Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

czyje to hasło wyborcze?

Komorowskiego, PO i GW!Bo to komuchy, jak kazdy kto nie z Pisem :lol:

 

Jarosław i PIS genialnie rozgrywają tą kampanie. Przy przeslaniu do Rosjan to dali niezly pokaz hipokryzji. Mili, spokojni i występujacy duzo w mediach Poncyliusz, Kluzik, Kowal czy Bielan albo Migalski wypadają lepiej niz taki Niesiołowski, Kutz. Nie wiem jak PO moze ich wysylac. Komorowski wypada bardzo dobrze, ale nie ma zadnego wsparcia. Szef kampanii, czyli Nowak majacy ,,porazke'' wypisana na twarzy na razie nie wykorzystuje szansy odkupienia sie, ale i tak lepszy on niz Stefan. Powinni bardziej zaangazowac Muche, bo przynajmniej jakos wyglada i pierwszym samolotem z Brukseli przywieźć Nitrasa. Tusk najwyrazniej ma na to wyjebane, albo nie ma czasu sie tym zajac. Powinien to w takim razie zrobic Schetyna, ale on jest obrazony. Brakuje im teraz jakiegos wygadanego dupka do TV. Poza tym wciagneli sie niepotrzebnie w wyscig na podpisy. Kiepsko rozgrywaja ta kampanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, kto mówi, że gdyby Lech Kaczyński chciał skierować ustawę o IPN do TK, to by to zrobił albo dający "popisy" o in vitro nawet w przygotowanej debacie może wypadać "bardzo dobrze"? A co do starych dziadków tracących kontakt z rzeczywistością, to Niesioła i Kutza pobił i tak główny autorytet PO profesor bez magistra Bartoszewski.

A co do Tuska, to chyba jednak czuje, że mu się grunt pod nogami pali i dzisiaj wypalił z Pospieszalskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, kto mówi, że gdyby Lech Kaczyński chciał skierować ustawę o IPN do TK, to by to zrobił albo dający "popisy" o in vitro nawet w przygotowanej debacie może wypadać "bardzo dobrze"? A co do starych dziadków tracących kontakt z rzeczywistością, to Niesioła i Kutza pobił i tak główny autorytet PO profesor bez magistra Bartoszewski.

A co do Tuska, to chyba jednak czuje, że mu się grunt pod nogami pali i dzisiaj wypalił z Pospieszalskim.

Bez magistra i wyrzucony z jednej uczelni + zakonczenie edukacji na drugiej po trzech latach z niejasnych przyczyn :) Ale nie wiem czy to dobry pomysl mu to wyrzucac, wszak to wielki autorytet :)

 

Niesiołowski? A co Ty sie Kily spodziewasz, ze taka stara zachlajmorda moze cokolwiek kontaktowac? Przeciez ten facet przepil dawno swoje zycie :) Jemu dac krawat Samoobrony i ze swoja kultura polityczna i osobista bedzie pasowal jak ulał.

 

Na Kutza mozna spuscic zaslone milczenia. Ciekawe tylko jaka bedzie jego nastepna partia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore "wielki obrońca uciśnionych polityków, których to obraża pospólstwo" i jego teksty... NC... :roll:

 

Z drugiej strony dzięki Tobie przypominam sobie zawsze czemu NIGDY nie zagłosuję na pis... 8)

Ciekawa interpretacja z tymi obroncami ucisnionych politykow, bo ja tam nikogo nie broni. Ale whatever. Jak sprawia Ci to radosc, to spoko :)

 

Ja powodem dla ktorego nie bedziesz glosowal na PiS? No wiesz, oniesmielasz mnie, az tak wazna role w Twoim zyciu odgrywam :) Powinienes miec wlasnie poglady. No ale - powtorze - jesli Ci to pomaga, to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony dzięki Tobie przypominam sobie zawsze czemu NIGDY nie zagłosuję na pis... 8)

Ja powodem dla ktorego nie bedziesz glosowal na PiS? No wiesz, oniesmielasz mnie, az tak wazna role w Twoim zyciu odgrywam :) Powinienes miec wlasnie poglady. No ale - powtorze - jesli Ci to pomaga, to ok :)
Twoje posty to trochę za mało by było, żeby to spowodować, ale są jednym z wielu potwierdzeń mojego postrzegania tej śmiesznej partii... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem Tomasza Lisa.

Tomasz Lis nierównorzędnie podzielił siły. Wysłał słabego polityka jakim jest Girzyński na profesor Magdalenę Środę i tego drugiego redaktora. Jak to bajecznie śmiesznie wyglądało jak obie te osoby mówiły ,składnie ,na temat a Girzyński jak automat "Polska najważniejsza" itp itd normalnie przypomniał mi się film Władca Marionetek. Nie wiem czemu Lis coś takiego zrobił ,być może sam się wystraszył sondażami i chciał trochę podkopać PiS ale myślę ,że mu się nie udało. Girzyński nic nie powiedział ,gadał głupoty ale zyskał na tym ,że przyjął strategię spokoju i populistycznych haseł ,które trafią do PiS-elektoratu. Tym bardziej ,że Środa nie wytrzymała ,dała się podpuścić ,sama mówiła o agresji a w każdym niemal zdaniu przerywała Girzyńskiemu. To może być źle odebrane i na plus Girzyńskiego,który nic nie powiedział ale przynajmniej nie dał się podpuścić. Zresztą pewnie Środa miała dosyć tego jałowego jego paplania.:P

Komorowski był wcześniej. Popełnił kolosalne błędy. Najpierw z tym ,że debaty nie będzie podejmował z drugą ligą ,później ,że ocenę Jaruzelskiego bardzo ceni czy więcej niż PiSu. mógł sobie to darować.

Podobało mi się ,że Lis i Ci twoje z lewej strony pokazali prawdziwą twarz PiSu w kampanii. Idealnie to opisując.

W tej traumie smoleńskiej ludzie chyba zapomnieli ,że Kaczor szedł w jednej parze z Lepperem ,Giertychem aby puściej ich wykończyć aby przejąć elektorat. Komorowski wytknął ,że PiS się zmienił z przed tragedii.

Widać politykę PiS,nawet sam Girzyński bronił Kaczyńskiego ,że ten się zmienił ponieważ przeżył tragedię i w to ludzie mogą uwierzyć. Najgorsze w tym wszystkim ,że ta kampania nie jest z pod znaku dyskusji o gospodarce i wizji państwa tylko jest szargana jakimiś uczuciowymi kwestiami a nie racjonalnym myśleniem.

Większość ekonomistów negatywnie ocenia rządy PiS-u. O tym się nie mówi ,nie pisze.

Bo dlaczego ja mam głosować na Kaczyńskiego?

Widząc Kaczora ,widzę kawalera ,który trzy lata temu dla celów kampanii założył konto bankowe ,obrażając internautów nagle zaczął niby korzystać z internetu. widzę furiata ,który życie swoje poświecił dla celów politycznych i władzy. jest świetnym politykiem ,jakby miał inne poglądy z pewnością i zahipnotyzowałby mnie. prowadzi idealnie kampanie wyborczą i już teraz twierdzę ,że jest faworytem.

PO strzeliła sobie samobója. Pewna swego dała do kandydowania Komorowskiego ,faceta ,który w każdej debacie jest zjedzony i wypluty przez kaczora.

Sam nie zagłosuje na Kaczora bo ma całkowicie inne poglądy gospodarcze niż ja (socjalizm) i polityczne (skrajna prawica). przeczuwam ,że tym przemówienie do moskali chciał przekonać takich ludzi z poglądami centrolewicowymi i może mu się udać. Ale Komorowski jest strasznie dla mnie mało przekonywujący,nie zna języków ,ma brzydką żonę i w dodatku jest słabym mówcą. jest ciepłym bronkiem. I w dodatku blokuje mnie wizja całej władzy w rękach jednej partii. Bo jakby był Sikorski to wiem ,że ze swoją charyzmą ,temperamentem nie byłby tak łatwy to sterowania przez Tuska. A tak to Bronisław dochodzi i mam samo swoje państwo POlska. A niektóry pomysły PO też mnie niepokoją i aż boję się tych rewolucji.

dzień wcześniej na tvp3 widziałem graffiti z Napieralskim i nawetdużo lepiej wypadł niż wczoraj Komorowski chociaż na "apartczyka" głosować mi nie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj po raz kolejny Morozowski przekonał, że jest głupią cipą, betonem i nadinterpretuje fakty. W ogóle nie lubię tego programu, bo oni obaj mają metodę prowadzenia programu polegającą na przekrzykiwaniu swoich gości ale wczoraj obejrzałem i mnie krew zalewała. Insynuował, że Figurski w tej piosence "po trupach do celu" uderza w ofiary katastrofy. Jak bardzo pojebaną logiką trzeba się kierować, żeby dojść do takiego wniosku ? Na szczęście później Sekielski podratował sytuację i kiedy ten okularnik PiSowy twierdził, że wiersz z Rzepy jest wspaniały a utwór Kuby i Figurskiego jest be zrobił genialną minę mówiącą mniej więcej "ale pierdolisz człowieku, nie mam do Ciebie siły już", nawet zrobili na niego po chwili zbliżenie ;] Figurski którego nigdy nie lubiłem, za ten jego denny talk show wypadł wczoraj świetnie i zaczynam zmieniać do niego zdanie. Nie z powodu piosenki, która jest świetna tylko za jego inteligencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj po raz kolejny Morozowski przekonał, że jest głupią cipą, betonem i nadinterpretuje fakty. W ogóle nie lubię tego programu, bo oni obaj mają metodę prowadzenia programu polegającą na przekrzykiwaniu swoich gości ale wczoraj obejrzałem i mnie krew zalewała. Insynuował, że Figurski w tej piosence "po trupach do celu" uderza w ofiary katastrofy. Jak bardzo pojebaną logiką trzeba się kierować, żeby dojść do takiego wniosku ? Na szczęście później Sekielski podratował sytuację i kiedy ten okularnik PiSowy twierdził, że wiersz z Rzepy jest wspaniały a utwór Kuby i Figurskiego jest be zrobił genialną minę mówiącą mniej więcej "ale pierdolisz człowieku, nie mam do Ciebie siły już", nawet zrobili na niego po chwili zbliżenie ;] Figurski którego nigdy nie lubiłem, za ten jego denny talk show wypadł wczoraj świetnie i zaczynam zmieniać do niego zdanie. Nie z powodu piosenki, która jest świetna tylko za jego inteligencję.

 

http://wiadomosci.onet.pl/6741545,33,relacjetv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie PH1 za linka.

 

teraz pytanie pan z lewej w okularach jest propagandzistą czy Figurski? :mrgreen:

 

Olechowski na plus.

Najzabawniejszy jest właśnie ten moment jak mówią o wierszu z Rzepy i Terlikowski twierdzi, że retoryka Rzepy cacy, a duetu F&W be. Tyle, że betonowy i wąsaty elektorat PiS to łyka jak młody pelikan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Jarosław Kaczyński jest politycznym geniuszem.

Ja tutaj geniuszu nie widzę, tylko wielki cynizm. Gdzie widzisz geniusz w wykorzystywaniu śmierci brata bliźniaka do celów politycznych ? To była najbardziej oczywista i nasuwająca się na myśl strategia, ale mało kto wierzył że do tego dojdzie. No ale Pan Prezes musi kontynuować dzieło "wielkiego" ( :lol: ) Polaka. Już kiedyś się mówiło, że Jarosław wielkim retorem jest a potem zarówno Tusk jak i Kwaśniewski zjedli go w debatach, popili i wysrali na twardo.

 

A gdzie twierdził, że jest cacy?

Dosłownie tego nie powiedział bo nie mógł, ale wybielanie gówna wypisanego w Rzepie i robienie porównań typu "to ja już wolę retorykę wierszu od retoryki piosenki" to był zamierzony zabieg o oczywistej motywacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj geniuszu nie widzę, tylko wielki cynizm. Gdzie widzisz geniusz w wykorzystywaniu śmierci brata bliźniaka do celów politycznych ?

to jest właśnie jego geniusz. nigdy nie straciłem brata bliźniaka i nie stracę. ale wiadomo ,że jarek stracił brata przez politykę (chyba ,że ktoś mi wmówi ,że leciał na wczasy). po takim przeżyciu wiele osób by się załamało ,odeszło z polityki czy odpoczęło. jest politycznym geniuszem bo przewidział reakcję polaków ,teraz jedzie na tym bez skrupułów. chyba nikt mi nie napisze ,że żeby nie tragedia to tak sondaże by poleciały do góry Lechowi o Jarku nie wspomnę ,polityk ,który przed śmiercią brata miał najmniej popularne notowanie ze wszystkich polityków. jarek przylepił do siebie brata lecha ,plus stały elektorat pisu ,plus część elektoratu PO wrażliwego na wydarzenia zaszłe pod Smoleńskiej i Kaczor dopina swego. wczoraj próbował przechwycić część centrolewicy i powoli dopina swego. tym bardziej ,że skrócona kampania to coś dla niego. miesiąc poleci na żałobie i zostanie cesarzem. jakby miał 3 miechy się debatować i przygotowywać i mówić konkrety o gospodarce (tak jak o tym mówił Olechowski) to jarek miałby trudniej. a teraz leci na uczuciach ludzi i dopnie swego. w historii wiele było takich polityków Hitler wykorzystał wzrost gospodarczy a później pamięć o przegranej wojnie ,znalazł wrogów żydów(oligarchów) i dopiął swego. Olechowski dobrze powiedział ,że wszystko jest w rękach mediów i ma racje. bo z badań wynika ,że w około 86% jesteśmy buraczanym społeczeństwem ,które łatwo przyswaja informacje medialne bez ich interpretacji.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... alobe.html

kogo brak? :mrgreen:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... orczy.html

 

mieliście różnice między Stalinem a Hitlerem ? żadna . tu socjalizm tu socjalizm ,tu totalitaryzm i totalitaryzm ,tu czerwony kolor ,tu czerwony kolor ,jedna różnica? jeden faworyzował naród-niemcy drugi grupę społeczną-robotnicy.

kaczyński jest pasjonatem historii i to widać gołym okiem.

napieralski a kaczyński? tu socjalizm ,tu socjalizm ,tu czerwony kolor ,tu czerwony kolor ,tutaj faworyzuje swoich polaków "patriotów" , ten fawroyzuje klasy potrzebujące

niech napieralski zacznie używać populistycznych haseł kaczora i będzie to samo ,w dodatku napieralski jest mniej niebezpieczny niż jarek

bajka

 

niech te "nie wiem" z teraz my pójdzie do Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cale szczęście, ze Komorowski podpisal ustawe(musial podjac jakas decyzje) o IPN co moze, dzieki nowemu Prezesowi znormalizuje ta ,,chorą'' w tej chwili polityczną instytucję. A powoływanie się na ,,testament prezydenta'' w celu jej zawetowania przez kogoś z Kancelarii Prezydenta(Duda chyba) było żenujące. Tak, więc uważam że sam Komorowski osobiście wypada dobrze, a ze brakuje mu wsparcia to juz potem napiszed.

 

Niesiołowski akurat często mówi prawdę, tyle że jego retoryka przypisuję mu metkę tylko awanturnika i agresora(jakim jest). Dlatego zawsze mi do Pisu pasował.

 

Komorowski był wcześniej. Popełnił kolosalne błędy. Najpierw z tym ,że debaty nie będzie podejmował z drugą ligą ,później ,że ocenę Jaruzelskiego bardzo ceni czy więcej niż PiSu. mógł sobie to darować

Lisa wczoraj nie oglądałem, ale jesli tak powiedział no to były fatalne błędy. Lepiej żeby tacy jak Girzyński występowali więcej, bo nie dotrą do nikogo więcej poza betonem Pisu.

 

PO strzeliła sobie samobója. Pewna swego dała do kandydowania Komorowskiego ,faceta ,który w każdej debacie jest zjedzony i wypluty przez kaczora.

Akurat nie byłbym taki pewny ,,zjedzenia'' Bronka przez Jarosława w debacie. Tuskowi tez to sie przewidywało. Poza tym temperamentnego Jarosława można sprowokowac do atakowania jak mial zawsze w zwyczaju i wtedy ta całą otoczka zmiany zejdzie i ludzie zobaczą, że to ten sam Jarosław IV RP Kaczyński.

 

I w dodatku blokuje mnie wizja całej władzy w rękach jednej partii. Bo jakby był Sikorski to wiem ,że ze swoją charyzmą ,temperamentem nie byłby tak łatwy to sterowania przez Tuska. A tak to Bronisław dochodzi i mam samo swoje państwo POlska. A niektóry pomysły PO też mnie niepokoją i aż boję się tych rewolucji.

 

Z tego co już slychac od jakiegoś czasu to Tusk jest w coraz ostrzejszym konflikcie z Komorowskim i bliżsi współpracownicy Donka boją się, że Komorowski będzie próbował stworzyć jakąś frakcję wokół siebie. Tłumaczy to brak pomocy Tuska dla marszałka. Można też wyczytać, że podczas prawyborów w PO Sikorski był przez premiera faworyzowany.

 

A Jarosław jest na pewno politycznym geniuszem.

 

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... p1,58184,1

 

Kolejny skrajny pisowiec w mediach. Teraz trzeba sie przygotowac na nadawanie non stop na zmiane w Publicznej Pospieszalskiego/Wildsteina/Ziemkiewicza. Wszystkie ręce na pokład to ostatnia szansa Pisu, widac ida już na całosć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest politycznym geniuszem bo przewidział reakcję polaków ,teraz jedzie na tym bez skrupułów

Ale Koelner, ja własnie o tym mówię ! Co jest w tym genialnego ? Ty nie wiedziałeś po tragedii że jej efektem będzie wzrost poparcia dla PiS ? Nie wiedziałeś, że to się da z dużą łatwością wykorzystać ? Jestem pewien, że wiedziałeś. Ja wiedziałem, wszyscy wiedzieli ale tylko Ci najbardziej cyniczni wierzyli, że Jarek ostatecznie tak właśnie się zachowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam sobie jakiś pseudoprogram publicystyczny (jak wszystkie na tvp) i olechowski mówi całkiem fajnie.

w ogóle mi się wydaje, że olechowski jest dobrym kandydatem i byłby dobrym prezydentem. nawet nie ze względu na to jakie ma poglady i upodobania polityczne, ale ze względu na swój charakter i postawę jaką prezentuje. to odpowiedni prezydent na ten czas.

ale polacy się boją, a olechowski dodatkowo ma kibel nie zaplecze.

 

więc zostaje jarek jarek i bronisław

 

o jarku nie będe się wypowiadał bo k**** to co robi on i cały PiS jest poprostu żenujące, poniżej krytyki i z dupy wysrane. ci którzy najwięcej płakali po tragedi w smoleńsku teraz najbardziej na tej tragedi żerują. dalej nie chce pisać bo za dużo bluzgów by poszło.

 

bronisław natomiast jest ciepłą rozgotowaną kluchą, bez jaj z tuskiem za plecami. nie podoba mi się bronisław jako prezydent.

ale w porównaniu z jarkiem to jakby porównywać celtics i wizards.

niestety taki mamy kraj, ze musimy zawsze wybierać mniejsze zło, albo głosować nie za kimś lecz przeciwko komuś.

 

ale i tak najbardziej popierdolone w tym wszystkim jest to, że jarek jarek może te wybory wygrać, ma na to spore szanse bo PO ma troche związane ręce i język. nie chcą atakować, żeby nie zostali nazwami antypolakami.

powinni od 1 klasy podstawówki wprowadzić jakieś niewiem k**** wychowanie polityczne, politologie, nauki polityczne czy nauki obywatelskie, żeby takie k**** półmózgi nie miały szans na jakiekolwiek poparcie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.