Skocz do zawartości

West 1st Round - Grizzlies vs Lakers


Reikai

Wynik serii  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Jendras napisał:

Rui, Dennis i kilka minut dla Gabriela - tak powinna wyglądać ławka w g6.

Swoją drogą wszyscy skupiają się tu na tym, że Beasley i Brown Jr są niegrywalni, ale jak dla mnie ogromnym rozczarowaniem jest także Schroder, który póki co przechodzi w tej serii obok meczów. Wobec Niemca miałem spore oczekiwania, a tymczasem Dennis na serię z Memphis póki co nie dojechał. 6th man robiący w obu przegranych meczach 0/5 z gry i ani razu nie dostający się na linię? No to nie powinno tak wyglądać...

Ogólnie Dennis jest dość specyficznym zawodnikiem, któremu raz na kilka spotkań przytrafia się taki beznadziejny występ, ale tutaj ani razu nie zagrał jeszcze na poziomie, który pokazywał w sezonie zasadniczym. Nikt nie oczekuje od niego bycia trzecią opcją zespołu, ale jakby był w stanie utrzymać linijkę z RS, to takie wsparcie na pewno byłoby miło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hoolifan napisał:

ogromnym rozczarowaniem jest także Schroder

On gra chyba z kontuzją, przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź Davisa po jednym z meczów, gdzie właśnie "wyróżnił" Schrodera jako tego grającego mimo bólu (pewnie chodzi o kostę którą podkręcił kilka razy po TD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Hoolifan napisał:

Swoją drogą wszyscy skupiają się tu na tym, że Beasley i Brown Jr są niegrywalni, ale jak dla mnie ogromnym rozczarowaniem jest także Schroder, który póki co przechodzi w tej serii obok meczów. Wobec Niemca miałem spore oczekiwania, a tymczasem Dennis na serię z Memphis póki co nie dojechał. 6th man robiący w obu przegranych meczach 0/5 z gry i ani razu nie dostający się na linię? No to nie powinno tak wyglądać...

Ogólnie Dennis jest dość specyficznym zawodnikiem, któremu raz na kilka spotkań przytrafia się taki beznadziejny występ, ale tutaj ani razu nie zagrał jeszcze na poziomie, który pokazywał w sezonie zasadniczym. Nikt nie oczekuje od niego bycia trzecią opcją zespołu, ale jakby był w stanie utrzymać linijkę z RS, to takie wsparcie na pewno byłoby miło. 

W ataku owszem, ale w obronie ostro zapieprza przy Morancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, airmax napisał:

On gra chyba z kontuzją, przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź Davisa po jednym z meczów, gdzie właśnie "wyróżnił" Schrodera jako tego grającego mimo bólu (pewnie chodzi o kostę którą podkręcił kilka razy po TD)

 

10 minut temu, Jendras napisał:

W ataku owszem, ale w obronie ostro zapieprza przy Morancie

 

Wiecie, ja nie chcę tutaj robić z Dennisa kozła ofiarnego, bo są zawodnicy, do których można mieć w tej serii większe pretensje i ja doceniam zarówno zaangażowanie Niemca w obronie, jak i to, że gra dalej z ciągnącą się od co najmniej kilku tygodni kontuzją. Po prostu Schroder zawsze był, jest i będzie dla mnie gościem, który wchodzi z ławki i ciągnie drugi unit robiąc te swoje 13/5 na lepszych czy gorszych procentach. Wszystko co dołoży do tego (np. defensywa), to wartość dodana, natomiast liczy się przede wszystkim umiejętność gry na piłce i tworzenie przewag dzięki grze na dwóch kreatorów. Tego niestety brakuje, szczególnie w przegranych meczach, w których Dennis się w ofensywie nie zameldował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 18:05, Qbajag napisał:

Jak do NBA trafią Seattle i Las Vegas to na wschód pójdzie tylko jedna ekipa. I będzie to Minnesota lub Memphis. Ale raczej Memphis.

Minnesota jest bardziej na zachodzie niż Memphis z Nowym Orleanem, ja bym nadal obstawiał Nowy Orlean z racji iż już kiedyś grali na Wschodzie.

20 godzin temu, agresywnychomik napisał:

@Pepis21 możesz przetłumaczyć bo nie ogarniam filipińskiego xD

Tak, napisali, że Grizzlies w siedmiu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pepis21 napisał:

Minnesota jest bardziej na zachodzie niż Memphis z Nowym Orleanem, ja bym nadal obstawiał Nowy Orlean z racji iż już kiedyś grali na Wschodzie.

 

W dniu 26.04.2023 o 18:05, Qbajag napisał:

Jak do NBA trafią Seattle i Las Vegas to na wschód pójdzie tylko jedna ekipa. I będzie to Minnesota lub Memphis. Ale raczej Memphis.

Memphis przynajmniej ma blisko do drużyn od siebie z dywizji (te z Texasu + Pelikany), Minnesota ni chooja, więc na logikę to oni powinni być przeniesieni, zwłaszcza że czy Seattle czy Vegas pasują na zastąpienie Minny w tej właśnie nieszczęsnej i na chwilę obecno najbardziej rozrzuconej po USA dywizji.

 

Coś już wiadomo kiedy mają się przyłączyć? któreś z nich już na 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pepis21 napisał:

Minnesota jest bardziej na zachodzie niż Memphis z Nowym Orleanem, ja bym nadal obstawiał Nowy Orlean z racji iż już kiedyś grali na Wschodzie.

Tak, napisali, że Grizzlies w siedmiu ;) 

 

Ze względu na odległości to przeniesienie Miennesoty pasuje najbardziej. Aby na wschód przenieść i Memphis i Nowy Orlean to na Zachodzie oprócz Las Vegas i Seattle musiałoby się znaleźć jeszcze np. Milwaukee inaczej nie będzie balansu. Chyba, że chodziło Ci o to, że na wschód pójdzie Nowy Orlean, a nie Memphis, ale to już totalny bezsens.

Teraz, rw30 napisał:

 

Memphis przynajmniej ma blisko do drużyn od siebie z dywizji (te z Texasu + Pelikany), Minnesota ni chooja, więc na logikę to oni powinni być przeniesieni, zwłaszcza że czy Seattle czy Vegas pasują na zastąpienie Minny w tej właśnie nieszczęsnej i na chwilę obecno najbardziej rozrzuconej po USA dywizji.

 

Coś już wiadomo kiedy mają się przyłączyć? któreś z nich już na 100%?

Tak Minnesota wydaje się tutaj najlepszym kandydatem do przeniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gregorius napisał:

przeciwko 5 graczy Lakers. Nie było napisane których 2 sędziów było w tej 7?

joke-missed.gif

48 minut temu, rw30 napisał:

Coś już wiadomo kiedy mają się przyłączyć? któreś z nich już na 100%?

Na 100% nie wiadomo, spekulowano, że miałoby to być gdy wygasną prawa telewizyjne ale Silver zaprzeczył. Tak że mówi się, ale nikt nie wie kiedy.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, JarenGOAT napisał:

No. Jak LBJ zrobi kolejne 45 % FG i 15% 3P, to ręka Kennarda będzie decydująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.