Skocz do zawartości

West 1st Round - Grizzlies vs Lakers


Reikai

Wynik serii  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, tankathon napisał:

Krytykujesz coś, by za chwilę robić coś podobnego " nie dał rady wejść do PO lol". Tak jak pisałem, ten sam poziom fanów, więc nie ma co się wytykać palcami.

Ja tylko napisałem co miało miejsce w odpowiedzi na gdybologie i mitomanię. Nie wiem gdzie widzisz tu znak równości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tankathon napisał:

No jak na niezdrowego zrobił całkiem solidne minuty i wrócił przy stanie 26-25, by finalnie poprowadzić zespół do bilansu 34-42.

No nie grał 1/3 sezonu.

Wiesz, Jordan nigdy w życiu nie wygrał serii w PO bez Pippena, więc śmiesznie wypominać Lebronowi Davisa, gdy to Jordan był całą karierę ciągnięty przez support. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

No nie grał 1/3 sezonu.

Wiesz, Jordan nigdy w życiu nie wygrał serii w PO bez Pippena, więc śmiesznie wypominać Lebronowi Davisa, gdy to Lebron był całą karierę ciągnięty przez support. 

Czy wrócił gdy zespół miał dodatni bilans i poprowadził ich do grubego minusa,? Tak czy nie? Wyskakujesz z Jordanem, śmieszkujesz z punktów w PO, więc pytam, ile punktów LBJ zdobył w PO w tamtym sezonie? NIC? cisza? no to dobranoc.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tankathon napisał:

Czy wrócił gdy zespół miał dodatni bilans i poprowadził ich do grubego minusa,? Tak czy nie? Wyskakujesz z Jordanem, śmieszkujesz z punktów w PO, więc pytam, ile punktów LBJ zdobył w PO w tamtym sezonie? NIC? cisza? no to dobranoc.

Zespół bez Lebrona miał 7-18, to jest pace na 22 winy, co Ty mi tu kłamiesz o dodatnim bilansie? 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Zespół bez Lebrona miał 7-18, to jest pace na 22 winy, co Ty mi tu kłamiesz w żywe oczy o dodatnim bilansie? 

Po co palisz głupa? piszę o stanie jaki zastał po powrocie z kontuzji i do jakiego bilansu finalnie poprowadził Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Poprowadził do 28-27. To są fakty. 

Ile serii Jordan wygrał bez Pippena?

Fakty są takie, że po powrocie LAL z LBJ wykręcili ujemny bilans i choćbyś się starał jak pewien analityk kilka stron temu w tym temacie, to nie zmieni to faktu, że liczba punktów LBJ w PO w tamtym sezonie wyniosła tyle samo co Jordana w Wizards, z czego tak ochoczo śmieszkowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, tankathon napisał:

Fakty są takie, że po powrocie LAL z LBJ wykręcili ujemny bilans i choćbyś się starał jak pewien analityk kilka stron temu w tym temacie, to nie zmieni to faktu, że liczba punktów LBJ w PO w tamtym sezonie wyniosła tyle samo co Jordana w Wizards, z czego tak ochoczo śmieszkowałeś.

Czyli na wycinku jakiegoś sezonu Lebron miał ujemny bilans. Ok

A teraz powiedź mi ile serii wygrał Jordan bez Pippena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vero1897 napisał:

Weź to wyedytuj. Nawet nie czytacie dokładnie co kto napisał bo i tak każdy ma swoją narrację.😁

WIadomo o co chodziło, więc nie ma to znaczenia.

1 minutę temu, RappaR napisał:

 

Czyli na wycinku jakiegoś sezonu Lebron miał ujemny bilans. Ok

A teraz powiedź mi ile serii wygrał Jordan bez Pippena?

Widze uparty jesteś, więc ponowie pytanie, bo sam uderzyłeś w te tony śmieszku, ile punktów w PO w tamtym sezonie zdobył LBJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tankathon napisał:

Ile serii LBJ wygrał z Lakers bez Davisa?

0. Dobrze, że grał w 2 innych zespołach, gdzie zdobywał z różnymi ekipami misztrzostwa

 

8 minut temu, tankathon napisał:

0.

Trochę szkoda, że Pippen przez tyle lat nie zaszczepił żądzy zwycięstwa w Jordanie. To ogólnie dobry grajek, ale taki beciak, co potrafi skupić się tylko na rzucanie do kosza. Potrzebny mu zawsze był prawdziwy mężczyzny, który weźmie go za mordę, postawi do pionu i po prostu pokaże mu miejsce, bez tego zostało mu tylko przegrywanie.

Brak chociaż jednej wygranej serii bez Pippena jasno przyznaje Jordanowi tytuł najlepszego koszykarza wśród beciaków. Takiego, który jest w stanie dobrze grać na parkiecie, kiedy czuje przy sobie wsparcie Alphy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

0. Dobrze, że grał w 2 innych zespołach, gdzie zdobywał z różnymi ekipami misztrzostwa

I chwała mu za to, kawał zawodnika.

 

3 minuty temu, RappaR napisał:

Trochę szkoda, że Pippen przez tyle lat nie zaszczepił żądzy zwycięstwa w Jordanie. To ogólnie dobry grajek, ale taki beciak, co potrafi skupić się tylko na rzucanie do kosza. Potrzebny mu zawsze był prawdziwy mężczyzny, który weźmie go za mordę, postawi do pionu i po prostu pokaże mu miejsce, bez tego zostało mu tylko przegrywanie.

Brak chociaż jednej wygranej serii bez Pippena jasno przyznaje Jordanowi tytuł najlepszego koszykarza wśród beciaków. Takiego, który jest w stanie dobrze grać na parkiecie, kiedy czuje przy sobie wsparcie Alphy

Opinia jak każda inna, szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.