Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że house się nie założył, bo na pewno bym wygrał.

 

On twierdził, że Lakers przegrają z Houston, ja że nie przegrają. Tyle tylko, że on chciał się założyć o mecz z 17.05 a wtedy meczu między tymi drużynami nie będzie (bo jest 17.04). Skoro meczu by nie było to Lakers nie mogliby go przegrać, więc bym wygrał zakład. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że house się nie założył, bo na pewno bym wygrał.

 

On twierdził, że Lakers przegrają z Houston, ja że nie przegrają. Tyle tylko, że on chciał się założyć o mecz z 17.05 a wtedy meczu między tymi drużynami nie będzie (bo jest 17.04). Skoro meczu by nie było to Lakers nie mogliby go przegrać, więc bym wygrał zakład. ;]

ale jest slowo jutro wiec uznalibysmy ze jednak przegrales zaklad bo oczywiste bledy pisarskie mozna poprawic......a intencja pozostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

Garnett i Pierce mogą opuścić jedno spotkanie (tzn jeden z nich). Jeśli opuszczą więcej, ale Celtics mimo to wygrają, to zakład aktualny.

Melo i JR też mogą opuścić jeden mecz (też jeden z nich) i też jeśli opuszczą więcej, ale Knicks wygrają, to zakład jest ważny.

 

100 pln.

Wchodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyniu się do mnie zgłosił i wyjaśnił co, jak i dlaczego nie wpłacił kaski. Tak więc, wycofuję wszelkie oskarzenia i za nie przepraszam etc...

 

Ogółem - Hyniu jest legit, ale ma nowe konto na forum. Nie będę podawał nicka bo nie wiem czy zaintersowany sobie tego życzy.

 

Jakby co - kasa od Kubbasa/Boowki też wpłynęła, więc zakłady z nimi równeż przebiegły pomyślnie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że house się nie założył, bo na pewno bym wygrał.

 

On twierdził, że Lakers przegrają z Houston, ja że nie przegrają. Tyle tylko, że on chciał się założyć o mecz z 17.05 a wtedy meczu między tymi drużynami nie będzie (bo jest 17.04). Skoro meczu by nie było to Lakers nie mogliby go przegrać, więc bym wygrał zakład. ;]

Fuck pomyliły mi się miesiące :fat: 20pln?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze Allen cos do mnie pisal na PM ale jakos nie umiem ani odebrac ani skasowac wiec pisz tutaj albo bast92@gmail.com, pisze tutaj bo pewnie chodzi o zaklady jakies. PS. wygralem zaklad Suns vs Hornets z theo a przegralem Lakers vs Knicks z ai3 tylko nie wiem jakie byly tam stawki.

edit: oba byly o 100 zl wiec theo wisisz kase ai3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

Garnett i Pierce mogą opuścić jedno spotkanie (tzn jeden z nich). Jeśli opuszczą więcej, ale Celtics mimo to wygrają, to zakład aktualny.

Melo i JR też mogą opuścić jeden mecz (też jeden z nich) i też jeśli opuszczą więcej, ale Knicks wygrają, to zakład jest ważny.

 

100 pln.

Wchodzisz?

Zeby te zaklady wyrownywac to osoba stawiajaca na Celtics powinna miec ten handicap z Garnettem i Pierce'm chociaż, a Ty żadnych, bo dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Knicks i za 100 złotych na Celtów u buka dostanie się 300 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.