Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie narobilo. Ciekawe kto za Tuska wystartuje. Pewnie Komorowski, który jak dla mnie bylby najgorszym z mozliwych kandydatow. Nie zdziwiłaby mnie jednak kandydatura Buzka...

 

Z otoczenia Tuska najlepszym wyborem bylby Sikorski. Móglby dalej prowadzic polityke zagraniczna, tyle ze tym razem jako prezydent. Na jego miejscu w MSZ Tusk móglby z łatwoscia znaleźć jakąś marionetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimoszewicz byłby asem z rękawa. byłbym alternatywą dla większości polaków

zgarnąłby elektorat sld ,przyciągnąłby elektorat tuska a może zahaczył o elektorat pisu (samoobrony)

ciężko byłoby o elektorat gowina i skrajnej prawicy pisu ale teraz oni są w defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... SWIFT.html

 

ostatnio widziałem fajny tekst Ron Paul'a o wolności i ekonomii a raczej powiązaniu wzajemnym, dziwnych instytucjach 'ala CIA itd. Niedługo nam wszystkie prawa zabiorą na rzecz walki z wiatrakami.

 

 

Jeśli się czujesz dobrze w angielskim popatrz. mądrze gada. (dlugie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimoszewicz byłby asem z rękawa. byłbym alternatywą dla większości polaków

zgarnąłby elektorat sld ,przyciągnąłby elektorat tuska a może zahaczył o elektorat pisu (samoobrony)

On ma jakieś specjalne moce, jest pokemonem III lvl czy ocb?

koelner czy cimoszewicz ? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj kwiat 30 latków zdolnych siedział ze mną w kantynie podczas bodajże śniadania czy tam rannej herby. I tak o to się dowiedziałem, że polskie uniwerki są lepsze od amerykańskich, bo tam ludzie w późnych 20-tkach mogą mieć już doktora, a unas jego wujek dostał właśnie (dopiero przy 60 podobno). Więc w Polsce trzeba się więcej uczyć aby to dostać, więc napewno są lepsze.

więc ja na to === "a rankingi??"

on ----"jakie rankingi??"

=== no rankingi uniwersytetów dlaczego amerykańskie są tak wysoko a naszych nie ma albo są gdzieś tam koło 400 - 500 (najlepsze) ??

--- bo oni mają więcej kasy!

=== taa ale to liczą to na podstawie ilości cytatów z prac ludzi uczelni

--- ee yyy a ten polak co pojechał do USA bez języka i po roku był najlepszym studentem na roku??

=== nie wiem.. nie slyszalem.. ale co my takiego wymyśleliśmy skoro jesteśmy tacy k**** tha best??

i teraz tu padło k**** hoah roku

--- A KTO NIBY WYMYŚLIŁ BLU RAY??? POLACY PRZECIEŻ.

=== niewiem, nie mam pojęcia, ale jakoś mi się nie wydaje to prawdą.

--- a ja wiem, polacy.. pewnie, że Polacy. A kto niby od lat 70 piszę wszystkie prace na temat egiptu? nauka to nie tylko inżynieria.

=== dobra to ja idę bo okulary zostawiłem wczoraj gdzieś na biurku chyba..

 

Tak, więc jako iż wszystko zaczeło się od rozmowy od nowym design w ich obszarze. oczywiście oni wiedzieli lepiej iż inż (co moglo i być prawdą) oni ZAWSZE wiedzą lepiej. Dlaczego? bo to jest tak, że jak masz RP w dowodzie/paszporcie to masz IQ +100 chyba. I tak o to ineligenci krytykujący proces boloński i wszystko naokoło wrócili wkładać komponenty na halę produkcyjną.

niczym

 

Poprostu wkurwia mnie już to słuchanie jacy to k**** nie jesteśmy zajebiści. Szczególnie z ust tych wykształconych (nawet z wyższym - tacy nawet gorsi) co zapierdalają na lini wraz z irysami co mają podstawówkę albo byli na tyle leniwi, że nigdy nie zmienili pracy po tej pierwszej po high school. ye wooo pamiętaj o QRWA i o tym, że jesteśmy the best. ye the best.

 

 

ps. z nudów popatrzyłem sobie w necie rano i jedyne czego się doszukałem to walka w urzędzie patentowym w Japonii między dwoma ich firmami u początku tej technologii. Jeżeli to niejaki Nakamura jest polakiem to spoko.

ps.2 the best ever.

ps.3 to cały świat się na nas uwziął, ale i tak "We the best is"

ps.4 niech żyją wszystkie mariany z siatką Lidla,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego tematu i sorki jeśli ktoś to już wrzucał, ale widzę kilka osób krytykuje liberalizm

to podrzucam im ciekawy tekst na ten temat (moim zdaniem ciekawe bo na faktach a nie sloganach) :

 

http://mpancz.webpark.pl/blog/

Bede musial chyba zobaczyc co Kowalik(jeden z głównych krytyków Balcerowicza) napisal. Ale patrząc na to, że wzoruje sie na Stiglitzu to pewnie mnie to specjalnie nie pochłonie.

 

i teraz tu padło k**** hoah roku

--- A KTO NIBY WYMYŚLIŁ BLU RAY??? POLACY PRZECIEŻ.

:lol:

 

Niedawno w jednej ze stacji ekonomicznych idiote z siebie robił J.Kapica z ministerstwa finansów. Nie można było ukryć, że pomagał mu w tym troche prowadzący wypunktowując go po kolei. No cóż przy natłoku bzdur, które Kapica opowiadał nie sposób było tego nie robić.

 

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... go,53957,1 - czesc niezłego tekstu z pon. newsweeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede musial chyba zobaczyc co Kowalik(jeden z głównych krytyków Balcerowicza) napisal. Ale patrząc na to, że wzoruje sie na Stiglitzu to pewnie mnie to specjalnie nie pochłonie.

Chcesz coś o Balcerowiczu, polecam coś co wpadło mi w ręce:

 

http://www.sendspace.com/file/61n9jl

 

Nie do końca się z tym zgadzam ale ciekawe spojrzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś o Balcerowiczu, polecam coś co wpadło mi w ręce:

 

http://www.sendspace.com/file/61n9jl

 

Nie do końca się z tym zgadzam ale ciekawe spojrzenie :)

Dzięki. Wielkim fanem Balcerowicza nie jestem, ale w najblizszym wolnym czasie moze przeczytam. Ostatnio to w ogole Leszek mial straszne parcie na szkło bo chcial chyba dostac posadke w EBC czy gdzies tam. W kazdych mediach byl.

 

Co do Sikorskiego to ciekawe kiedy PIS bedzie mu zarzucał ze jego zona jest amerykanska żydówką. Jakby jakims cudem Sikorski startowal na prezydenta to bede musial zobaczyc jak bedzie w trakcie kampani jezdzil na biesiady ze swoja żona. Takie ,,Ranczo'' na żywo.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie wymyślili technologii blu-ray... Polacy jako pierwsi pokazali prototyp laseru o częstotliwości wykorzystywanej w BR (tzw. niebieski laser)... To tak gwoli ścisłości...

 

Poza tym wcale polskie uczelnie nie są gorsze od amerykańskich... Przynajmniej jeśli brać najważniejszy miernik - wiedza przeciętnego studenta kończącego uczelnię...

 

Rankingi układane są w ten sposób, że duży wpływ na miejsce ma liczba noblistów (fajnie mieć noblistę na uczelni, ale w żaden sposób nie reprezentuje to "lepszości" uczelni na którą uczęszcza kilkadziesiąt tysięcy studentów, a pracuje kilka tysięcy osób na stanowiskach naukowych i dydaktycznych)...

 

Rankingi, które biorą pod uwagę liczbę cytowań najczęściej nie rozróżniają cytowań wewnątrz-uczelnianych od innych, nie biorą pod uwagę "ważności" miejsca, gdzie jest dana publikacja drukowana, itp... ;-)

 

A tak w ogóle większość profesorów na mojej uczelni co chwilę dostaje propozycje pracy w USA na najlepszych uczelniach technicznych... Nie widzą powodu dla którego mieli by tam wyjechać skoro swoją pracę naukową w tak samo dobry sposób mogą prowadzić tutaj w Polsce... ;-)

 

PS. rZeton - jakie masz wykształcenie?

 

Swoją drogą najbardziej antypolscy i ogólnie opluwający wszystko co polskie są ci co byli zbyt mało poradni, żeby w Polsce sobie ułożyć życie i musieli spierdalać na zmywak do UK czy Irlandii... Dla takich ludzi zero szacunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.