Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Szmajdzinski dal sie ladnie Napieralskiemu w c***a zrobic, ze tak powiem. dokladnie z tych powodow, ktore wymienil tangiers. nie ma szans na wygranie wyborow, oslabi sie w SLD, generalnie nie bedzie mogl nic zrobic, a Napieralski wzmacnia swoja pozycje w partii :roll: najchetniej oddalbym swoj glos na Piskorskiego, podoba mi sie jak gosciu gada ale pewnie znowu bedzie trzeba glosowac na Tuska tylko dlatego, zeby Kaczynski nie byl wybrany ponownie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchetniej oddalbym swoj glos na Piskorskiego, podoba mi sie jak gosciu gada

ale on głownie tylko pierdoli farmazony, a partie stworzył tylko po to zeby przejac majatek rozsiany po kraju w postaci kamienic. Olechowski zresztą tez po to tam poszedł, nie zeby startowac w wyborach prezydenckich. To wszystko interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety , tak jest w Polsce i pewnie bedzie jeszcze przez dluzszy czas, dopoki nie wymrze pokolenie naszych dziadkow/rodzicow, moze nawet nasze ? no nie widze fajnej, ciekawej opcji na naszej scenie politycznej, do polityki powinni isc ludzie ktorzy juz cos w zyciu osiagneli, a nie tacy ktorzy chca zyc z polityki, bo pozniej jest jak jest, choc niedopuszczalnym bylyby jakies konflikty interesow, na dzien dzisiejszy w Polsce istnieja tylko dwie partie, niestety obydwie mi sie nie podobaja, obydwie rzadzily i zrobily c***a orpocz grzania posadek, a jako ze jestem zwolennikiem spoleczenstwa obywatelskiego, takiego jak w Szwajcarii czy USA to pojde do tych wyborow, najwyzej oddam niewazny glos :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw napis z Auschwitz odzyskany, ale pociety na trzy czesci ;) ktos chcial to sprzedac, ciekawe jaka kasa wchodzila w gre...

najbardziej zajebiste ze znalezli to w Czernikowie pod Toruniem

 

WTF

huty od złomiarzy przejmuja to na Śląsku, Oswiecim jest na południe od hut, po jaki kij wieżć to przez całą Polskę gdzie ceny złomu są nizsze bo....trzeba to zawieżć spowrotem na południe....

 

do tego ryzyko podczas przewozu.....

 

oc***ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw napis z Auschwitz odzyskany, ale pociety na trzy czesci ;) ktos chcial to sprzedac, ciekawe jaka kasa wchodzila w gre...

najbardziej zajebiste ze znalezli to w Czernikowie pod Toruniem

 

WTF

huty od złomiarzy przejmuja to na Śląsku, Oswiecim jest na południe od hut, po jaki kij wieżć to przez całą Polskę gdzie ceny złomu są nizsze bo....trzeba to zawieżć spowrotem na południe....

 

 

ale przecież to nie na złom miało iść, lecz do kolekcjonera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv mówili, że po przesłuchaniu podejrzanych okazało się, że była to kradzież na zlecenie kogoś tam, więc albo:

 

a) dla kolekcjonera

B) kogoś kto chciał przez to sporo szumu zrobić, tudzież mały skandal wywołać

 

;-)

 

PS. A tak w ogóle postawiono im zarzuty, w tym poza kradzieżą także "udział w zorganizowanej grupie przestępczej" za co grozi do lat 10... Popieprzony kraj... A jak ktoś po pijaku zabije dziecko, albo jakiś pedofil zgwałci dzieciaka to za dobre sprawowanie wychodzi po 3 latach...

 

Teraz jak pójdziesz z kumplami do pubu i wyniesiecie po pijaku kilka kufli to Wam przybiją "udział w zorganizowanej grupie przestępczej"... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z cylku miałobyć tak fajnie a wyszło jak wyszło...

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... _jest.html

 

Za złamanie któregoś z przepisów będą grozić wysokie sankcje. Właściciel restauracji za palenie papierosów przez klientów będzie mógł zapłacić grzywnę w wysokości nawet 20 tys. zł. Zwykły palacz za palenie w niedozwolonym miejscu zapłaci 100 zł mandatu.

ocb? czy to nie jest totalna głupota? W Irlandii mamy zakaz palenia za którego złamanie palący jest karany karą 3000Euro czyli 2xmiesiące pracy dla większości. Nikt nie pali w pub'ach w których siedzą od 17 i jest ok - ciuchy nie śmierdzą tym gównem.

 

Muszę się zgodzić z tą posłanką lewicy.. piękne pole manewrwu dla cwaniaków, których w Polsce dostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie potrzebuję takich zakazów... Nie toleruję palenia obok mnie... Najpierw upominam, później grożę, a kilka razy się zdarzyło, że musiałem wpierdol spuścić delikwentowi (a i kilka kobiet się zdarzyło, że nie potrafiły zrozumieć, że mi to przeszkadza - ale wtedy fajkę wyrywałem z mordy i było po kłopocie ;-))...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Z lewicowymi poglądami mam tyle wspólnego, co Z-Bo ze wsadami do kosza.

 

Chodzi o to by palić tam, gdzie nie szkodzi się innym... Albo tam, gdzie inni to akceptują.

 

A niestety tępota wśród palaczy jest nagminna, wielu nie potrafi pojąć, że nie tylko szkodzi, ale i potrafi przeszkadzać. To jest jak wymachiwanie łokciami pod koszem (możesz, póki kogoś nie trafisz...), a jeszcze lepszą analogią jest pięść i nos. Wiadomo, gdzie się kończy wolność palącego...

 

W ogóle kpiną jest, że w jakimkolwiek lokalu wytyczane są miejsca dla niepalących i niepalących w tym samym pomieszczeniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś co drugi palił ,wjebali cła na szlugi ,teraz pali mniej ludzi.

jeśli idąc takim myśleniem proponuje wpi*****ić takie cło na samochody ,że będą 20 razy droższe. ludzie przestaną jeździć ,będą jeździć nie liczni a później ci co nie mają samochodów wymyślą aby wszyscy nie jeździli albo pierdolną zakaz jeżdżenia całkowitego w terenie zabudowanym.

przecież spaliny są niezdrowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.