Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze teraz wysypalo sie kilka osob, ktore nie dostaly kasy. Niestety taki jest minus tych zakladow, ze przy porazce mozna zwinac zagle i nie oddawac kasy. Najlepszym rozwiazaniem byloby wysylanie kasy do jednej z najbardziej odpowiedzialnych osob na tym forum i znanej w realu, ktora po zakladach przesylalaby kase, ale takiej pewnie sie nie znajdzie.

 

Ja sam tez wygralem kiedys z Bastillonem "stowke" w zakladzie, ze Phoenix nie wejdzie do PO w sezonie 2010/11, a on dawal, ze wejda i stowki nie mam (wowczas jeszcze na nicku BigFish), ale inna sprawa, ze tylko raz sie upominalem, a najwyrazniej trzeba mocno naciskac ludzi w tutejszych zakladach, zeby otrzymac kase. Dlatego mimo wszystko lepsze sa zaklady bukmacherskie, gdzie po wygraniu raczej na 99% jestes pewny, ze kase otrzymasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze teraz wysypalo sie kilka osob, ktore nie dostaly kasy. Niestety taki jest minus tych zakladow, ze przy porazce mozna zwinac zagle i nie oddawac kasy. Najlepszym rozwiazaniem byloby wysylanie kasy do jednej z najbardziej odpowiedzialnych osob na tym forum i znanej w realu, ktora po zakladach przesylalaby kase, ale takiej pewnie sie nie znajdzie.

 

Ja sam tez wygralem kiedys z Bastillonem "stowke" w zakladzie, ze Phoenix nie wejdzie do PO w sezonie 2010/11, a on dawal, ze wejda i stowki nie mam (wowczas jeszcze na nicku BigFish), ale inna sprawa, ze tylko raz sie upominalem, a najwyrazniej trzeba mocno naciskac ludzi w tutejszych zakladach, zeby otrzymac kase. Dlatego mimo wszystko lepsze sa zaklady bukmacherskie, gdzie po wygraniu raczej na 99% jestes pewny, ze kase otrzymasz :)

ok daj numer konta ale tutaj a nie na PM bo cos mi sie skrzynka pierdoli. jak zaklad jest na poczatku sezonu a rezultat w kwietniu to ciezko zebym pamietal. tym bardziej jesli konczy sie to przypomnieniem 2 lata pozniej.

AirForce jakby mogl to niech tez mi tutaj wysle numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/showthread.php?6500-Zak%C5%82ady/page46

 

szoszon chcial sie rowniez zalozyc z allen35 o 150 zl, jednak allen35 chcial byc wyplacalny w razie porazki ze mna wiec zaoferowal symboliczne 25 zl na co szoszon sie zgodzil. wiec allen35 wisi szoszonowi 25 zeta i mi 150, ja wisze bigfishowi 100 i airforce 100 i rachunki wyrownane ;D

 

Bigfish & Airforce chcecie kase to nr konta w tym temacie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

derrick favors przynajmniej 30 mpg i 70 gs -> jazz w top5 zachodu. kwota - 200 zl.

 

who's in?

takie cos zaproponowalem przed rozpoczeciem sezonu. niestety, derrick gra po 22 minuty na mecz i nic nie wskazuje, żeby się coś zmieniło w tej kwestii, a szkoda bo:

[h=5]Last night was 13th time Favors has played 30 mins. His team is 11-2 (2-0 w/ Nets) in those games he avgs 14 pts 9 rebs - shots 59.5%[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lorak ma rację we wszystkim co pisze, ale I'm in. 45 zwycięstw or less - 100 zł dla mnie, powyżej - wiadomo. Jakieś warunki?

Niech warunek będzie, że żaden z trójki Curry, Jack, Lee nie wypadnie na więcej niż 5 meczów. OK?

 

Ja potwierdzam jak coś, Twoje potwierdzenie stwarza zakład. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.