Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

To że Marceli nie zna narodowości Porzingoda nie wzbudziłoby u mnie większego rozbawienia. Jednak już to, że broniąc się, zaliczył Litwę do terytorium Inflat mocno mnie rozbawiło, ale jego trzeci post stanowi must have dla łapu-capu.

 

 

A pamiętacie reakcje tego dzieciaka co pokazywali w telewizji i reakcje tego krzyczącego komentatora po tym jak Phil dla NY wybrał z 4-ka Litwina  :smile:? Co zen master to zen master wie gość co w trawie piszczy. 

 

 

To jest k**** Lotysz a nie Litwin!!!

 

 

Ważne  ku... że z Inflant

 

 

Litwa to nie Inflanty

 

 

To ten wasz Niemiec ku***  to wkoncu z Litwy czy z Łotwy jest?  :smile: 

 

 

e; usuniety double post

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Marceli nie zna narodowości Porzingoda nie wzbudziłoby u mnie większego rozbawienia. Jednak już to, że broniąc się, zaliczył Litwę do terytorium Inflat mocno mnie rozbawiło, ale jego trzeci post stanowi must have dla łapu-capu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e; usuniety double post

A ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie umiesz wyczuć sarkazmu. Jak z Łotwy to chyba Inflanty co nie? Po prostu gra słów która przekracza twoje pojmowanie.. Ja nie upierałem się ze ten Łotysz czy Litwin z Łotwy a raczej Niemiec z urody jest z Litwy. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jedyne wyjście dla Republikanów to zmuszenie Trumpa do rezygnacji natychmiast i wystawienie Pence'a ,albo Ryana.,Biały Dom już mają stracony ,ale mogą zachować twarz i uratować max miejsc w Kongresie i Senacie.,a to może mieć duży wpływ na nominacje do Supreme Court.,Na razie Trump idzie w zaparte ,że się nie wycofa,ale co chwila kolejni liderzy GOP wycofują swój endorsment dla Trumpa.,Oczywiście ci z Utah pierwsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nigdy nie wypowiedziałem się o Bealu źle, ale gdzieś kiedyś oglądałem jego wypowiedź to słowa, które powiedział zabrzmiały bynajmniej tak, jakby miał się za jednego z czołowych graczy ligi, a umówmy się do ścisłej czołówki brakuje mu jeszcze sporo. Takie podejście mocno narcystyczne, co nie wzbudziło we mnie jakiś pozytywnych emocji.

  

no to chyba raczej dobrze o nim świadczy?

 

;)

  

Jeżeli odbierać to jako pewność siebie to tak. Gorzej jeżeli (moim zdaniem tak to zabrzmiało) przechodzi to już w narcyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie na nocnej zmianie w pracy dumam nad tymi kontuzjami. Nie tylko chodzi o naszych zawodników. Po prostu strasznie mnie dziwi ilośc kontuzji w lidze zawodowej. Przecież ci goście spędzają godziny na siłowni, cwiczą swoje ciało pod kierunkiem sztabów wykwalifikowanych ludzi, stosują odpowiednie wyżywienie i mimo tego są tak strasznie podatni na kontuzje. Wiem,że kosz to ciężka konkurencja,ale przecież mało kontaktowa i nie jakis sport ekstremalny. Po meczach zawodnicy dysponują odnową o której mogą pewnie pomarzyć przedstawiciele innych dyscyplin.

Mogę zrozumieć taką plagę kontuzji pod koniec sezonu,kiedy tych meczy jest już dużo w nogach zawodników. Ale teraz po dwudziestu paru spotkaniach i tak dużo kontuzjowanych graczy. Przecież w piłce nożnej niektóre drużyny grają co 3 dni i jest to sport duzo bardziej kontaktowy. A jednak rzadko się spotyka ,by tylu zawodników miało w jednym czasie kontuzje. Czy np. w siatkówce gdzie też graja wielkoludy.

Dlaczego w koszu,przy takim poziomie profesjonalizmu tylu zawodników odnosi kontuzje ?. A już na Lakers to jest jakaś klątwa.

 

Dawno nic nie było, to na rozgrzewkę. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skutku

Popatrzmy na FA 2017, czy LAL mają szanse na coś ciekawego?

PG - raczej nikt z top (Curry, CP3, Lowry) nie przejdzie, dobrzy w obronie, z rzutem są:

- Holiday (kłopotem są kontuzje, NOP mogą mieć ich dosyć i wymiana za Denga, który pomógłby im w obronie i na PF jak grają niskim składem. Co więcej Jrue mógłby grac z DAR razem, tak jak z Evansem)

- Teague (raczej chłop zostanie jeśli ułożą grę i będą walczyć w PO, kasę mają na max dla niego)

- Hill (idealne połączenie z DAR, ale kontuzjogenny jak Holiday. UTA będzie chciała zatryzmać za wszelką cenę Goberta i Haywarda, więc jest opcja)

- Collison, to również świet opcja dla DAR, świetny obrona, rzut dystansowy, nie musi być ballnadlerem podobnie jak Hill i jest młodszy ;)

- Livingston to odealny kandydat na mentoring w szatni, doświadczenie w walce w PO, dobra obrona i rzut dystansowy - dużo ekip walczących o mistrza będzie go chciało... a GSW mają Kurę i Durexa do wykarmienia oraz Andre i C ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie przypominam sobie w nowożytnej NBA drużyny tak kiepskiej pod presją jak Warriors

Seria z Grizzlies 2015 - wyciągnięte z 1-2, finały 2015 wyciągnięte z 1-2, seria z OKC 2016 - wyciągnięte z 1-3. Finały 2016 - przegrane z 3-1.

 

Szalę walki o tytuł najbardziej obsranej drużyny w historii przechyliło christmas game. xd 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle kwiatków, że nie sposób całości nie zacytować. męczennik rzekłbym.

 

"Ignora" Serio ??? ja pi****le ...  

 

Chłopie drogi, dawaj mi śmiało Ignora, ale pamiętaj, że możesz dać mi też suba i obserwa w rewanżu ;] 

 

Dissy na internecie latają mi koło ch**a, bo jakbym spotkał się z Tobą twarzą w twarz, to chciałbym usłyszeć to co teraz napisałeś i jestem ciekawy czy byś mi to powiedział na żywo...  

W internecie każdy jest kozakiem razy milion... 

 

Dnc przeczytaj sobie mój świąteczny post w Wigilię, tam składam życzenia i pisze bardzo łagodnie, może coś "wniknie" do Ciebie z niego i nie będziesz już tak "płakał" i robił ze mnie takiego Demona. .  

 

 

Spokojnie już usuwam się z tego forum, tylko nie mogę skasować konta, może mi pomożecie doświadczeni forumowicze ?

Jak to zrobić ? Ostatnia przysługa ? 

Napisałem do dwóch adminów i żaden nie odpowiada, czy konto tutaj jest dożywotnie ? 

 

Musze po obrażać resztę forumowiczów , żeby dali mi 2 czy 3 bany na raz i mnie wyjebali, chyba inaczej się nie da...  

 

Orzeł zaprosiłeś mnie na to forum na Twiterze, żeby pokazać jakie masz "plecy" w Internecie chyba... 

Na Twicie tego nie widać, dopiero tutaj to mnie dopadło, poziom "klepania po dupie" sięgający zenitu... 

 

O Matko Bosko Częstochowsko Ostrobramsko, Ilu Ty masz obrońców tutaj, za pół roku, jakiś zasłużony forumowicz wyciągnie jakiegoś mojego posta z tego wątku i zacznie Cię klepać po dupie dla pocieszenia, co Ci ten Kalodzero nawrzucał o Tym Szkodniku Rosie, co jeszcze ma czelność chodzić po tej Nowo Yorskiey ziemi... 

Patrz i jeszcze gra mecz teraz, jak pisze tego posta. 

 

"Derrick życzę Ci jak najlepiej w Knicks lub gdzie się tam nie znajdziesz , ale takich "fanów" Knicks jak Orzeł, nie życzę Ci nawet, jak już będziesz w domu starców... " 

 

Nie spinajcie tak pośladów następnym razem, jak przyjdzie ktoś kto "kracze" inaczej niż Orzeł, lub inny zasłużony forumowicz, mimo że jest założycielem tematu.

 

To nie tylko chodziło o Derricka Rosa w tej przepychance...  

Zobaczcie jaki gość jest agresywny w innych postach w udowadnianiu swoich racji, przykład chociażby z dyskusją o urodzie dupy Kuza., która przerodziła się w interpersonalną przepychankę... 

 

Z gościem mądrzejszymi ode mnie jak Ely3 , który jaśniej i bardziej merytorycznie przedstawiał argumenty o Knicks, z którymi zgadzałem i zgadzam się w 100%, może nie potrafiłem tego tak świetnie przekazać jak on, polemiki 0 ...

 

Przykład ? 

 

Ely3 napisał coś ostatnio w kontekście dobrej drogi Knicks w sensie budowania zespołu (Pozdrawiam Nieprzekonywalnego Fubera , przy okazji ) , mniej więcej zacytuję , sory Ely jak przekręcę : " z wyjątkiem złych ruchów z podpisaniem Noah, Lee i Rosa (jego dało by się jeszcze obronić) 

 

Polemiki ze strony Przemka - na to jedno zdanie chociażby ? 0 .... 

 

Wyobraźcie sobie że ja piszę coś takiego - słowo w słowo, kila postów wcześniej, kiedy jeszcze odpisywał na moje posty i nie udawał obrażonego. 

 

Został bym powieszony za jaja i zadziobany przez stado Orłów , Wron , Kruków i wszelkiego maści ptactwa, i nie zostało by z biednego Sokoła , nawet jedno piórko, za takie zdanie... 

 

Także są równi i równiejsi na tym forum, pamiętajcie o tym... 

 

Tyle w temacie Szanownego Redaktora Orlińśkiego z mojej strony...  

 

Szacunek oczywiście dla Ely3 za całokształt !

 

Jedyny Forumowicz dla mnie, który dużo lepiej ode mnie przedstawiał racje, opinie, argumenty  na temat Knicks, które chciałem Wam przekazać, no ale z Moderatorem nie dyskutuje się jak z 70 "postnym" forumowiczem...

 

Generalnie zgadzam się z Tobą Ely w 100% jedyny głos rozsądku dla mnie tutaj, do tego bardzo dużo wiedza o NBA, która jak widać onieśmielała niektórych forumowiczów, żeby podjąć merytoryczną dyskusję z Tobą, lepiej było pocisnąć ze mną.   

Nie obrażam się w żądnym stopniu, to był całkiem fajny czas, dla mnie pisząc i czytając to forum. Dzięki !  

 

Wracam dla klakierów z Knicks Zone i lubianych New York Knicks Polska, dla ścisłości, uwielbiam oba te FP bez faworyzacji i szanuję wszystkich wypowiadających się na KZ i NYNP , bezstronnie...  

 

To był ostatni post , dziękuję za uwagę i ciekawe dyskusje drodzy forumowicze, życzę Wam dojścia do 20.000 postów i zlotu, kiedy moglibyście się w końcu spotkać przy browarku i jakimś meczu NBA, wymieniać polemizować na żywo, nawet jeśli miało by się to skończyć tym, że ktoś dostałby w końcu klawiaturą w mordę...

 

Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w 2017 , oczywiście mistrzostwa New York Knicks choćby za 10 lat.. (BYLE BEZ ROSA !!! :grin:)

 

P.S. Aha jeszcze jedno, pewnie ten post nie dotrwa w całości do końca, także czytajcie go szybko... 

 

#OnMusiOdejść#IdźPreczZForum#Szkodniktematu#ZamkniętyNaArgumenty#PierwszyCoDostałIgnora  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.