Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie chodzi mi o to że Lakers nie będą robić tradów, tylko o to że nie w czerwcu, tak myślę, pozatym coś wtedy nie wypaliło (w lutym), przecież trade wisiał w powietrzu, a jednak coś poszło nie tak, teraz są większe szanse, ale musimy pamiętać że 1 lipiec to dla nas granica czyszczenia salary.

Co do Davida Lee jeszcze.

Jeden z top zbierających, do tego post up, rzut no i jeszcze trójka powinna dojść. No i na pewno młodszy, z potencjałem i tańszy PF niż np. Amare czy Boozer (cały czas zakładam że Bosh nie pójdzie do Bulls).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,

Lee 2 opcją na PF, pierwszą oczywiście Bosh.

Nowitzki nie jest brany pod uwagę.

Zostaje Boozer i Amare.

Amare kompletnie nie broniący w zespole prowadzonym przez speca od D.

I Boozer który będzie chciał maxa, jest undersize i miękki.

A Lee to cały czas prospect który swoją gre opiera na post-up, a dodatkiem do pakietu jest dobry rzut.

W izolacjach dla Rose to wyglądało by świetnie. Raz na jakiś czas wyjście na trójkę,

ale to tylko moje zdanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PF z trójka...marzenie zespołu majacego od lat kłopoty z regularnym punktowaniem z pomalowanego...

Przecież to, że doda do swojego repertuaru rzut za 3 to nie oznacza że będzie na tym bazował i non stop grał daleko od kosza...Z pomalowanego potrafi zdobywać punkty, a jak doda rzut to będzie mógł zdobywać je na więcej sposobów. Nie widze tragedii w tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,

Lee 2 opcją na PF, pierwszą oczywiście Bosh.

Nowitzki nie jest brany pod uwagę.

Zostaje Boozer i Amare.

Amare kompletnie nie broniący w zespole prowadzonym przez speca od D.

I Boozer który będzie chciał maxa, jest undersize i miękki.

A Lee to cały czas prospect który swoją gre opiera na post-up, a dodatkiem do pakietu jest dobry rzut.

W izolacjach dla Rose to wyglądało by świetnie. Raz na jakiś czas wyjście na trójkę,

ale to tylko moje zdanie..

David Lee też nie słynie z good defense w końcu pracuje z coachem D, to raz poza tym jest takim samym undersize jak Boozer(6.9) Przy czym Boozer jest znacznie silniejszym, lepiej zbudowanym graczem w dodatku obdarzonym większym wingspanem 7.2 przy 7.0 Lee. Jego braki w obronie są przesadzone przy dobrym defensywnym centrze jak Noah dałoby się je zamaskować ,w Utah to pomocy ma przecież tylko wiecznie uciekającego na obwód Turka. Zapominasz też o znacznej przewadze jaką ma Boozer w ofensywie będąc od lat graczem z łatwością zdobywający blisko 20 pkt na mecz .Lee prospekt ?Jest tylko dwa lata młodszy od Boozera i rok od Amare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Lee też nie słynie z good defense w końcu pracuje z coachem D, to raz poza tym jest takim samym undersize jak Boozer(6.9) Przy czym Boozer jest znacznie silniejszym, lepiej zbudowanym graczem w dodatku obdarzonym większym wingspanem 7.2 przy 7.0 Lee. Jego braki w obronie są przesadzone przy dobrym defensywnym centrze jak Noah dałoby się je zamaskować ,w Utah to pomocy ma przecież tylko wiecznie uciekającego na obwód Turka.

Zakładając, że obaj grają na swoich pozycjach, czyli na PF, to Lee jest według mnie lepszy w obronie, Boozer to po prostu defensywne beztalencie, Lee największe problemy ma z racji grania na C połączonego z graniem u Mike'a D. Wcześniej wcale nie był jakąś dziurą.

 

Nie wiem jaki wpływ na obronę Boozera ma mieć uciekanie na obwód Okura, szczególnie, że na obwód ucieka się w ataku, a nie obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

David Lee też nie słynie z good defense w końcu pracuje z coachem D, to raz poza tym jest takim samym undersize jak Boozer(6.9) Przy czym Boozer jest znacznie silniejszym, lepiej zbudowanym graczem w dodatku obdarzonym większym wingspanem 7.2 przy 7.0 Lee. Jego braki w obronie są przesadzone przy dobrym defensywnym centrze jak Noah dałoby się je zamaskować ,w Utah to pomocy ma przecież tylko wiecznie uciekającego na obwód Turka.

Zakładając, że obaj grają na swoich pozycjach, czyli na PF, to Lee jest według mnie lepszy w obronie, Boozer to po prostu defensywne beztalencie, Lee największe problemy ma z racji grania na C połączonego z graniem u Mike'a D. Wcześniej wcale nie był jakąś dziurą.

 

Nie wiem jaki wpływ na obronę Boozera ma mieć uciekanie na obwód Okura, szczególnie, że na obwód ucieka się w ataku, a nie obronie.

Mój błąd źle się wyraziłem, dla mnie uciekanie centra na obwód ,odpalanie głownie trójek ,unikanie gry w kontakcie jest przeważnie oznaką jego słabej fizyczności , mobilności ,waleczności brak tych rzeczy zazwyczaj nie pomaga w byciu dobrym obrońcą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że czasem tak bywa, ale Okur to akurat niezły obrońca 1na1, np. z Yao zazwyczaj radził sobie w playoffach całkiem nieźle. Problemem Jazz jest (była) jednak nie obrona 1 na 1 na low post, ale "patrolowanie" pomalowanego przez wysokich i tutaj i Okur i Boozer są w tym kiepscy (Boozer też kiepski 1na1).

 

Sprawdziłem jak tu wyglądają cyferki, w adjusted def. rating (im bardziej na minusie tym lepiej)

 

2010

 

Lee -5.1

Boozer -3

(Dwight -14.7)

 

2009

 

Lee -4.8

Boozer -2.1

(Dwight -15.5)

 

I w defensive adjusted plus minus (im bardziej na plusie tym lepiej):

 

2009

 

Lee -1.85

Boozer -1.98

(Garnett 8.94)

 

Tak więc potwierdza to, że obaj są bardzo słabi, ale Lee nieco lepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze k****

wracam, postanowiłem że wracam, do 1 lipca juz tylko godziny a nie po to przez 2 lata zabawiałem wszystkich super teoriami by teraz siedzieć na dupie i milczec, od razu podam pewien bardzo wazny powod (nie do podwazenia) ze ja nie jestem osobnikiem, ktory legitymuje sie roza, po huj mi dwa konta jesli jestem powszechnie uwazany za sk****syna i nabijacza postow, jesli daloby sie sumowac postciory z dwoch kont to czemu nie, ale sie nie da :(

 

-Widzisz wriuś ! widzisz,

pamietasz jak sie napierdalales ze mnie ze chicalbym spylic kirka do minesoty za cardinala ?, teraz jesli by to sie trafilo paxsonowi gosc bylby najszczesliwszym gm w kosmosie, jebanie ze 17 piczek to tylko karta przetargowa w robieniu cap space, nie ma w nba druzyny ktora przyjmie przeplaconego obronce bez rzutu i z mega kontraktem na dodatek, pacers pierdola ze chca pg za picz w drafcie, ale na bank nie bedzie to kirk, ale jakby nawet, to co nam daja? pacers sa w takiej dupie ze nawet spadajacego nie maja.. z lakers wtedy ktos cos zjebal, teraz zoltki potrzebuja pg ale pewnie paxson znow bedzie chcial niewiadomo co i nic z tego nie bedzie ( patrz scoal+landry+t-mac za millera) nie mozna przekreslac gm i jego planow ale tak na zdrowy (nie koniecznie moj) rozum, kto weźmie Kirka Hinricha ??

 

-I co moze jeszcze frytki (deng) do tego ??

sprzedanie denga przed 1 to kamikaze, lamiwosc kosci jak u anoreksyka ale chlop grajac na sf zbiera 7 na mecz i laduje takie jumpery ze kobe by sie nie powstydzil, do tego obrona (na Lebronie chociarzby) przynajmniej dobra, no i co najwazniejsze w koszykowce zdobywanie punktow- 20 na mecz w tym przypadku. Z lu byloby zdecydowanie latwiej bo nawet sacramento mozna by bylo wcisnac za spadajacy a ci by jeszcze z pocalowaniem raczki wzeli, ale frajersko byloby sprzedawac jedengo z lepszych sf ligi bez gwarancji ze królik bedzie u nas gral.

 

-Trenerka,- ta dobry wybor, ale jesli to by byl avery podejzewam ze tu by ktos stronki zakladal dzieiaveryjesteszajebisty+0.600carrerzrobznascontendera.com, a thibs to taka sama nie wiadoma co VDN wtedy gdy podpisywal, przypomnij mi ktory czy V nie byl asystentem popovicza w SAs?

 

-draft- pojutrze, podpobno tylko dodatek do paczki ale podejzewam ze paczki moga byc nici. A w drafcie viruś jakby na zlosc Tobie przypisuje sie nam Averego Bradleya- jedengo z najlepszych obroncow w drafcie do tego trafia z czystych pozycji- czyli juz lepiej niz kirk, a wiesz ile kasy wezmie ? nie, nie 9 mln za sezon.

Na dżordża czy thierego nie ma co sie napalac, po kij brac nie broniaca dwojke, po co ladowac sie w kolejnego Bena gordona co nie W?. Szkoda ze nie mamy picza w drugiej rundzie, mozna by bylo brac jakiegos crawforda i liczyc ze to bedzie sekin mejkel red.

 

-1 lipiec, ahhm tym sie zyje, przynajmiej ja, a i tak moze stac sie tak ze bedzie to wielkie rozczarowanie, typu podpisanie Amare czy Boozera, moze tak bedzie, moze bede chodzil wkurwiony przez pol roku bo lebron bedzie gral w niks a bosh w clevland, nie wiem tego k**** nikt nie wie, oni pewnie sami nie wiedza, ale obecnie wg moich obliczen nie jestesmy pierwsi w wyscigu po lbj, clevland zawsze bedzie prowadzilo (znaczy sie przez te 8 dni do 1 lipca) potem jest niks i gra z edim cutym (ktory sie chce wracac do chcicago, nawet sie spotkal z L w tej sprawie!!) potem, najlepszy gm nba eva Wade, ktory na pewno spotkal sie na jakiejs farmie w clevland z Jamesem albo w barze dla gejow w miami, na pewno!, potem chyba my. A i jak L wyladuje u nas to nie napalajmy sie na bosha bo on nie bedzie trzecia opcja w zespole, nawet druga nie chce byc, ale zaraz jak chce byc pierwsza to gdzie to zrealizuje- toronto come back chyba.

 

-podsumka;

-sprzedac kirka bedzie zajebiscie trudno

-sprzedanie denga bez gwaranci L to samobojstwo (james johnson, o nieee!!)

-w drafcie bradleya

-1 lipca sam nie wiem kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Türk Basketbolu'nun syn yıllarda yetiştirdiği en Buyuk yıldızlardan birisi olarak kabul edilen Ömer için Asik, iki İspanyol kulübünün Yarisa girdiği öğrenildi. Euroleague'de sezonu rağmen şampiyon bitirmesine, özellikle Pota altında yaşadığı sorunlar nedeniyle lig kupasını Caja Laboral'e kaptıran Barcelona'nın, menajeri aracılığıyla dev oyuncuya teklif götürdüğü öğrenildi.

 

Katalanlar'ın dışında diğer İspanyol devi Real Madrid de Ömer için devreye girdi. Ettore Messina yönetiminde sezonunda ilk Cok Buyuk hayal kırıklığı yaşayan ve önümüzdeki sezon bu hüsranın izlerini silmek için kolları sıvayan Madrid'in, astronomik bir teklif yaptığı iddia edildi. Iki takımının da İspanyol, Ömer Aşık'ı geçtiğimiz YAZ Polonya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda keşfettiği ve özellikle İspanya maçında NBA yıldızı Pau Gasol'e karşı Buyuk üstünlük kurmasından etkilendikleri ifade edildi.

 

Su anda ABD'de bulunan ve projekt kendisini eden Chicago Bulls Ile görüşen Milli basketbolcunun ise NBA hayalini gerçekleştirebilmek için Yuksek ücretli kontrat tekliflerini bir yana ittiği öğrenildi. Ote yandan Aşık'ın, Galatasaray Cafe Crown Ile transfer görüşmeleri yaptığı haberlerinin de asılsız olduğu ve Avrupa'da forma giymeme konusunda kararlı olduğu iddia edildi.

mamy piatego na deske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się nie zjebał,

Magic prędzej się zesrają, niż oddadzą gortata, a to że chce zbudować zespół z zajebistych obroncow to nie dziwi,

a tak przy okazji moze kolega zrodlem rzuci ?

 

ps, po c*** gortat jak mamy asika

Proszę bardzo:

http://sport.onet.pl/koszykowka/magic-c ... omosc.html

 

Według jeszcze niepotwierdzonych, ale pochodzących z wiarygodnego źródła informacji, Orlando Magic zaproponowało Chicago Bulls Marcina Gortata i Mickaela Pietrusa w zamian za Luola Denga.

 

Ale widać dwa sprzeczne info. Wg onet to Magic wystąpili z propozycją a nie tibididu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesknilem, Mycek :)

 

co do tradu to jestem za, nie dziwie sie ze magic na to nie poszli bo tylko na tym traca

rotacja gortat-noah na c i decha jest mocna bez przerwy caly mecz a mysle ze kilka minut w meczu graliby obok siebie.

 

kim jest ten Asik? co to za wzmocnienie pytam? czekam na lipiec i bosha bo bosh-noah to dla mnie idealna para uzupelniajacych sie podkoszowcow. do tego gibson z lawki i moze miller i ta strefe mamy ustawiona. dodatkowo w mockach przydzielaja nam jakiegos wysokiego centra, ale to juz odpada za sprawa Asika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.