Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz - mamy dodatkowe emocje :) Potwierdzam.

 

Przem - Ty zawsze sięzałapiesz, będzie okazja się spotkać dzięki temu? U mnie sporo się zmieniło, ale to pogadamy.

 

O 100 zł?

No własnie, chciałem pisac czy w kraju urzędujesz czy też nie. Bo cicho. Sezon minął itd.

O stówę. Oczywizda.

 

 

Alonzo też o 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Luki w innym temacie powiedział:

\EDIT: Jak ktoś chce to mogę się nawet założyć, że w tym roku GSW nie wejdą do playoffs. Ale warunkiem jest brak warunków. ;]\

 

Karpik odpowiedział:

Ja chcę. Stóweczka?

 

-----------------------

 

In. O stóweczkę bez żadnych warunków. GSW nie wejdą do playoffs - wygrywa Luki. GSW wejdą do playoffs - wygrywa Karpik.

Potwierdź i mamy deal*.

 

*Zakładamy na chwilę obecną, że skład GSW się znacząco nie zmieni. Zastrzegam sobie możliwość wycofania się z zakładu gdyby do rozpoczęcia sezonu się wzmocnili np. Nejtem Robinsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki w innym temacie powiedział:

\EDIT: Jak ktoś chce to mogę się nawet założyć, że w tym roku GSW nie wejdą do playoffs. Ale warunkiem jest brak warunków. ;]\

 

Karpik odpowiedział:

Ja chcę. Stóweczka?

 

-----------------------

 

In. O stóweczkę bez żadnych warunków. GSW nie wejdą do playoffs - wygrywa Luki. GSW wejdą do playoffs - wygrywa Karpik.

Potwierdź i mamy deal*.

 

*Zakładamy na chwilę obecną, że skład GSW się znacząco nie zmieni. Zastrzegam sobie możliwość wycofania się z zakładu gdyby do rozpoczęcia sezonu się wzmocnili np. Nejtem Robinsonem.

Przecież zastrzegałeś, że warunkiem jest brak warunków, a teraz sam wprowadzasz warunki. Myślałem, że jesteś poważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zastrzegałeś, że warunkiem jest brak warunków, a teraz sam wprowadzasz warunki. Myślałem, że jesteś poważniejszy.

No tak, bo zmiany kadrowe, które znacząco zwiększają rotację i ubezpieczają na wypadek kontuzji Currego są przecież tak mało ważne (biorąc pod uwagę to dlaczego myślę, że nie wejdą do playoffs). Nie chcesz się zakładać - dla mnie nie ma problemu.

 

Kore - chętnie się z Tobą założę. Warunki takie jak miały być z Karpikiem, qui? Potwierdź jeśli wciąż jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy niekoniecznie nieważny. Ja ogólnie jedynie zastrzegam sobie, że jeśli taki Nate by przyszedł przed rozpoczęciem sezonu to mogę Ci wysłać PM 'sorki jednak się zabezpieczyli na wrażliwej pozycji, więc jednak nie chcę się założyć' i wtedy uznajemy zakład za niebyły.

 

Jak sezon ruszy, GSW będzie miało obecny skład + ew. ogórki jakieś to wszystko jest cacy i nic nie ruszamy, nie ma żadnych warunków. Jeśli takie coś jest ok to potwierdź i mamy deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa wyszła właśnie ode mnie więc przyjemności i grtuluję wygranego zakładu...

ahh ten G#6

Dzięki Ignazz, doszło. Znając swoją skłonność do zakładów (z poważnymi ludźmi) to jeszcze niejeden rewanż się trafi.

 

PS. Luki, jesteś teraz niepoważny. Skoro typujesz GSW poza playoffs (masz podstawy sądzić, że Curry się połamie) to po jakiego wuja warunek dotyczący wzmocnienia (na dodatek wyjątkowo ogólnie sformułowany?).

Panowie, przecież idąc tym tropem Luki może powiedzieć, że wzmocnili się Krzysiem Szubargą i z zakładu nici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.