Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

że czego nie było? Niech zrobią mistrza 8 razy z rzędu jak Boston wtedy zrobią coś czego nie było. Niech zrobią 6 razy mistrzostwo 2x3 jak Jordan to chociaż wyrównają jego osiągniecie. 

 

Ruch Duraniowi się opłacił ale BYŁ PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU. Ruch zawodnika bez ambicji bycia głównym filarem zespołu i nie jednym z 4 a teraz jednym z 5ciu. Na dodatek dojście do zespołu z drugim wynikiem RS w historii BEZ NIEGO.  

 

Ze mną zamiast tego ciapatego Duranta GS tez by wygrali. Śmiem twierdzić. 

 

Dobrze jest capslockować swoje błędy, szanuję taką postawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o Nets:

andy jaki wg Ciebie kontrakt powinien dostać DiAngello Russell? 

 

Pytam się bez ironi i jako wiernego Kibica Nets.

 

Fajnie by było znać zdanie kogoś, kto nie siedzi w wiadomym dziale gdzie się teraz toczy batalia o DAR, niczym we władcy pierścieni o Minas Tirth.

 

@edit

 

Tylko trudno określić kto w tej walce jest kim. Kto orkiem, a kto elfem.

 

Tylko nazgul jest oczywisty...

 

 

Który to ten nazgul ;> ?

 

 

Wzorem rw30 napiszę tak.

 

Dostanę lajkeczka to Ci powiem :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować czy wrzucić dyskusję RappaRa z tym dziwnym gościem w temacie o lojalności, czy fatality rw30 wykonane na sezonowcu. To drugie wygrało, bo mniej do kopiowania :] 

 

 

Wyobrażasz sobie stroje Celtics z takim czarnym pasem? Byłyby na poziomie rzutu za 3 Simmonsa.

 

 

nikt z nas sobie czegoś takiego absolutnie nie wyobraża!!!

a teraz zamknik oczy ptaku, lub zamknij tę stronę natychmiast

 

.

.

.

.

.

booo

.

.

.

.

.

.

201752712311379010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie "Jak stracić chłopaka w 10 dni" jest finał Knicks vs Kings :] 

 

 

W filmie jest błąd,gdyż G1,G2 i G3 są grane w MSG.,Dodatkowo jest taka scena gdzie Andy prosi Bena żeby jej kupił cole a na zegarze jest mniej niż 2 minuty w 4Q i Ben kupuje cole kiedy na zegarze jest 1 minuta.,To jest niemożliwe gdyż w tym czasie wszystkie stoiska są od dawna pozamykane.,https://www.youtube.com/watch?v=OXhTmJ8Bx4w

 

 

nie wiedzialem czy dojebac mema czy wrzucic tutaj, ostatecznie wybralem łapu capu

jak myslicie, on to na serio wpisal? ja ciagle nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie do końca pasuje tutaj, ale to po prostu nie może zniknąc w otchłaniach forum.

 

Dla mnie to tylko kolejne już potwierdzenie tego ile warte sa te wszystkie zaawansowane statystyki zwłaszcza przy ocenianiu defensywy.

Widziałem prawie wszystkie mecze lakers w zeszlym sezonie i sorry, ale lakers byli z nim dużo lepiej broniacym zespołem. Jak ktos mysli inaczej bo tak wychodzi z cyferek no cóż, ja nie bede go na sile przekonywał.

 

"Jeśli fakty przeczą mojej teorii, tym gorzej dla faktów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek jak nie jest? Przecież cały ten artykuł na ESPN o tym jak to sobie gracze nie radzą psychicznie z presją, jakie to ataki paniki maja i w ogóle jacy to oni biedni są to tylko potwierdzenie że za duże pieniądze nie są dla nich.

W życiu każdy ma takie wyzwania na co dzień, tylko na każdym poziomie życia tyczą się one czegoś innego. Biedny sobie nie radzi jak nie ma na jedzenie, dom. Inny bo szef w pracy krzyczy i nie wyrabia targetów, inny bo jest prezesem czy kierownikiem i wali mu się kontrakt, jeszcze inny bo choruje, sportowiec bo przegrał czy ma kontuzję. I co z tego? Duży biznes - dużą presją. That's all folks!

 

k**** czy to znaczy, ze każdy ma się na Twitterze, w mediach społecznościowych czy innych skarżyć i płakać jak to mu źle jest albo było? Po prostu wypowiedź Rodzyna to jedna z wielu w ost czasie pokazująca że jest wielka pussy, co wielokrotnie na boisku pokazywał a jak musiał grać vs LJ to w gacie walił już w szatni. Love, Frye, Fultz, Bosh itd. - no to lista zwykłych slabiakow psychicznych i tyle. Jak ktoś sobie nie radzi z presją to niech zawód zmieni. Z jego kasa może sobie nic nie robić i pławić w basenie pełnym szampana do końca życia.

 

Jak uważa, że ma źle to niech jedzie do Afryki dzieci trenować i sponsorować im rozwój. Sorry, rozumiem, że to jakiś problem którym chcą się podzielić tylko nikt ich nie chce słuchać bo Każdy ma takie problemy w życiu - ale on ma kuźwa 5 klubowych psychologów sportowych i 10 prywatnych psychiatrów na skinienie, oraz od groma kasy żeby sobie poradzić. Więc jak ktoś chrzani, że życzy innym bogactwa to ja chętnie się z Rodzynem zamienię, choć jakoś nie narzekam na niedostatek. Zobaczymy co będzie gadał po roku... :smile:

 

BTW. To że pieniądze szczęścia nie dają to wiadomo od lat.

Danny o Derozanie, depresji etc. ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spencer jest z mojej perspektywy trochę irytujący, ciekawe czy na codzień też jest taki pyskaty. RHJ mówił, że ta jego ksywka, Siri, jest od odpowiedzi, bo podobno koleś zawsze ma ostatnie słowo. Nie przepadam za tym. Wolę zawodników, którzy chcą udpowadniać swoją jakość na parkiecie, a nie w gadce. Zresztą takie zachowanie bardziej mi pasuje, o ironio, do Knicks :rugby:

 

 

Dzisiaj rano siedzę sobie w poczekalni u lekarza, a tu w TV Spencer Dinwiddie gotuje w Rachel Ray Show.,Mistrz Taco Bell Skills Challenge wiadomo przyrządził Soft Tacos z Guacamole  https://www.rachaelrayshow.com/show-info/on-this-week#tuesday

 

 

niezła przygoda, nie pogadasz : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że to nie spełnia kryteriów łapu capu, ale wypowiedź jest w wątku do którego nikt nie zagląda
http://www.e-nba.pl/topic/6209-czy-dzieci-nie-mają-prawa-pisać-na-forum/page-2#entry619950
a post to jest po prostu czyste złoto:
 

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k**** łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz kurwom na forum pytanie[/size]

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz[/size] [/size]
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozpierdolą więc musisz upi*****ić nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom ch**a starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wpi****lenie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ
hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że niefortunny moment wybrał Gdula na taki komentarz (w PL bardziej pasowałoby to przed wyborami EU a nie samorządowymi). A prawica z Tomaszem Lisem na czele wykorzystała to do kolejnej krytyki niepasującego im Biedronia.

 

Tak swoją drogą to nie widzę, żadnych debat na ten temat (a szkoda).

Co najwyżej widzę próbe wyśmiania, ośmieszenia po raz kolejny Biedronia przez Lisa, Giertycha i prawicową spółkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.