Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

a Kurskiego bardzo odsunął od siebie

też wysłał do PE. Kaczyński już taki ma charakter ,jeśli ktoś w partii ma swoje 5 minut i stwarza dla niego zagrożenie to go odsuwa. nie trzeba przypominać o Jurku czy Dornie.

 

 

a tak poza tym moze nieco bardziej zwiazane juz z tym tematem nie uwazacie ze bedzie nieco wstyd dla Polski, ze czlowiek ktory pewnie zostanie wybrany na prezydenta nie umie j. angielskiego..

Witaj Cichy!

Dlatego mój głos w pierwszej turze idzie na Olechowskiego.

 

Prezydent bez pierwszej damy... przecież brak żony w tym wieku świadczy o człowieku !!

e tam. przecież zawsze można wytłumaczyć tym ,że poświęcił się polityce dlatego jest lepszy od wszystkich.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zamiast przekonywac zwyklych ludzi do transportu publicznego udupia sie cala spedycje na caly weekend, ehhh :/

"j) w związku z niezbędnym utrzymaniem ciągłości cyklu produkcyjnego lub świadczenia usług przedsiębiorstwa pracującego w ruchu ciągłym," - na dobrą sprawę ten punkt można by podciągnąć pod prawie każdego tira niespełniającego jakiegokolwiek innego wyjątku tam opisanego... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście do zwolenników Prezydenta nie należałem. W wielu kwestiach się z nim nie zgadzałem (tym niemniej wielki szacunek mam za to jaki sposób dbał o narodową pamięć historyczną i polskich kombatantów). Przykro mi jest jednak, gdy z polskiej sceny politycznej, która nie grzeszy politykami, o których można powiedzieć, że reprezentują klasę, odchodzi ktoś taki jak Władysław Stasiak. Dla zainteresowanych polecam ostatni wywiad b. ministra przed feralnym lotem do Smoleńska:

 

http://www.prezydent.pl/ludzie-prezyden ... litwa.html

 

Wielka szkoda, że na politycznym bezrybiu tracimy naprawdę grubą rybę...

 

 

A co do tego całego larum podnoszonego w kwestii pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu - na pewno nie jest to najszczęśliwszy pomysł, ale zupełnie niezrozumiałe jest robienie z tego awantury na skalę ponadnarodową. Wielu natomiast zachowuje się tak jakby Kaczyński to im zabrał miejsce pochówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu-: Poczytaj sobie o tych wszystkich spiskowych teoriach - nawet 9.11 może się chować... ;]

 

Swoją drogą ponoć Kaczyński krzyżaków pod Grunwaldem pokonał, faszystów z Polski wygonił w czasie XX WŚ, biblię i koran napisał, jako pierwszy stąpał po Księżycu, więc co mu tam jakaś mała chmurka dymu może zaszkodzić... Ruskie szans nie mają... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zatem, że miało to być zabawne... No dosłownie boki zrywać. Ze śmiechu zapewne kredki z tornistrów wypadły wszystkim podstawówkowiczom... Oceniać tego nie będę, ale mam nieodparte wrażenie, że niektórzy biorą udział w konkursie "jakiego najbardziej debilnego posta uda mi się stworzyć"... Myślę, że nikomu, a w każdym razie marginalnej garstce może to imponować, a sami o sobie wystawiacie świadectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zatem, że miało to być zabawne... No dosłownie boki zrywać. Ze śmiechu zapewne kredki z tornistrów wypadły wszystkim podstawówkowiczom... Oceniać tego nie będę, ale mam nieodparte wrażenie, że niektórzy biorą udział w konkursie "jakiego najbardziej debilnego posta uda mi się stworzyć"... Myślę, że nikomu, a w każdym razie marginalnej garstce może to imponować, a sami o sobie wystawiacie świadectwo.

Atmosfera pieprzonej napinki i przeciąganej c*** wie po co żałoby tak dobrze nam służy, że zaczyna nam odbijać i rzucamy słabym żartem. Ale masz rację, lepiej się unosić, mówić wielkie słowa, okazać empatię oraz wrażliwość i poklepywać się po plecach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rp.pl/artykul/464742.html - ufff.... Przy wysokiej frekwencji i mądrej kampanii Bronka(bedzie potrzebna pomoc Ostachowicza) moze uda mu sie wygrac w pierwszej turze. Jednakże 2 dni przed wyborami urodziny by miał Lech Kaczyński co bratu na pewno pomoze w osiągnięciu lepszego wyniku. Z lewicy z musu Napieralski bedzie kandydowal, ale on i tak nie bedzie mial wielkiego wplywu.

 

przy okazji: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Grecy-z ... 29022.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy są głupi.

bo na Olechowskiego nie chcą głosować?;]

 

co do rodzimej polityki to Tusk powinien Niesiołowskiego i Palikota na czas kampani zamknac w jakims pokoju bez klamek i pod zadnym pozorem nie wypuszczac. A po wyborach to trzeba wyjebac w końcu te Gowiny i Mężydła( i inne pomioty porokitowskie), nikt za nimi nie pójdzie a spokój w partii zapewniony.

 

http://www.rybinski.eu/?p=1203&lang=pl

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Srodzie ... 31601.html

 

Sytuacja Grecji jest duzo gorsza niż jeszcze kilka miesięcy temu mi sie wydawało. Merkel w tej chwili jest w szachu. Jak pomoze to zle - poza tym nie ma zadnej gwarancji na długoterminową poprawe greckiej gospodarki - bo taka decyzja nie spodoba sie wyborcom. Z drugiej strony strony jak nie da kasy to Grecja zbankrutuje, zatrzęsie całym Eurolandem, a inne kraje PIIGS tez pewnie spotka podobny los. Można więc powiedziec ze mamy drugi dołek kryzysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.