Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja ciągle nie rozumiem określenia "miękka" dyplomacja.

sposób uprawiania dyplomacji, odwrotny do pisowskiego awanturnistycznego sposobu. Czyli polityki idiotów. Co do listy porażek Kaczora dodalbym, idiotyczne spotkania z Litwą, która nie uznaje nawet j. polskiego w szkołach. Wielki mi partner do interesów, zresztą to samo jest z cała grupa wyszechradzką.

 

A Rosja potrzebuje silnego przywódcy takiego jak Putin, ktory trzymalby troche za morde naród(który go zreszta prawie caly popiera), bo inaczej bylby rozpierdol jak za Jelcyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a litwini z ruskami dogadali się za naszymi plecami

Niemcy tez jakos mogli sie dogadac z Rosją w sprawie gazociagu, jak my zaczelismy ,,umierac'' za Ukraine.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,tit ... omosc.html

 

Dla mnie to skandal i utwierdzam sie w przekonaniu, że jest śmieciem. Nie znoszę go bardziej niż J. Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie powód, który przyczynił się do tego że straciłem serce do tej całej polityki... nie mówiąc o zainteresowaniu. Głosowałem na partię, która ogłaszała się jako liberalna a w nagrodę dostajemy takie oto pomysły. Nie można się napić piwa na plaży... Kolejny powód, żeby przeprowadzić się na stałe do Chorwacji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałoby się powiedzieć: "precz z komuną"

czekam na dalsze posunięcia naszego rządu. zmniejszają wolność osobistą ,zwiększą pole manewru aparatu władzy.

komuna plru zamienia się w komunę solidarnościową. tak kiedyś przypadkowo taksówkarz określił działania polityków w dzisiejszej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałoby się powiedzieć: "precz z komuną"

czekam na dalsze posunięcia naszego rządu. zmniejszają wolność osobistą ,zwiększą pole manewru aparatu władzy.

komuna plru zamienia się w komunę solidarnościową. tak kiedyś przypadkowo taksówkarz określił działania polityków w dzisiejszej Polsce.

Najbardziej ciekawi mnie ogłaszanie takich planów tuż przed wyborami prezydenckimi. Stracić może na tym nie kto inny a Donatello.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie ogłaszanie takich planów tuż przed wyborami prezydenckimi. Stracić może na tym nie kto inny a Donatello.

Juz nie do konca wiadomo czy Tusk bedzie kandydowal. Premier ma wiecej wladzy i Donek jest tego w pelni tego swiadomy i jeszcze przez jakis czas bedzie sie zastanawial. Trzeba tez patrzec z innej strony. Nie ma nikogo w miare kompetentnego, kto stanalby na czele rzadu:

Bielecki - nie chce mu sie; a w PEKAO zajmowal sie glownie marketingiem a nie prawdziwym zarzadzaniem-info z doniesien prasowych i na podstawie reakcji kursu spolki po jego odejsciu a raczej jej braku

Cimoszewicz - zbyt niezalezny, arogancki, poza tym PO go wykosilo(Miodowicz) przy ostatnich wyborach w sposob na poziomie Pisu jak nie gorzej.

Komorowski - smiech na sali;arogancki, kiepski i stronniczy marszalek

Sikorski - nie nadaje sie

Schetyna - po ostatniej aferze i kłótni nie ma szans

 

Na prezydenta bedzie Donkowi duzo latwiej kogos z nich przeforsowac, poza Schetyna

 

Choc sam uwazam, ze jednak Tusk wystartuje bardziej z powodow egoistycznych.

 

http://www.polityka.pl/kraj/analizy/150 ... dowal.read

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam. to wszystko i tak jedna wielka iluzja.

 

Na dole, na moim czy twoim podwórku wciąż wykrywalność przestępstw jest niska, korupcja wysoka... tylko teraz trzeba przed policją uciekać jak się zechce piwa wypić na słońcu czy wódki na dożynkach :lol::lol::lol::lol:

 

Swoją drogą słyszałem, że brązowa torba albo cokolwiek co zakryje iż masz alkohol i nie mogą ci mandatu wystawić.. ale znając naszych praworządnych to ja jako pyskaty, arogancki małolat dostałbym płaską policyjną po czym byłby mandat za picie i zaśmiecanie plus ewentualna napaść na funkcjonariusza.

Z drugiej strony w Irlandii pijany kierowca po raz kolejny ucieka w skradzionym samochodzie (kartoteka długa jak to u 21latka), po zatrzymaniu stawia opór, łamię rękę strażnikowi (tu nie ma na codzień policji jako policji z bronią), skaczę po nim kopiąc go gdzie popadnie, zostaje w końcu aresztowany i?? przed sądem skrucha, bo był naćpany i niewiedział co się dzieje.. bla bla kaucja.

z innej beczki :

podwójne morderstwo śrubo-wkrętem? kaucja.. łamanie zasad wypuszczenia za tą kaucję ? psycholog i "this is your last chance".

 

Pozatym panowie w garniturach pracujący za moje pieniądze w takzwanej budżetówce zarabiają ponad 33% więcej niż prywatny sektor, państwo ma zajebiste problemy finansowe, więc tną im kasę i co? wszyscy by chcieli strajkować.

 

 

edit. aa puenta?

Nie ma co się przejmować, bo i tak niewiele zależy od ludu, który tą władzę oddał tym lub też innym "wybrańcom". Zróbcie referendum o czymkolwiek - frekwencja mniejsza niż 40% gwarantowana.

 

 

ee poza tym http://www.usdebtclock.org/ i nie lubię poniedziałków.

Ja chce obywatelstwo EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko dostane porównywalną ofertę z kanady/holandii lub portugalii.

 

ps. gdzie ja będę w koszulce w zimę mógł chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia to osobny temat. Wiekszej intrygantki od niej nie widzialem. Jak tylko ojciec zobaczyl ja na poczatku pomaranczowej rewolucji u boku Juszczenki to od razu powiedzial ze to sie zle skonczy i zrobi Juszczenke w balona. Mam nadzieje, ze Janukowycz wygra w drugiej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.