Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Gasola to częściowa prawda. Z Boshem póki co też. Może kiedyś się zmieni. Nie wiem.

 

Co do Howarda to ja odnoszę wrażenie, że on od roku, półtorej stoi w miejscu.

Widziałeś w tym sezonie mecze Toronto? Bosh jest zajebisty, ma statsy 20/10, poprawił obronę, wiele razy dobrze bronił nawet większych od siebie. Jak jest na boisku to trzyma Toronto w grze.

 

Do tego trafił w tym sezonie jakieś game-winnery z tego co pamietam(a może tylko jeden :P(?)). I nie, nie chowa się w końcówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gasola to częściowa prawda. Z Boshem póki co też. Może kiedyś się zmieni. Nie wiem.

 

Co do Howarda to ja odnoszę wrażenie, że on od roku, półtorej stoi w miejscu.

Widziałeś w tym sezonie mecze Toronto? Bosh jest zajebisty, ma statsy 20/10

To wiele zmienia ;)

 

Powiem tak. Bosh to tak iprzypadek jak Lebron. Fajnie w RS, fajne statsy, ale jednak ogólnie dupa zbita i płacz i lament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh nie mial puki co wielkej okazji wykazac sie w po a jamesowi zabraklo drugiej opcji ktora pociagnie zespol gdy mu nie idzie/obrona jest skupiona na nim. zarowno bosh jak i Rose daliby mu tak bardzo potrzebne wsparcie w tych momentach. do tego defensywno-zbierajacy noah

i nie zgodze sie ze duo noah-bosh daloby sie zjesc pod koszem. obaj swietnie bronia i zbieraja ponad 10 pilek. w ataku noah nie zabieralby miejsca boshowi, ewentualnie czekal na zbiorki i dobitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na pomysł Bosh/LJ z perspektywy czysto finansowej - potrzebny byłby s'n't. Pytanie czy Cavs chcą kolejny duży kontrakt w postaci Luola (mając zakontraktowanych na kilka lat Varehehe, Jamisona, Williamsa). Raps raczej nie są zainteresowani Dengiem mając zaklepanych AB, Hedo i Calderona. Chyba, że np Cavs poszliby na rękę LJ i s'n't poszedłby za jakiś pick w drafcie.

 

Myślę, że bardziej prawdopodobne jest spylenie B-Easyego i reszty za nic i podpisanie 3 max/prawie max FA przez Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Thibodeau is represented by Leon Rose, who also is the agent for LeBron James. Could something be brewing to pair the two together in Chicago? Several NBA types we spoke to believe that is a strong possibility.

 

Meanwhile, William "Worldwide Wes" Wesley, James' powerful confidante, tells his NBA friends that the free agent is leaning hard towards signing with the Bulls.

 

Moim zdaniem coś w tym jest. A i raczej nie widze możliwości grania Wade, Bosh i James razem w Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie draft, na 99% Forman bierze niskiego- przynajmniej tak się wydaje na zdrowy, normalny ludzki rozum.

Chicago potrzebuje punktów zza łuku i fajnie sobie by było skołować jakiegoś dobrze zapowiadającego się shootera za małą kasę i z potencjałem. Miesiąc temu wyglądało to nie ciekawie, w top 20 było chyba 4 sg/sf który byli typowani do top 15, czyli trochę za wcześnie, nam zaś, przypisywano jakieś drewno pod kosz typu orton czy whiteside, whatever.

Dziś zaglądnąłem na dx i nd i patrzę, że namnożyło się trochę tych Sg jak dobrze pójdzie (góra będzie brała wysokich) to możemy jeszcze mieć jakiś dylemacik. teraz sprawa wygląda tak, że w top, powiedzmy 30, a jednocześnie chociażby teoretycznie do wzięcia:

1) Xavier Henry

2) Paul George

3) Avery Bradley

4) Damien Jones

5) Dominiqe Jones

6) James Anderson

7) Luke Babbit

8) Willi Warren

9)Elliot Williams

10) Eric Bladsoe.

 

Po workoutach widać że George będzie mega, ale chyba jego z 17 nie wyciągnie, podobnie jak henry'ego. Anderson strasznie spadł, więc na pewno źle wypadł rzutowo, Babbit idzie w górę, podobnie jak Bradley, któryś z Jonesów jest dobry (podobno) ale jeszcze nie ogarnąłem który :] . Warren może być stealem. Bladsoe przymierzany jest tylko do Memphis, którzy powiedzieli że biorą jakiegoś PG, czyli albo Walla albo Bladose. O Elliocie za dużo nie słyszałem, więc nie wiem co to za typ. A najlepszymi obrońcami z tego grona są Anderson i Bradley, nie?

a dobry obrońca w tej sytuacji (Thibs) ma chyba jakieś przody :D .

 

A tak na marginesie.

Morrow przy Rose'ie - miazzzzzga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po workoutach widać że George będzie mega, ale chyba jego z 17 nie wyciągnie, podobnie jak henry'ego. Anderson strasznie spadł, więc na pewno źle wypadł rzutowo, Babbit idzie w górę, podobnie jak Bradley, któryś z Jonesów jest dobry (podobno) ale jeszcze nie ogarnąłem który :] . Warren może być stealem. Bladsoe przymierzany jest tylko do Memphis, którzy powiedzieli że biorą jakiegoś PG, czyli albo Walla albo Bladose. O Elliocie za dużo nie słyszałem, więc nie wiem co to za typ. A najlepszymi obrońcami z tego grona są Anderson i Bradley, nie? a dobry obrońca w tej sytuacji (Thibs) ma chyba jakieś przody :D .

Dominique Jones to ten co wypada bardzo dobrze na workoutach i jest graczem typu Wade zachowując odpowiednie proporcje...Damion to SF ktory nie ma skilla na SF i w NCAA gral calyczas na PF.

Najbardziej do Rose'a z tych osiągalnych( Henry, George odpadają) z 17 pickiem pasowałby Anderson co nie znaczy ze jest najlepszy z tego grona, bo wyzej od niego stawiam Jonesa i Warrena ale oni potrzebują więcej piłki w rękach, a Bulls cos takiego jest chyba niepotrzebne przy Derricku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to co pasuje pod Rose'a a co nie, on nie jest Lebronem, że sobie wybiera zawodników, trenerów, kolor butów. Przed poprzednim draftem potrzeba nam było slashera, takiego penetratora który będzie wchodził w pomalowane jak w masełko + rzecz jasna rzut. Nadarzył nam się JJ o fantastycznych gabarytach, podręcznikowy monster na pozycję 3, a co się okazało, chłop wali niezłe paki, nic poza tym, nawet jak Deng był out i dostawał jakieś tam dobre minuty to i tak nie wyglądało to nawet dobrze.

Anderson jest fajny idealne warunki na SG, ale rzut na realia NCAA ma dobry, poprostu dobry, a tu trzeba czegoś więcej, nie znam się na prospectach ale Anderson zanosi mi się na bust, już spada w mockach, czyli na bank rzutowo nie wymiata.

"Fajne" jest to że kompletnie nie wiadomo co kombinuje Forman/Paxson, co z tym Lebronem, czy w ogóle złożą mu propozycję, jak już tak będzie to król będzie chciał kogoś jeszcze (Bosh?), a wtedy w SC bieda, więc pasuje kogoś w Draft night opchnąć (Deng,Kirk?) ale czy na pewno Denga warto ?, w razie nie podpisania Lebrona dostajemy z johnsonem na SF, a na rynku już nie znajdziemy kogoś pokroju Luola, przecież Deng jest łamliwy ale w końcu jest 18-8. Wade na bank nie idzie do Bulls- oficjalnie wątpił, więc głęboko mi się nie wydaje że nawet rozważy grę w Bulls.

Kirka nikt nie bierze, kto przy zdrowych zmysłach brałby generałka za 9 mln, który nie jest wart tej kasy.

Z innej strony niby dałoby się porobić jakieś s'n't, ale nie wiem czy raptors pójdą na s'n't za kirka, będą chcieli Noah, ale do k**** nędzy przecież on jest jednym z top C ligi, trzon zespołu, zaś Lebron za Denga brzmi fajnie, ale tylko dla nas, przecież jak Lebron będzie skłonny iść do Bulls to myślę że oznajmi to Clev i Ci nie będą robili s'n't bo przecież po co zawalać sobie salary jak można wyciągnąć z FA kogoś wiecej niż Deng, jakiegoś JJ albo nie wiem, Yao. Przejebane to wszystko, ja w dzień draftu na miejscu Paxsona za wszelką cenę wyjebałbym Kirka, za spadające , za picki w 2020 IIrd ale wyjebałbym, za Cardinala, za cokolwiek . 24,3- draft to 22+9 kirka to 31, już wtedy jest pięknie, a Denga bym zostawił, potem, w s'n't łatwiej go będzie upchać niż Kirka.

I w razie podpisania Lebrona,

Wiem że Thibs to ok trener ale czy może ustawić Rose'a z Jamesem tak by ładnie to wyglądało (nie bili sie o piłke)+ nie tracili, czyli drastycznie nie obniżyli efektywności swojej gry ?- boję się że nie, chce Lebrona w Chicago, bo chce żeby Chicago wygrywało, ale czy Lebron w Chicago nie sprawi że Rose'a będzie się cofać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby duet James- Rose przeszkadzali sobie nawzajem.Wręcz przeciwnie byli by jednym z najgroźniejszych duetów w lidze jak nie najlepszym.Mówienie o tym ,że Rose może się zatrzymać w rozwoju przez Lebrona to lekka przesada.Gościu ma talent i papiery na grę a jak będzie cały czas pracował nad sobą to może być jeszcze lepszy( albo to coś się ma albo nie).Co do draftu to na pewno byki będą brać SG wydaje mi się że może być ktoś z dwójki (James Anderson lub Avery Bradley).Jeszcze odnośnie LeBrona Jamesa wydaje mi się ,że BULLS są dla niego najlepszą opcją,dużo rzeczy za tym przemawia.Jedynie heat może nam zagrozić tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tej chwili, niestety najlepszą kadrowo opcją dla Jamesa są Clippers, lecz z tego co czytam, to on tej opcji nawet nie bierze pod uwagę, chyba właśnie dlatego, że to Clippers. I właśnie Tu jest szansa dla Bulls, właśnie dlatego, że Clippers. W telegraficznym skrócie: Clippers pozostaną Clippers, dlatego, że są Clippers STOP.

A co do draftu, to jeszcze zobaczymy jak się to wszystko ułoży - póki co rzeczywiście najbardziej realną opcją jest chyba Anderson i ja z tym mogę żyć - obstawiam, że w NBA będzie z niego taki... powiedzmy... Anthony Parker, a to już nie jest źle...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że wszyscy obiektywni chcą Lebrona w Bulls, chcą tam nowego Jordana. kibice każdego poszczególnego zespołu chcą go u swoich ulubieńców. Ale jedno jest niewiadomą, co chce zrobić James ? On pewnie sam tego jeszcze nie wie. Bulls obecnie mają taką samą szanse pozyskania Lebrona jak każda drużyna w NBA. Każdemu się coś wydaje ale to Lebron zadecyduje. Ja jestem ciekaw ile będzie trzeba czekać na decyzje: od razu 1-3 lipca Lebron podpisze z kimś, czy może zrobi się z tego niezła saga rodzinna- kilkutygodniowa. :]

 

Na pewno czytaliście na jakiś portalach że Wade spotkał sie z CB i JJ. Lubie gościa ale tym mnie podwkurwił maxymalnie, manipuluje, miesza, a potem mówi że je sobie tylko obiadek z kolegą, a ciekawe o czym rozmawiali, o pogodzie?, a może w ogóle nie rozmawiali- milczeli.

 

dyskutując po prorealgmforumowemu.

Jak Lebron chce se skleić big3 i mieć team na mistrza od zaraz to w Miami to mu się nie uda, nie pisze tego jako fan Bulls i przeciwnik Miami, tylko jako normalny kibic. Wątpię że chłopcy zgodzą się na cięcia kontraktów, zaznaczam, drastyczne cięcia. Już teraz Bosh preferuje s'n't więc chce maxa czyli 17,1 Lebron nie będzie grał w Miami za 10, też oczekuje maxa, z Wadem jest inna sprawa ale za 5 nie zagra, do czego zmierzam:

Lebron-Bosh-Wade i Lebron-Bosh-Rose

te dwie trójki praktycznie nie różnią się niczym, Rose już pokazał że może być na tej samej półce co Wade a może jeszcze wyżej, a kontrakt ma w porównaniu do Wade... mały.

Jeśli Lebron chce mieć big 3 i team na mistrza to nie może mieć w składzie Wade, to że Miami zrobi sobie najlepszy trzon w historii koszykówki za przeszło 50 mln nie będzie oznaczać że zrobią ekipę na mistrza, gdzie tu center, gdzie ławka, ktoś napisze że za minimum, ale gdzie Pat znajdzie 10 chłopów z FA, w tym mega broniącego centra, kilku shooterów, i jakieś backupy...

W Bulls ?

Rose, LBJ, Bosh to 40 patyków

Noah, Taj i Miller za min to 5 mln

zostaje około 10 na shooterów typu Reddick, Morrow, Mason no i draft player.

 

Ale teraz po chwilach ekstazy schodzę na ziemię i zaznaczam że scenariusz mistrzowski, ale pod kilkoma warunkami:

a) Kirk zostaje oddany przed 1 lipca za spadające

B) nie tracimy Noaha, Gibsona w s'n't

c) Bosh w s'n't za Denga

d) a Cavs nie chcą zaśmiecać sobie SC i puszczają Lebrona wolno, i podpisują kogoś bo kasy mają.

e) Miller będzie grał za min.

 

coś nie wypali, coś nie będzie do końca tak jak napisałem, a może wszystko, ale to nie zmienia faktu że z NASZEGO punktu widzenia z punktu widzenia kibica NBA to najlepsza opcja jaka może spotkać króla koszykówki. A miami i big 3 za 50 mln i nic poza tym to nie jest absolutnie drużyna na misia.

fani Miami zlatywać się !! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego chce LeBron James??? On ma jeden cel MISTRZOSTWO.Więc na pewno wybierze zespół który mu możliwi jego zdobycie ,albo będzie to Chicago albo Cleveland.Wydaje mi się ,że to są dwie opcje które bierze pod uwagę.Kiedyś coś czytałem ,że decyzje ma podjąć do 10 lipca.Dwyane Wade zostanie w Miami i chce zwabić do siebie Bosha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, my bad, nowy powinienem napisać w "" ale tego nie zrobiłem, nie to że uważa że Lebron to nowy Jordan ale Jordan dominował, Lebron też dominuje, i to "nowy" oznacza nową dominacje w Chicago, nie jednego zespołu ale jednego gracza.

 

I tak zaczepiając poraz któryś tam, że Lebron w Chicago i czyszczenie się przed 1 lpica.

Pisałem że Denga nie powinno się wyrzucać nie mając pewności że lebron przyjdzie do Bulls, ale jeśli na Kirka nie będzie chętnych (choć może Toronto?, Hedo Jack i Jose out, więc nie mają PG, ale chyba chcą ich się pozbyć by oczyścić trochę i powalczyć o Bosha jakimś dodatkowym graczem) to Pax/F może szukać transferu z Sacramento, oni oficjalnie chcą jakiegoś dobrego SF, mówi się o Princie, ale gdyby zaoferować im Denga za spadający kontrakt Thomasa, Hughesa i jakiś pick w drugiej rundzie za Denga myślę że trade by wypalił. Nie to że sieje jakieś głupie ploty ale teoria na dodatkowe 11,5 mln w cap room niezła.

 

aha i ostatni edit,

 

jeśli Bosh i Wade planują wspólną grę, i jeśli Bosh w Bulls nie wypali to czy nie lepiej podpisać Davida Lee za mniejszą kasę niż Boozera, i mieć dobrego PF, z Noah'ą idealna para, dobry rzut z dystansu i podobno po wakacjach za 3, do tego był brany pod uwagę do DPOTY choć chyba bardziej przez nie uwagę, co nie zmienia faktu że z jego warunkami to chyba lepsza, młodsza i przede wszystkim tańsza wersja Boozera, przynajmniej w obronie, a w ataku też potrafi sporo, nie wiem, nie chce mi się liczyć, i nie wiem czy jest taka możliwość, ale wtedy może by się udało dodać do składu jeszcze jednego allstara może nawet JJ, nie wiadomo ile będzie chciał kasy, ale po ostatnich PO, nie powinien zażądać więcej niż 15 za pierwszy sezon.

Rose-JJ-LBJ-Lee-Noah

ale to w klimacie głębokiego fantasy, choć fajnie by było popatrzeć na taką piątkę. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls nie maja kasy na lbj-jj-lee... moga miec najwyzej dwoch z nich i to jesli spuszcza denga i/lub kirka. bo ani jj ani lee za mala kase grac nie zechca. lee ciezko jest mi ocenic... z jednej strony statystyki ma niezle i te nominacje ale w nyk pod koszem powalajacego towarzystwa nie mial, wiec ciezko go ocenic. i zeby nie zaczal skupiec sie na grze dalej od kosza, a wszystko na to wskazuje skoro cwiczy intensywnie rzuty zza luku. ja bym chcial zobaczyc love w parze z noahem ladnie by mi to wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James w Chicago ... nie jestem do końca przekonany. Za dużo by trzeba było na niego poświęcić. Już prędzej Bosha bym tu widział.

 

Wade i James - Wg mnie nierealne.

 

Za dużo by wyniosły ich kontrakty, a przecież muszą mieć z kim grać. Sami niczego nie ugrają.

 

Chodziły ploty o Lebronie w Lakers - pewnie wszyscy dobrze pamiętają.

 

Tylko wtedy mieli za niego pójść Bynum,Artest,Vujacić,Farmar i Morrison.

 

Wg mnie jeśli chodziłoby o Rona,Sashę,Jordana i Adama to Lakers by się pewnie nie zastanawiali.

 

Poprzez dokładanie Bynuma ten trejd wydaje mi się dla nich nieopłacalny. Całkowicie nieopłacalny.

 

I jeszcze wchodzi element bycia liderem ...

 

Lebron w Nets to dla mnie fantasy. New Jersey jest traktowane w USA jak wiocha to raz, a dwa, że tam trzeba wszystko od nowa budować, a Lebron pewnie chce już teraz coś wygrać.

 

Z Knicksami podobnie, tylko że tu jest glamour, fame i fortune.

 

Pewnie skończy się wszystko tak, że zostanie w Cavs za maxa i obietnicę transferów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo by trzeba było na niego poświęcić

na samego lbj trzeba poswiecic kase ew. oddac denga lub kirka. to nie jest duzo.

Wade i James

wade zostaje w miami juz to powiedzial i stara sie przekonac jakiegos gwiazdora do przylotu na floryde

Za dużo by wyniosły ich kontrakty, a przecież muszą mieć z kim grać. Sami niczego nie ugrają.

czym beda roznily sie ich kontrakty chociazby od pary kobe-gasol lub trio kg-allen-pierce?beda znacznie nizsze a zarowno w lakers jak i c's maja z kim grac. takich drogich duetow w lidze jest sporo i maja z kim grac

Chodziły ploty o Lebronie w Lakers - pewnie wszyscy dobrze pamiętają.

 

Tylko wtedy mieli za niego pójść Bynum,Artest,Vujacić,Farmar i Morrison.

 

Wg mnie jeśli chodziłoby o Rona,Sashę,Jordana i Adama to Lakers by się pewnie nie zastanawiali.

 

Poprzez dokładanie Bynuma ten trejd wydaje mi się dla nich nieopłacalny. Całkowicie nieopłacalny.

gdzie widziales taka plotke? ten trade jest nierealny chociazby ze wzgledow finansowych. za lbj starczylby ab z farmarem lub ron machine morrison a nie wzyscy razem, chyba ze chcieli wyciagnac razem z lbj mo i varejo :D

 

edit: chytry mnie uprzedzil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie słyszałeś o tym ?

 

Było i to w kilku miejscach o tym jakoby Lebron miał trafić do Lakers.

 

A co do tego kto miał iść to mogło mi się powalić. Na pewno był wymieniony Bynum,Artest,Vujacić i Farmar.

 

Ja w to nei wierzę, ale wiesz ... gazety się pewnie lepiej sprzedawały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.