Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy teksty spoza forum tu uwzględniacie, ale to jest tak dobre, że nie mogę się powstrzymać. Z irytacji nauką do egzaminu postanowiłem pierdolnąć wszystko i przeglądać fejsbuki. Ktoś ze znajomych polajkował post na profilu gwiazdy basketu (?) o backupie dla LBJ. Więc z nudów czytam te komentarze.Poza gównoburzą LeBron panienka, pizda i nieudacznik vs LeBron GOAT świata i okolic wyłapałem coś takiego:

 

"Playmaker to niekoniecznie PG, Melo idealnie by im tam się wpasował."

Playmaker to niekoniecznie PG, Melo idealnie by im tam się wpasował.

Playmaker to niekoniecznie PG, Melo idealnie by im tam się wpasował.

Playmaker to niekoniecznie PG, Melo idealnie by im tam się wpasował.

Playmaker to niekoniecznie PG, Melo idealnie by im tam się wpasował.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy teksty spoza forum tu uwzględniacie, ale to jest tak dobre, że nie mogę się powstrzymać. Z irytacji nauką do egzaminu postanowiłem pierdolnąć wszystko i przeglądać fejsbuki. Ktoś ze znajomych polajkował post na profilu gwiazdy basketu (?) o backupie dla LBJ. Więc z nudów czytam te komentarze.Poza gównoburzą LeBron panienka, pizda i nieudacznik vs LeBron GOAT świata i okolic wyłapałem coś takiego:

Teksty spoza forum spoko, ale po raz setny, tylko według Rappara i Lewego Jądra Smoka ten temat służy wyśmiewaniu opinii i koszykarskiej ignorancji - ten temat służy wyłapywaniu potknięć, lapsusów językowych etc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Ben Gordon could put up points like none other. It’s hard not to put him in a list of top 10 scorers for the 2000s. For strictly scoring you have Kobe, Carmelo, Durant, and T-Mac and then who else?"

Elwood cytuje z zagranicy, ale tak prawilne, że aż trzeba wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sas zblowoutowalo cle i mecz trwal tak ze 3kwarty.

 

Wiec albo mirwir nie ogladal meczu i opiera sie tylko na suchych danych lub ogladal i nic z niego nie wyniosl. Tak czy siak lapu capu anal iza.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzec

40 pare TD to tyle co lebron zrobil przez ostatnie 12 lat.

harden ma wielki sezon, ale 20 TD mniej to przepasc.

wiadomo od zawsze ze bilans to podstawa, jednak tu w tym 2017 bedzie trzeba zrobic wyjatek.

zreszta bedzie blisko 50 win, spoko wynik jak na sezon po odejsciu takiego lidera, z takim rosterem poskładanym w bulach z oladipow i sabonisow na ostatnia chwile.

wielu z nas w tym ja tez oczywiscie, zaraz po tradzie KD zastanawialo sie co to teraz bedzie w ogole i czy 25 gier wygraja.

raczej nie ma temat po tym jak to sie wszystko potoczylo, westbrook mvp.

 

Marzec to Komorowski?

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same statystki co określają ISO ball Raptors jako jedna z lepsZych ofensyw w historii a marnych obrońców typu Manu parę lat temu gloryfikuja i stwierdzają ze maja super wpływ na obronę Spurs?

Czyli twoim zdaniem staty są nieomylne i oglądając mecze Lakers i Celtics mozesz śmiał o stwierdzić że Russell i Bradley to słabo obrońcy?Zwłaszcza jeżeli uważasz tego drugiego za słabego obronie bo staty tak mowia to I am out.

Mówcie co chcecie, ale dla mnie "opinia", że Manu to słaby guard to łapu capu jak się patrzy. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same statystki co określają ISO ball Raptors jako jedna z lepsZych ofensyw w historii a marnych obrońców typu Manu parę lat temu gloryfikuja i stwierdzają ze maja super wpływ na obronę Spurs?

 

 

Mówcie co chcecie, ale dla mnie opinia, że Manu to słaby guard to łapu capu jak się patrzy. 

 Ja wiem, że słoba obrońca ma kilka znaczeń

Można tłumaczyć jako defender jako guard a można nawet jako advocate czy protector

 

Więc podpowiadam ci Rappar ,że może następnym przeczytać całe zdanie by w przypadku wieloznacznych tłumaczeń nie strzelać samobója

o advocate też nie chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Kawhi jest minusowy albo w najlepszym razie neutralny. W tym sezonei chyba ani razu go nie widziałem przebijającego się po zasłonach , stojącego twardo na nogach i będącego stoperem na głównego strzelca rywali. W SAS obok Parkera jest chyba najsłabszy w obronie

To akurat zły przykład bo tu akurat RPM pokazuje dobrze słabość Leonarda

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiałaCzekolada in his best

 

Są ludzie, którzy boją się pierwszego dnia pracy i mają sraczkę, a są ludzie, którzy idą w pierwszy dzień, parkują samochód na miejscu szefa i na jego zdziwione spojrzenie - gaszą mu jeszcze kiepa na garniturze. 
Malcolm Brogdon już czeka z papierosem, a Lowry właśnie przymierza garnitur przed lustrem. Jeszcze nie wie, że Brogdon po niego idzie.

Jaram się, a wy?

 

polecam ogolnie caly temat PO bbq bo wszedzie tam pelno takich kwiecistych porownan ;)

 

edit: jeszcze to

 

Niby lider na Wschodzie, ale brakuje tam personelu, żeby np. ukryć wady Marcusa Smarta i korzystać tylko z jego ogromnych zalet albo wygrać fizyczną wojnę pod koszem. Boston ma bardzo dziewczęcy frontcourt, a PO wygrywa się na desce. Horford tak się boi deski, że nawet jej nie opuszcza jak siada na dwójkę.

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.