Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiechłem. Uwielbiam takich ludzi :grin:

 

Nie interesuję się polską ligą. Jednak z tego co wiem to od dawna nikogo za rękę nie złapano więc zapewne jest jakaś poprawa po akcji z Fryzjerami.

 

Ogólnie natomiast wiadomo, że im bardziej kraj katolicki tym ludzie ,,uczciwsi" (Polska, Włochy, Meksyk). Trudno zatem przypuszczać, że samo przyjście Franciszka Bońka oduczy naszych działaczy i kopaczy staropolskich zwyczajów. Może po prostu są ostrożniejsi. Inna sprawa, że już w takiej pierwszej lidze zarobki są naprawdę porządne i ryzykowanie tego dla kasy z bukmacherki, którą trzeba dzielić na 30 chłopa jest trochę głupawe. Twoi znajomi z II i III ligi zarabiają pewnie ochłapy, więc łatwiej mi zrozumieć tą ich gangsterkę (jakiś czas temu w okręgówce sprzedano mecz za skrzynkę wódki).

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości przejrzałem pewien stary temat a tam taki kwiatek
 

 


 

Dokładnie ten sam, ten sam który mówi, że Kobemu nadal jest bliżej do legacy Jordana niż Lebronowi, i ten sam który nadal mówi, że Kobe i MJ to gracze ofensywnie o wiele, wiele bardziej fundamentalni i lepsi od Lebrona

 

 

Jako ciekawostke dodam, że ta sama osoba decyduje o tym, czy ktoś ma dostać warna/bana czy nie (jak było w moim przypadku) Czy to jest poważne forum ? :grin:

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirwir, dnia 13 Cze 2017 - 12:00, napisał:snapback.png

Gdybym miał tworzyć ranking, kto był najważniejszy w tej serii w GSW
Durant
Iggi/Klay
Curry
Green - który w gruncie rzeczy zagrał dość przeciętnie w tej serii.

 

 

 

 

Zbierałem się juz za odpisywanie na ten post, ale zobaczyłem ten fragment i juz wiem, ze szkoda mojego czasu. A mój czas jest prawie nic niewart so that's saying something.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli LAL są zdecydowani na Balla (a chodzą pogłoski że Jackson dał dupy i jednak nie potrafi rzucać - co przy technice Balla pokazuje jak jest źle), to ja dziś poszedłbym w taki deal: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yb5cwxle bo LAL i tak nie będzie stać na Randla i PG13, więc ten pierwszy to może za jakiś pick by poszedł, a Mózgowa i tak muszą się pozbyć. Z kolei line up Ball, DAR, PG, Ingram to dla mnie o 1 ballhandlera za dużo, za to przydałby się rim protector z opcją long range I tu Turner jest idealny i co więcej może przy big line up grac z Zubacem, żeby i kasa i interesy się zgadzały musi iść Mozgow który pogra ze 2 sezony i będzie mentorowal z Big Alem wybranemu z 18 w Indianie prospectowi na PF/C (Collins, Adebayo, Patton). To naprawdę dobry deal dla obu stron. Indiana tracąc za rok PG13 i wybierając teraz jakiegos PF/C nie zatrzyma na siłę i tak Turnera... Ewentualnie futurystyczny 3 team deal http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yc6jdlss bo ktoś musi mlodziez w 76 uczyć :smile:

LAF lvl wymian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w first take Kellerman rzucil ciekawy pomysl skoro Gilbert wiedzac ze jest spore prawdopoobienstwo odejscia w przyszlym roku Lebrona za free to czy nie powinien nim w tym roku handlowac?

Wiem pomysl z kosmosu ale realnie jak sie okaze ze za chwile oddadza K Lova za PG13 i za rok on plus Lebron sie zawina i Cavs zostana z niczym to czy nie lepiej rozwalic to wszystko teraz? Skoro Byli mistrzowie i finalisci z tego roku sa druzyna ktora przynosi straty a jesli odejdzie za rok James to bedzie rowniez w beznadziejnej sytuacji na kolejne lata to moze to jest moment by wcisnac reset?

 

 

 

panda-facepalm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 jak zawsze w dobrej formie
 

Nie kumam skad to wspolczucie dla Carmelo , coraz bardziej mam wrazenie ze koszykarze to by chcieli by w klubach bylo jak w players tribune
Ja sobie mowie co mam robic i robie to tak jak lubie - CP3 all the way czy tez czlowiek matryca Lebron pol niedzwiedz pol zyd pol gm pol mvp pol trener.
Tak to nigdzie nie dojdziemy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 


Miarodajnie to mozna oceniac S5 jesli rozegraja 30min+, wtedy wiadomo, ze zagrali Te minuty na S5. Wlos na czworo z subami co graja po 8min, per36 tabelki , graphy to troche Marnie zawsze, nie wiadomo co stalo "naprzeciwko"...to juz eye test lepszy dla rotacji, podparty jakimis statz


Nie wiem, na prawdę nie wiem jak to przeczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, żebyś zluzował rajty. Przede wszystkim to Ty przyjąłeś tutaj w sposób arbitralny, że będzie demokracja nie konsultując tego z nikim. Wcześniej grę prowadził styczeń i nie było większych problemów. Napisałem dlaczego w tej kwestii nie wydaje mi się, że demokratyczne podejście jest dobre, z Twojej strony widzę tylko jad i próby wyśmiewania.

 

 

 

notatki z posiedzeń kc pzpr - coś czuję, że to be continued ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szkoda, że nie poczekałeś chwile i wrzuciłeś reszty:

 

 

Nie podoba mi się, nie jest wystarczająco naturalna bo goli nogi.

 

 

Przyznaj, żona sprawdza Twoją historię w przeglądarce  :nevreness:

 

Nie podoba mi się, nie jest wystarczająco naturalna bo goli nogi.

 

 

Przyznaj, żona sprawdza Twoją historię w przeglądarce  :nevreness:

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D'Loading powinien wystrzelić w Nets - mniejsza presja, więcej swobody w grze, a i rozgrywać nie będzie musiał bo tym zajmie się Lin. 

 

Caroll jak dla mnie równia pochyła, miewał w poprzednim sezonie przebłyski w Raptors, ale no właśnie, tylko i wyłącznie przebłyski.

 

Z Mozgovem niezła dziura pod koszem się szykuje i tak jak Netsi w tamtym sezonie mając Lopeza, to był ich największy atut, tak teraz zmienia się wszystko o 360 stopni.

 

Crabbe ciekawy transfer, aż dziw jak dla mnie, że Portland nie chcieli za niego jakiegoś picku. 

 

Podsumowując, jak dla mnie Netsi wielka zagadka. W końcówce poprzedniego sezonu potrafili grać z dobrymi drużynami jak równy z równym, pamiętam nawet jak pozbawili z tego co się orientuje bodajże Pistonsów praktycznie szans na PO. Szczególnie groźni byli na własnym parkiecie, a połączenie Lin + Lopez fajnie wyglądało. Szkoda, że nie ma tego drugiego, ale może za rok wróci jako FA. 

 
Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pg13
  • default_large.png
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano dziś, 13:26

Już to widzę, jak z radością będzie siedział na ławie, i grał ogony. Mertens jest aktualnie nie do ruszenia w tym zespole, i ma przed sobą jeszcze z 2-3 lata gry. Pogra Polak z ogórami przed LM, i najważniejszymi meczami, i to będzie jego rola. Aktualnie może liczyć na 20 minut w najważniejszych meczach, i nic więcej.

 

Adison, dnia 20 Sie 2017 - 13:01, napisał:snapback.png

To się do lapu-capu nadaje.....

No to wrzuć, zweryfikujemy po sezonie, jaka będzie pozycja Milika w zespole, i czy będzie zadowolony. 

 
 
wrzuciłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty może podaj najpierw te swoje źródła jak taki cwany jesteś - tak się nie prowadzi dyskusji, dajesz twierdzenie to dostarczasz dowód, a nie dajesz twierdzenie niczym niepoparte i od razu czekasz na moje kontrdowodzenie, no hello wyszliśmy z obszaru religii na teren nauki, tu iluzjonistów i nieskalanych poczęć in vitro już nie ma ;)

 

A słyszałeś o doborze naturalnym, czyli mechaniźmie przystosowania do zjawisk występujących w środowisku, w którym żyje dany gatunek? Te zjawiska to jest właśnie jest entropia, która warunkuje ewolucję. Zwykła tempertura czy poziom nasłonecznienia może być tym chaotycznym czynnikiem. Dlatego m.in. eskimosi mają tłuszcz pod skórą a murzyni są czarni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.