Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

przecież dałem cytat, co wy czytać nie umiecie ?

Asik to Marcin Gortat tureckiej koszykowki, zajebisty obronca jak na realia europy,w nba dalby rade, do tego cos tam w ataku umie, ale to w europie, w nba z tego cos tam stanie sie "gówno umie", asik nie jest uważany przezemnie za backup dla noaha ale jako uzupelnienie to zajebista sparawa, wzielismy go w drafcie dwa lata temu, gosc jest ok,

 

co do daftu, jak thibs ma cos do gadania w sprawie doberania zawodnikow to jestem zajebiscie spokojny ze to bedzie albo bradley albo anderson.

 

a co do wymiany

to ze thibs chce to nie znaczy ze on to zaproponowal, ja nie wiem po kiedgo c***a ladowac sie w pietrusa i gortata tracac przy tym jak na razie druga opcje w ataku, nie wiem co pax kombinuje ale kombinuje zle 8)

 

ps

gdzie jest wirakocza :?:

 

-----

a i teraz w turcji skonczyl mu sie kontrakt, od razu barcelona i real zaproponowali mu mega oferte, a on odrzucil wiec sprawa chyba przesadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekać,

co oprócz tego ze deng ma kosci jak zapalki jest z nim nie tak ze nie stawia sie go wyzej niz batuma, ludzie bestia na deskach w ataku, do tego pulapjumper ze hoho, shotof drible tez, ogolnie z 6 metrow potrafi WSZYSTKO, pewne 15 pkt na mecz, a czasami jeszcze wiecej, do tego bardzo dobra obrona, druga opcja sredniego zespolu, a Batum ?

 

no hola hola nie rozpedzac sie z tymi transferami tak, bo zaraz jakis expert wpadnie i znowu bedzie beczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekać,

co oprócz tego ze deng ma kosci jak zapalki jest z nim nie tak ze nie stawia sie go wyzej niz batuma, ludzie bestia na deskach w ataku, do tego pulapjumper ze hoho, shotof drible tez, ogolnie z 6 metrow potrafi WSZYSTKO, pewne 15 pkt na mecz, a czasami jeszcze wiecej, do tego bardzo dobra obrona, druga opcja sredniego zespolu, a Batum ?

 

no hola hola nie rozpedzac sie z tymi transferami tak, bo zaraz jakis expert wpadnie i znowu bedzie beczenie...

Jeżeli Deng ma bardzo dobrą obrone to Batum ma przy nim mega świetną...on ma potencjał, żeby być najlepszym stoperem w lidze na takich graczy jak LeBron czy Durant. Ma rzut za 3, atletyzm, jest młodszy, calyczas się będzie rozwijał, a tego Minnesota chciała. Nie powiedziałem, że stawiam go w tej chwili wyżej niż Denga jako zawodnika, poprostu tak twierdzą T'Wolves. Do tego Deng ma taki kontrakt, że nie wielu go chce, więc nawet jak na tę chwile jest lepszym zawodnikiem niz Batum, to chyba wielu wolało by wziąć francuza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ile razy mozna mowic ze ja to nie on, moze jakims cudem skontaktuje sie z nim spotkami sie z nim wy dacie mi swoje adresy przyjedziemy do was staniemy u was w progu, choc i tak wtedy nie wiem jak udowodnic ze JA NIE JESTEM ROZA !!. wiecej w tej sprawie sie nie odezwe

 

Deng miał byc tradowany do clippers za 8 numer ale cos z salary nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forman oglosil ze pick bedzie tradowany tylko w pakiecie z kirkiem lub dengiem,

a i taka nie istotna (jeszcze) ciekawostka: Joe Johnson jest najblizej chicago. (wg hoopshype)

 

edit

rozmowy z clippers jednak trawaja, jednak nie wiem co by musiało nawiedzic clippers zeby zrezygnowac ze swojego capu na rzecz denga, no chyba ze bulls chce go wymienic normalnie, za zawodnika ktoremu sie nie konczy kontrakt (eric gordon ?),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forman oglosil ze pick bedzie tradowany tylko w pakiecie z kirkiem lub dengiem,

nie chcę się znów dowalać do panów mycek/róża czy tez pań, ale w związku z jak widać temperaturą wysoką, wilgotnością, ubiegło nocnym świętem kupały. podnieceniem zbliżającym się targiem niewolników w NBA z kaczką na krzywych nóżkach w roli głównej lubimy sobie wrzucać każdy wyczytany w necie wymyślony trejd bądz nie okraszając go komentarzem by z czasem nadać mu autentyczności że faktycznie tak było. ze przykładowo chcieli sprzedać c.paula z nelsona i cartera itd.

dlatego ja sie też pytam szanownego kolegę/koleżankę gdzie jest cytat że G.Forman powiedział że pchnie pick wraz z wymienionymi nazwiskami?

bo się nawet poświęciłem i szukałem i nie moge znalesc tegoż słynnego "Forman ogłosił"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.