Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

DF - napisałem, że ogórki się nie liczą. I nie mam zamiaru zrywać zakładu z byle powodu, kto się ze mną zakładał ten wie, że dotrzymuję słowa i się nie wycofuje z byle powodu.

 

Tomek i inni - w ten zakład wchodzę tylko z kore bo jest ryzykowny i to jest właściwie hazard dotyczący zdrowia Boguta i Currego.

 

Jak będę miał inne propozycje zakładów to się tutaj ogłoszę przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej nie.

 

Grywam - z przerwami - wiele lat u booków, ale nigdy nie widziałem takich zakładów. Być może gdzieś to jest (w sumie to na takim tobecie można obstawiać nawet regionalne 4. ligi w polskiej piłce), ale u buków typu bwin, gamebookers, bet365, bettson, sportingbet, betathome, itd itp czegoś takiego nie uświadczysz...

 

Max "zaawansowania" co widziałem to własnoręczne ustawianie handicapów czy już dość powszechne +/- pkt, zbiórek, asyst poszczególnych graczy.

 

Tak czy siak powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ok, czyli finalnie wisze alojzemu, alojzy niedlugo jak ogarne konta bo mam troche zapierdol ostatnio w robocie to kaske dostaniesz nie dygaj, i sory za zwloke, bylem ostatnio niedostepny, zamknalem sie w sobie gdyz nie moglem kolejny raz ogladac jak ktos lebronowi dupsko ratuje

 

sory musialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

hue hue

 

mialem wejsc w to po prostu dla zabawy, ale ogolnie nie widze jak ta druzyna w takim skladzie ma wygrywac, bez zadnych legit wysokich i z banda wesolych rzucajacych za 3 mlodzianow, na razie wszystko jest fajnie, ale przyjdzie moment jak wszystko stanie sie przewidywalne i zespol stanie a Kobe bedzie mial maly wplyw na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.