Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Okej wchodzę o 50 ok? Napisze jeszcze raz dokładnie warunki kto kiedy wygrywa i potwierdź

 

Kubbas mówi, że Suns wygrają 32 mecze

 

Luki mówi, że nie wygrają

 

o 50 złotych

 

Potwierdzasz?

 

W 32 mogę wejść bo na spokojnie tyle pykną

Z uwagi, że właśnie przegrałeś zakład Kubbas, wysyłam dane do wpłaty na PM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis będzie liderem przyszłego sezonu NBA w blokach, o 50 zyla

 

warunek: musi być sklasyfikowany w tej kategorii (czyli bez poważniejszej kontuzji)

Wchodzę, że nie będzie, o 50, potwierdzam itd itp bez poważniejszej kontuzji

ok, deal ;]

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję, że użytkownik Yao z powodu przegranej w zakładzie nie zniknie z forum niczym legendarny hyniu24. :]

 

Niewiedziałem o tej akcji, ale takie zachowania trzeba tępić.

 

http://www.youtube.com/user/Hyniu24

http://www.kfd.pl/hyniu24-m189359.html

http://www.forum.bukmacherskie.com/members/hyniu24-u65687.html?langid=1

 

Tu jest aktywny. Na Yt dwa tygodnie temu sobie zrobił playlistę. Pewnie to forum czyta i się cieszy, że oszukał.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyniu nie tylko mi wisi kasę (karpik chyba i ktoś jeszcze wygrał z nim zakład). Ogólnie nie zakładamy się tu raczej na wielkie kwoty dlatego nie ma sensu robić z tego afery, ale jak świadczy o nim niedotrzymywanie umów każdy sam może sobie powiedzieć. :)

 

A prócz tego, jak wiadomo - karma is a bitch! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, akurat olaliście sprawę i macie to w dupie. Ma koleś szczęście, bo znam wariata-kibola z pewnego forum bukmacherskiego, który namierzyłby go i pojechałby mu wytłumaczyć co to są zasady.

 

Ja tylko przejrzałem dwie minuty Google i wiem, że ten kanciarz jest z Konina. Koleś ma dużo kont na różnych stronach pod nickiem "hyniu24" i pewnie idzie się dowiedzieć o nim wszystkiego w obecnych czasach Facebooka i innych portali społecznościowych podających dane personalne.

 

Heh, dopiero zauważyłem, że mój wcześniejszy post w tym temacie został ukarany ostrzeżeniem:

itaj Wyparlo,

 

Otrzymałeś ostrzeżenie na E-NBA.PL - Koszykarskie Forum NBA.

 

Powód: Obrażanie innego użytkownika

-------

Zgłosili mi ten post. Chyba rozumiesz, lekkie przegięcie pałki.

Co forum to inne obyczaje. Jakiś koleś sobie bezkarnie ładuje w jajo i nazywam rzeczy po imieniu, a jakieś łby donoszą ten post i moderator daje ostrzeżenie. Dlatego hyniu24, zakładaj nowy nick i działaj dalej :)

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.