Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

uaaaa, że tak powiem

 

Przy okazji się zapytam, oglądasz wszystkie mecze Suns, większość, czy na obronę Nasha nie wpływało przez lata to, że musiał prowadzić całą ofensywę? Bo jakoś nikt nie zwrócił nigdy na to uwagi, i czy teraz w LA przypadkiem nie stanie się lepszym obrońcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam uważam, że stać ich na cokolwiek w okolicach 22-30W.

 

Co do Nasha, to może to by było dobre pytanie ze 4 lata temu. On się dobrze maskuje, ale porusza się coraz ciężej, coraz bardziej się oszczędza i z fazy "im starszy tym lepszy" wyszedł już jakiś czas temu. Raczej się wiele nie poprawi ale i tak Lakers mają dużo lepszych obrońców niż Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kubbas, chcesz o to Phoenix się założyć?

 

Mogę się zgodzić na 33W. Jeśli tyle osiągną, Ty wygrywasz. Jeśli tego nie osiągną, ja wygrywam. Jest to dużo poniżej tego co mówił theo(czyli około 41W), a z tego co zrozumiałem, z nim się zgadzasz. W dodatku na zachodzie taki bilans(32-50) to jest dobre miejsce w loterii a to też Ci się nie podobało. Ogólnie taki bilans da im bottom 3 miejsce na zachodzie.

 

100 lub 50, do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wchodzę o 50 ok? Napisze jeszcze raz dokładnie warunki kto kiedy wygrywa i potwierdź

 

Kubbas mówi, że Suns wygrają 32 mecze

 

Luki mówi, że nie wygrają

 

o 50 złotych

 

Potwierdzasz?

 

W 32 mogę wejść bo na spokojnie tyle pykną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wchodzę o 50 ok? Napisze jeszcze raz dokładnie warunki kto kiedy wygrywa i potwierdź

 

Kubbas mówi, że Suns wygrają 32 mecze

 

Luki mówi, że nie wygrają

 

o 50 złotych

 

Potwierdzasz?

 

W 32 mogę wejść bo na spokojnie tyle pykną

Ok, potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dirty Thirty: to, że nic nie piszesz nie znaczy, że nie da się dowiedzieć, że przeglądasz forum, bo jest jeszcze coś takiego jak "ostatnia aktywność" :)

Nie ukrywaj się, nie nalegam na natychmiastową wpłatę kwoty zakładu, jeżeli masz ważniejsze wydatki to w ogóle nie nalegam, ale przydałoby się jednak jakieś potwierdzenie świadomości przegranego zakładu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

blogosfery nie bylo w 2003 i ten team wtedy byl przejebany

Karl Malone zamknal Duncana w serii, Duncan nie pierdnal a Spurs byli wtedy ultimate teamem

ale pamietam tez serie obok Pistons - Pacers i to jak ronin stwierdzil ze Wschod wygra - co powielilem w tym roku patrzac na roznice stylow i to ze twarda gra wygrywa mistrzostwa

o 50 daje, że zachód wygra mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.