Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym tutaj umieścić moda, który skasował mój post mówiący o tym, że Derek Fisher był liderem mistrzowskiego teamu (jako PG-lider po Magicu) w temacie Jazz-Clippers.

 

Generalnie zrozumiałbym, że zostało to usunięte jako niezwiązane z tematem  - ale to chyba nie o to chodzi - skoro podobne posty (o Parkerze, czy Ajsajaszu) pozostały nietknięte.

 

Ludzie się oburzają, że ktoś wkleja 'opinie' do łapu capu to co powiecie na to, że posty są w całości kasowane, ze względu na opinie właśnie (nie było tam żadnego obrażania kogokolwiek, żadnych niedozwolonych treści, 'nie na temat' też nie wchodzi w rachubę skoro inne posty 'nie na temat' pozostały nietknięte)! Co Wy na to Sprawiedliwi wśród tematów forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się oburzają, że ktoś wkleja 'opinie' do łapu capu to co powiecie na to, że posty są w całości kasowane, ze względu na opinie właśnie (nie było tam żadnego obrażania kogokolwiek, żadnych niedozwolonych treści, 'nie na temat' też nie wchodzi w rachubę skoro inne posty 'nie na temat' pozostały nietknięte)! Co Wy na to Sprawiedliwi wśród tematów forum? :smile:

Nie rozumiem co ma wklejanie opinii do łapu-capu do usuwania postów ? Wiadomo, że kasowanie postów jest nieładne. Masz już pewność, że to była cenzura ? Dlaczego łączysz te dwie sprawy ?

 

edit: Jest takie stare, dobre powiedzenie osiedlowe - "Kto kasuje posty ten rucha same kłody"

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy jeszcze trwa, musicie mi wybaczyć. Oczywiście jestem w stanie rozwinąć każdą z tych nędznych metafor na język NBA

 

 

Za nieco ponad tydzień wszystkie ekipy od Tennessee do Oregon będą codziennie przeżywać lądowanie w Normandii, z przerwami na odbiór racji żywnościowych (Suns) i pisanie listów do rodzin (Jazz), bo stanie na warcie (Kings) potrafi czasem uśpić czujność.

 

Główni gracze

 

Francja - Grizzlies - zrobią dużo szumu, będa sprawiać wrażenie silnych, ale kiedy sami stwierdzą że nie wygrają wyścigu to odpuszczą i pod białą flagą skupią się na własnym ogródku.

 

Anglia - Rockets - świetni politycy, którzy przed wojną rozdawali karty pod stołem, mają najlepszą jednostkę defensywną w całej stawce - są na wyspie.

 

Japonia - Clipps - silne, widowiskowe uderzenie od samego początku, potem długo tanio skóry nie sprzedadzą, ale ostatecznie (znowu) im się nic nie uda.

 

Rosja - Thunder - potencjalnie najsilniejsza armia, z ciągle nieodkrytym kapitałem ludzkim. Niestety mocno osłabiona przez niszczące mrozy i niekompetencję jednostek.

 

Niemcy - Lakers - wróg numer jeden. Wielkie plany, wiele nadzieje i spektakularna katastrofa. (poza tym jak Niemcy, to kto jak nie Lakers?)

 

USA - Spurs - stosunkowo późno dołączą do całej akcji. Są świetnie zorganizowani i mają najlepsze dowództwo. Mają świeże narodowe rany do wyleczenia, więc na finiszu nie boją się użyć broni masowego rażenia

 

Polska - Warriors - wszyscy ich kochamy i sami się oszukujemy, wierząc w cuda.

 

Włochy - Mavericks - maja charyzmatycznego wodza, ale zbyt słabą armię, żeby ich odważne plany się powiodły

 

Szwajcaria - Nuggs - ich twierdza jest nie do zdobycia, ale nie mają żadnych argumentów w stawce.

 

Chiny - Pelicans - stracą dużo krwi, ale mają duży potencjał

 

Jugosławia - Timberwolves - ich jedyna siła to lasy

 

Grecja - Blazers - dzielnie powalczą, ale otoczenie jest zbyt nieprzyjazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gortat mógłby iść do Warriors żeby trochę osłabić niechęć Polaków do tego zespołu. Problem to brak zawodników w drugą stronę ale widzę snt to na takiej samej zasadzie spokojnie da się coś wymyślić i dodać wybory w drafcie na kilka lat do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Austin Rivers w "Undisputed" na Fox Sports w tym tygodniu przed Finalami:

Rivers-"I am against those super teams, I dont like them joining each other, super stars should stay with their "original teams"-parafrazuje

Bayless albo Shanon Sharpe-"Would you welcome KD at Clippers?"

-Rivers- "Yes..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki oni basket grają? Przecież w ofensywie to jest Siarka Tarnobrzeg. Większość trenerów łapałaby się za głowę przy rzutach z 8-9 metrów Curry'ego, Duranta czy Klaya. Odpalają często rzuty w 3-4 sekundzie akcji. Fajnie, że zebrali się tam historyczni strzelcy, ale basket, który oni grają dla 99% drużyn na świecie tak grający koszykarze nazywani byliby debilami, a trener wuefistą do zwolnienia.

 

śmiechłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powyżej jest naprawedę przejebane, sam mailem wrzucać ale mi się nie chciało

 

to poniżej też dobre:

 

Mentor, w temacie 'Finały NBA'

Polecam 'dodać sobie do obserwowanych' jakieś inne zespoły, walczące o coś zupełnie innego niż Mistrzostwo NBA. Nie brakuje ciekawych ekip i RS może być spoko  ;)

 
jakby to Chtruz napisał 'da faq is wrong with U?!?!?'

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MŚ 2010 Curry był daleko w rotacji za swoimi rówieśnikami Westbrookiem, Rosem czy Ericem Gordonem. Wielki trener Mike Krzyzewski wolał ich względem Curry'ego i pewnie doskonale wiedział co robi. Dać Curry'ego do Pistons za Reggie Jacksona i nie ma żadnej dyskusji o wyższości Curry'ego nad Westbrookiem czy CP3  - http://turkey2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fwcm/team/p/eid/4728/rid//sid/4728/tid/379/profile.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem trochę dramatyzuję dla beki oczywiście, też czytałem ten wywiad z Gortatem ;]

 

Jak też czytałem gdzieś jak to Garnett bierze rookies na zakupy, kupuje im garnitury, itp. to sobie myślałem, że to po to, żeby mieli grubsze zdziwko jak ich na treningu zacznie opierdalać jak podludzi.

 

Z DRUGIEJ STRONY, zawodnicy dzielą się na grupki, najczęściej młodzi-starzy i jak jest impreza to nie zawsze będzie na miejscu weteran żeby płacić, a gold diggery i klubowe szmaty się same nie złowią. Jak z Warriors na miasto w LA, NY czy Miami pójdzie taka biedota jak Jones, McCaw, Clark i McAdoo, to nawet mocne szóstki oleją ich lożę.

 

 

 

 

instant classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.