Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

z tematu "gdzie oni są"

 

 

 

De joun Blair w Chinach robi 42/20
https://youtu.be/721IMSHFWC4

 

 

Ten skrót został opublikowany 20 listopada 2016. Blair zdobył 42/20 pomimo 31 puntkowej porażki swojego zespołu, którego pełna nazwa brzmi Jiangsu Tongxi Monkey Kings - możliwe, że jest to zespół parodiujący grę Sacramento Kings.

 

Boxscore:

http://www.eurobasket.com/boxScores/China/2016/1120_3512_14428.asp

 

Blair ostatnio grał w Argentynie w zespole San Lorenzo de Almagra, a teraz jest wolnym agentem.

 

 

ROTFL, tzw zgaszenie dekady

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salt Lake City jest 128 miastem w USA i 48 metropolią pod względem ludności.

Polski odpowiednik to byłby jakiś Piotrków Trybunalski, nie ma co się oszukiwać, że to nie jest na standardy NBA zapyziała dziura. 

kolejna perełka, Piotrków odpowiednik SLC, wypada tylko trzymać kciuki za olimpiadę skoro z Zakopanem nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt nie pisał, ( uwaga!!! Przecinek) ze spurs nie biorąc salary w zamian za Leo, ( o drugi !!!) a puszczając kontrakt Mills / Gasol mogą wybrać z rynku ( za rok ) lepiej niż to co inni im oferują obecnie.

 

Salary Space to nie jest marzenie spurs ... ale to nie Deng.

A co jak rzuca po sprawdzeniu zdrowia do grudnia ze gotowi są na supermaxa?

Ignazz "cudownie" odmieniony ;)

Być może związek z tym ma fakt, że przewodzi w głosowaniu nagród E-NBA im Javalle McGee

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego (...) poczytałeś trochę, liznąłeś staty o których interpretacji nie masz za wielkiego pojecia i robisz za kozaka... choć tak naprawdę niewiele potrafisz.

User 'dannygd' o innym userze.

 

(potem poszło też wesołe pasywno-agresywne combo, czyli: 1 - coś o kulturze 2 - coś o zaimkach (lol) 3 - coś o dodaniu na ignore'a - chyba jako forma kary czy cuś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie coś z tym zrobić? Chyba nie.

Um, zniesc wszystkie mechanizmy ograniczajace pensje?

Nie zeby to mialo jakies szanse wprowadzenia

Tasma retorycznie pyta czy da się coś zrobić z braniem niższych kontraktów, wiLQ mówi co da się zrobić, po czym linijkę niżej odpowiada sobie, że się nie da.

 

Mnie trochę rozśmieszyło.

 

Takie lipcowe lekkie łapu-capu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zadał pytanie o najgorszy ruch off-season:

 

[.....]
A punktu widzenia fana Bulls oczywiście lavine to kupa i daje mu mocny drugi speed. Tylko dlatego że Bulls są i tak na dnie, to im niewiele pogarsza/poprawia sytuację, Rox z contendera stali się zespołem z peletonu, rzekłbym że oni bardziej popsuli Ligę niż Warriors, bo jako jedyni mogli im się postawić, teraz to one team show

 

e041af04-443f-4820-ae8b-f5ccb963a9ac.jpg

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kategorie powinny być lepiej doprecyzowane, bo "największy homer" to raczej jednoznacznie negatywna cecha, a tu wygląda jakby niektóre głosy szły dla "najbardziej oddanego kibica". Podobnie z defensive - "pięciu największych betonów" i "pięciu najlepiej argumentujących swoje stanowisko" to trochę nie to samo.

 

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar

 

1. Bądź mną
2. Graj w MMO
3. Udawaj laskę tylko po to, żeby dostawać itemy
4. Podczas grania poznaj zajebistą pannę, która zaprasza cię do klanu
5. Zostańcie najlepszymi przyjaciółmi
6. Okazuje się, że jest lesbijką
7. Wciąż udawaj laskę, chociaż wiesz, że to złe
8. 8 miesięcy randkowania online i cyberseksu
9. Mówi mi, że musimy pogadać na poważnie
10. Okudrebele.jpg
12. Pewnie chce się spotkać na żywo
13. Bądź gotowy przyznać się do ohydnej prawdy
14. Dowiedz się od niej, że tak naprawdę jest facetem udającym lesbę
15. Moja morda, kiedy zdajesz sobie sprawę, że dwóch facetów uprawiało lesbijski cyberseks przez 8 miesięcy

 

 

??? :nonchalance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tu mała dygresja co do fultza która osmielę się podzielic pierwszy raz (ośmiele mimo ze po fakcie jest niby łatwo) jak go pierwszy raz zobaczyłem w skrótach to pomyślałem "z tego goscia nic wielkiego nie będzie" (równocześnie oglądałem tatuma i myślałem ten to będzie rewelacja) wchodze na forum i czytam, no i myślę, o kurka, jaka jednomyslność, musiałem się strasznie pomylić, "nie ma co sie szarpać, morda w kubeł"
w moich oczach fultz to był taki lepszy technicznie anderson ze spurs, takie lepsze technicznie slow-mo, no ale tamten szok którego doznałem czytajac rok temu forum nie minął do końca i wciąż nie jestem pewien swoich odczuć (moze z wyjątkiem tego co pomyślałem o tatumie)
 
jackowski_wolnosc24.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.