Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Bulls byłby to świetny trade w obliczu tego możliwego pozyskania dwójki Lebron/Bosh.

 

Back up w postaci Gortata i Pietrusa byłby świetny.

 

Może wtedy Bulls wróciliby na należne im miejsce :D

 

Jak ja bym chciał takie NBA finals 2011.

 

Mistrz Lakers z młodym, głodnym pretendentem Bulls :D

 

A na parkiecie Kobe/Artest/Gasol/Bynum/Odom/Fisher - James/Bosh/Noah/Rose i Gortat ;)

i wszystkie posty pod tym

 

JAK BULLS MAJĄ PODPISAĆ LEBRONA I BOSHA WYRZUCAJCAC DENGA ZA GRACZY KTORYCH I TAK NIE WYMIENIA ??

deng to jedyna opcja na podpisanie obu w/w panów, jesli on nie pojdzie w snt to nici z big3 rose-lbj-bosh,

dalej

skad wzioles ten trade (ten ktory go pisal) bo byl aktualny w dzien draftu a teraz to jakos sie nie spotkalem zeby byly dalje toczone rozmowy, wrecz czytalem gdzies (a to bylo na poslkiej stronie wiec nie pewne) ze rozmowy przerwane.

Dalej, tak czy siak trzeba miec punktujacego pf, nie mozna robic drugoiego clevvland w razie czego ze wszyscy rzucaja, ze lebron to atak a reszta to plan B, to chyba jasne, Orlando teraz na sile szukaja czegos innego, mieli wymieniac denga ale 12h przed draftem potem rozmowy sie urwaly- i dobrze, w razie czego wole denga od marcina i pietrka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem, na realgm, rzeczywiscie,

ale watpie,

byłoby glupota zrezygnowac z 2/3 opcji w pszypadku gdyby do bulls nie przyszli dwoje ss, na rzecz gortata (mamy noaha) i pietrusa (broniacy sf/sg z trojka)(w FA jest np barnes i wezmie mniejsza kase, a daje to samo) pozatym pax wie ze jest teoretyczna szansa na lbj i ss PF, i na pewno najpierw startuje po LBJ, a gdy juz go podpisze to nie bedzie kasy na PF, wiec w gre wchodzi snt, a owy pf bedzie chcial max to kontrakt po przeciwnej stronie musi byc ponad 10 (w naszym przypadku) wiec idealna opcja jest deng. tak naprawde Deng to klucz do zrobienia mistrzowskiej druzyny (jesli bedziemy miec juz lbj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wzioles ten trade (ten ktory go pisal) bo byl aktualny w dzien draftu a teraz to jakos sie nie spotkalem zeby byly dalje toczone rozmowy, wrecz czytalem gdzies (a to bylo na poslkiej stronie wiec nie pewne) ze rozmowy przerwane.

 

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... h_chicago/

 

24 czerwca, masz racje, dzisiaj jest news zaprzeczajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie jeszcze po uwagę jedną sprawę. ściągnięcie dwóch all-starów do chitown, powiedzmy jamesa i bosha będzie ciosem dla rose`a, ich picku nr 1 w drafcie, który miał być liderem i prowadzić bulls do sukcesów.

jednego jako wsparcie i stworzenie duetu z rosem to ok ale ściągnięcie dwóch FA i funkcja rose`a w teamie jako sidekicka, jak dla mnie to nie wypali. ktoś prędzej czy później jebnie bekse i odechce mu się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też się wydaje iż mocno przejedziemy się na tym 2010 ! o zarządzie wielu ma niezbyt dobre zdanie i dlatego obawiam się iż żaden z top 3 FA nie przyjdzie do nas mimo iż jest już niezła podstawa w osobach Rose i Noaha + dobry trener Czibo ( miejmy nadzieję ) raczej wybiorą : NYK , MIAMI , CAVS lub ostatecznie NETS a nam zostaną się " ochłapy " JJ , Boz , Lee i Amare co prawda dojście 2 z tej 4 do składu gwarantuje nam regularny udział w PO , ale nic więcej po prostu nie przeskoczymy pewnego poziomu coś jak Utah po prostu będzie brakować tego czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przyjscie lebrona (wade nie bo on zostaje w miami) zaszkodzi roseowi to nie wiem, powiedzmy ze jest system w ktorym non stop jest penetracja, w meczach, z zeszlego sezonu D rywali podazala za rosem, nie mial wytchnienia, zawsze go cisneli na maxa bo wszyscy wiedzieli ze bulls to rose, ale jak dojdzie lebron, to mamy tu do czynienia z najlepiej prenetrujacym duetem w lidze + moze jeszcze jakis pf ktorego nie mozna odpuscic,+ noah i te jego dobitki + jakis shooter za mala kase ktory zawsze pogrozi rzutem, ja nie wiem czy rose bedzie beczal z powodu mniejszej ilosci pilki w reku ale za to z latwiejsza gra w ataku, z perspektywa grania z lebronem, oddania do shotera, oddania do pf'a robienia tych mega akcji z noaha, pozatym podobno thibs ma prowadzic zespol chicago tak jak prowadzone bylo memphis rose'a wiec gra pod niego a lebron w takim systemie tez sprawdzi sie na 100%, bez zbedengo gadania,

lebron sobie mogl pykac w clevland 30-10-10 ale teraz juz chyba wie czego naprawde chce, a nie chce byc prorokiem ale gra z rosem i boshem to PEWNA, slyszycie PEWNA gra o najwyzsze cele. JJ, chlopaki ale przeciez co ten JJ ma w sobie takiego fantastycznego ?, zawsze jak wbijalem w szkole na przerwie do biblioteki na wyniki to patrze w statsy, "crawford 20, JJ 20 " ok se mysle ale patrze na skutecznosc: "crawford 40, JJ 30-35" oczywiscie nie zawsze tak bylo, ale moim zdaniem JJ zeby byc efektywny musi miec pilke w reku, zaraz jakis józuś napisze ze Lebron tez, ale ta gra Bulls ma sie opierac na penetracjach, penetracjach i jeszcze raz penetracjach, a w tym najlepsi sa james i rose, a majac pod koszem dwoch ziomow co musza byc pilnowani, i shooterka co trafia wszystko z czystych czyli tez musi byc brany pod uwage to chlopaki beda napieprzac po 30 pky na zajebistej skutecznosci non stop, bo 1on1 ciezko ich powstrzymac. Ale to tylko moje glupie odczucie nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie nic nie dzieje tutaj.

 

-juz sie nie pisze tak na kazdym serwisie ze lebron is done deal, jery tom gar i jo jada do lebrona ale obecnie szanse na pozyskanie lebrona oceniam jako male.

-Jj ponoc podpisze/podpisal z atl, wiec druga po lebronie opcja ss na obwod poszla sie za przeproszeniem jebac

-gm raptors raczej, ma byc nie zainteresowany propozycja bulls deng za bosha, bo deng w jego oczach jest przeplacony- tak w jak kazdych.

-lee powinien byc alternatywa w razie bosha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze cie,

tak Lbj bylby orgazmem kazdej listy zyczen kibica Bulls, potem bosh, ale jak do nas nie trafia to nie ma tragedii,

lee,booz czy amare, z maxem bo z maxem ale zawwsze mega wzmocnienie,

 

a pierce odstapil bo chce jeszcze zarobic, i zarobi w c's, to sprzeczne z prawami przyrody by prawda gral gdzies poza bostonem, allen to ja dziekuje chyba ze za naprawde mala kase, gosc byl znakomity, teraz to tylko obronca na brayantow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.