Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

dobra jak jak co roku zapodam od siebie to samo, teraz bedzie tak: Jazz w top 7 na zachodzie o 100, przy tym ze Corbin się podczas rs nie rozpuści, nasz budyń "kochany":)

 

trochę asekuracyjny zakład ale po kolei!

 

tak patrzę na skład Jazz z dodatkami Marvina i Mo ( Foyle też?) i sie zastanawiam nad ich siłą bo każdy z pozostałych zawodników choć młody to o rok bardziej doświadczony!

czy zaliczą postep a jak tak to jaki?

 

#7 seed nie jest az trudny do zdobycia

 

na zachodzie:

 

seed #1 #2: Lakers i Oklahoma - nawet MOCNIEJSI;

seed #3-#4-#5-#6 powalczą dalej głębocy choć rok starsi spurs (oby) wzmocnieni Iggim nugietki i lepiej zgrani clips oraz równie mocni memphis IMO pólka wyżej niz Jazz

 

seed #7 i #8 w zasiegu Jazz coraz bardziej miłych dla oka Minny jezeli RR wróci po kontuzji oraz wkomponują się AK i Roy oraz co nie mozna zapomnieć zmienionymi Dallas ( Kidda nie ma ale jest dalej ciekawie Kaman OJ Mayo no i Brand!)

 

 

na chwilę obecna zarówno Rakiety ( wzmocnieni draftem i przepłaconymi Asikiem i Linem ale i ze znacznymi stratami IMO osiagną podobny poziom a może nawet ciut słabszy poprzez brak zgrania i nizszy poziom doswiadczenia rookasów) jak i przebudowywani Suns (Dragic Beas Scola) IMO to mniejsze "zagrozenie" na seed#7 tak jak przebudowywane PTB.

ale są jeszcze NOH (IMO nie az tak mocniejsi będą z Davisem tak "z marszu" aby zamieszać w walce o PO) Kings ale bardzo ciekawie zapowiada się walka IMO jeżeli Andrew Bogut bedzie zdrowy a Barnes potwierdzi swe talenta GSW!

 

reasumując patrząc na normalne typy choć brakuje mi dalej głębi u Jazz nie jest to takie nieosiągalne ten seed #7 gdy jeden z zespołów poprzez wydarzenie losowe wypadnie z gry o PO (np Dallas lub Minny) jeżeli w spokojny sposób dalej będą się rozwijać młodzi.

 

taki skład na razie nie gwarantuje walki o pierwszą piątke-szóstkę ale sprawa dalszych seedów może mieć sporo z loterii i kwestii zdrowotnych gdyz zawsze znajdzie się jakis zespół który sie po prostu rozsypuje w trakcie a co otwiera seed #7 dla jazz.

 

ale patrząc na kolejny sezon wyjatkowo ciasny w walce o PO gdzie wychodząc na przeciw i fanom Suns i fanom Minny ale i fanom GSW ( sa tacy?) a przede wszystkim nie zapominajac jakiego kalibru graczem jest Dirkus Maximus z warunkiem że zadna z czołowych ekip sie nie posypie to ten seed #7 jest daaaleki dla Jazz

 

nacisk Dallas Minny Suns GSW na Jazz i 2 wolne spoty gdzie może przy dobrych wiatrach ochotę na PO moze poczuć także PTB lub przy genialnym ( nie wierzę) sezonie Davisa NOH BĘDZIE ZA DUŻY na twoich młodych

 

 

reasumując wchodzę

 

seed #7 jazz 100PLN El

 

niżej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę asekuracyjny zakład ale po kolei!

 

tak patrzę na skład Jazz z dodatkami Marvina i Mo ( Foyle też?) i sie zastanawiam nad ich siłą bo każdy z pozostałych zawodników choć młody to o rok bardziej doświadczony!

czy zaliczą postep a jak tak to jaki?

 

#7 seed nie jest az trudny do zdobycia

 

na zachodzie:

 

seed #1 #2: Lakers i Oklahoma - nawet MOCNIEJSI;

seed #3-#4-#5-#6 powalczą dalej głębocy choć rok starsi spurs (oby) wzmocnieni Iggim nugietki i lepiej zgrani clips oraz równie mocni memphis IMO pólka wyżej niz Jazz

 

seed #7 i #8 w zasiegu Jazz coraz bardziej miłych dla oka Minny jezeli RR wróci po kontuzji oraz wkomponują się AK i Roy oraz co nie mozna zapomnieć zmienionymi Dallas ( Kidda nie ma ale jest dalej ciekawie Kaman OJ Mayo no i Brand!)

 

 

na chwilę obecna zarówno Rakiety ( wzmocnieni draftem i przepłaconymi Asikiem i Linem ale i ze znacznymi stratami IMO osiagną podobny poziom a może nawet ciut słabszy poprzez brak zgrania i nizszy poziom doswiadczenia rookasów) jak i przebudowywani Suns (Dragic Beas Scola) IMO to mniejsze "zagrozenie" na seed#7 tak jak przebudowywane PTB.

ale są jeszcze NOH (IMO nie az tak mocniejsi będą z Davisem tak "z marszu" aby zamieszać w walce o PO) Kings ale bardzo ciekawie zapowiada się walka IMO jeżeli Andrew Bogut bedzie zdrowy a Barnes potwierdzi swe talenta GSW!

 

reasumując patrząc na normalne typy choć brakuje mi dalej głębi u Jazz nie jest to takie nieosiągalne ten seed #7 gdy jeden z zespołów poprzez wydarzenie losowe wypadnie z gry o PO (np Dallas lub Minny) jeżeli w spokojny sposób dalej będą się rozwijać młodzi.

 

taki skład na razie nie gwarantuje walki o pierwszą piątke-szóstkę ale sprawa dalszych seedów może mieć sporo z loterii i kwestii zdrowotnych gdyz zawsze znajdzie się jakis zespół który sie po prostu rozsypuje w trakcie a co otwiera seed #7 dla jazz.

 

ale patrząc na kolejny sezon wyjatkowo ciasny w walce o PO gdzie wychodząc na przeciw i fanom Suns i fanom Minny ale i fanom GSW ( sa tacy?) a przede wszystkim nie zapominajac jakiego kalibru graczem jest Dirkus Maximus z warunkiem że zadna z czołowych ekip sie nie posypie to ten seed #7 jest daaaleki dla Jazz

 

nacisk Dallas Minny Suns GSW na Jazz i 2 wolne spoty gdzie może przy dobrych wiatrach ochotę na PO moze poczuć także PTB lub przy genialnym ( nie wierzę) sezonie Davisa NOH BĘDZIE ZA DUŻY na twoich młodych

 

 

reasumując wchodzę

 

seed #7 jazz 100PLN El

 

niżej dla mnie

chciałem dać na top #6 ale w nas i tak nigdy nikt nie wierzy to dałem top 7 :), normalnie bym powiedział że luzem tak się stanie i w sumie liczę nawet na okolice #5 ale z Corbinem to może byś loteria faktycznie, tak czy inaczej pożyjemy zobaczymy, @Luki byłbyś szybszy to byś miał okazję zwrócić mi tą 100 z przed roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Halo, Bastillon - co z naszym zakładem?

Widzę, że normalnie się udzielasz czyli udajesz, że nie dociarają do Ciebie wiadomości..

 

Spróbujesz wyjść jeszcze z tego z honorem?

jakie wiadomosci ? przeciez napisalem ci zebys mi dal numer konta. podaj go tutaj od razu i przypomnij mi ile mialem ci wyslac. tak teraz patrze to chyba do mnie PMy nie docieraja bo limit w skrzynce to jakas smiesznie mala ilosc wiadomosci. chyba powinienes o tym wiedziec bo wiesz czy wyslana wiadomosc jest przeczytana... wiec nie wiem dlaczego robisz tutaj afere.

 

a skoro juz sie rozliczamy to allen35 moglby mi po 2 latach w koncu wyslac 150 zl (bodajze) za zaklad o Orlando w ECF 2011.

eKONTO 17 1140 2004 0000 3402 7400 6237 - moje dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.