Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

troche duzo bedzie zalezalo od zdrowia, ale powinno byc ciekawie.

@theo potwierdz nasz zaklad o NOH vs Suns

no ile jeszcze mam potwierdzać zdrajcoro :> wchodzę w to jak dziś w żołędzie, kochaniutki. szykuj hajsik :)

 

mogę iść ci nawet na rękę i dodać jakieś warunki w stylu zdrowy EG czy AP, grający w min. 80% spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ile jeszcze mam potwierdzać zdrajcoro :> wchodzę w to jak dziś w żołędzie, kochaniutki. szykuj hajsik :)

 

mogę iść ci nawet na rękę i dodać jakieś warunki w stylu zdrowy EG czy AP, grający w min. 80% spotkań.

skoro ty nie masz zadnych warunkow, to bedzie sprawiedliwie zebym ja tez nie mial. ale szczerze powiedziawszy ja widze Suns walczacych o loterie. IMO Eric Gordon z kilkoma role playerami to jest wystarczajaco zeby byli lepszym zespolem od Suns. AD bedzie dominujacym rookie of the year, najbardziej dominujacym pod wzgledem impactu od czasow Duncana. ja widze Hornets spokojnie na poziomie 40 wins i nie wiem co musialoby sie stac zeby byli jakos znacznie nizej. natomiast Suns bez Nasha mieli w ostatnich dwoch sezonach kolejno:

 

2011: -9.5 point differential

2012: -7.0 point differential

 

to jest zespol ktory nie byl w stanie rywalizowac przeciwko NBA gdy Nasha nie bylo na boisku, niby zrobili jakies wzmocnienia ale Scola i Dragic nie zrobia z nich nagle playoff teamu. bylbym zszokowany jakby Suns wygrali chociaz 30 spotkan.

 

poza tym nie jestem zadnym zdrajca. ja kibicuje zawodnikom, a nie zespolom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widze Hornets spokojnie na poziomie 40 wins i nie wiem co musialoby sie stac zeby byli jakos znacznie nizej. natomiast Suns bez Nasha mieli w ostatnich dwoch sezonach kolejno:

 

2011: -9.5 point differential

2012: -7.0 point differential

nie chcę znowu wdawać się w polemikę na ten temat, bo wszystko i tak rozstrzygnie sezon, ale nie wiem po co przywołujesz te cyferki, skoro dziś Suns to zupełnie inna drużyna, której 60% s5 się zmieniło + w sporej części ławka. To naprawdę zupełnie inna ekipa, więc to po prostu bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.