Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

btw. bulls wciaz nie maja swojej polskiej strony. spieszyc sie panowie:)

Jak LeBron przejdzie do Bulls to problem się sam rozwiąże, a mi przybędzie grono "kolegów" :?

 

ja oczywiscie za Kirkiem bede tesknił, bo to swietny roles, szkoda ze tak drogi, ale kto wie, moze jak skończy mu sie kontrakt to postanowi wrócić :)

 

Aha czytałem ze rozwaza sie tez sciagnięcie Duhona na miejsce Kirka, co bardzo mi sie podoba. Jeden z lepszych defensorów na PG idealne uzupełnienie Derricka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drafcie Memphis nie wiem czy tak bankowo beda chcieli wyrownac gaya dla niego max to 14,4 ale ja go nie chce, mowi sie ze lebron z rose beda sie gryzli ale gay bazuje tez na izolacjach, wiec pod rose (tak jak James nie pasuje) jednak z Jamesem to inna sprawa. juz wole JJ od Gaya, a dla JJ rozsadna cena to tylko max dla niego, jesli nie przyjal 60/4 rok temu to dlaczego ma teraz przyjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zwolniliśmy trochę Salary, fajnie, że LeBronisławy i inne się do nas "pchają" drzwiami i oknami. Swoją drogą ciekawe ile zajmie mi czasu nauczenie się go lubić :lol: , jeśli już tutaj zawita...

Szkoda, że nimoma żadnego picka - draft jakiś taki smutny aż się zrobił i trochę też szkoda tego Kirka - długo się tu facet kręcił - i na kogo ja teraz będę narzekał, jak nima Kirka aka Kurta, nima Del Czarnego - może chociaż Pargo ponownie podpiszą - no dobra to był taki niesmaczny żarcik w bardzo złym guście... :mrgreen:

 

Dobra, zaczynając pisać posta do czegoś zmierzałem, a później się nieco zagubiłem...

 

Generalnie, chciałem zwrócić uwagę, że roster nam się aktualnie kurczy i byłoby niezłym posunięciem ze strony włodarzy Chicago, gdyby szybko kogoś z Undrafted Free Agents na ligę letnią ściągnęli, zamiast wyszukiwać jakąś second hand gwiazdę z ligi Belgijskiej, Polskiej, Cypryjskiej czy tam jakiej sobie chcecie.

 

Nic nie miałbym przeciwko takim panom, jak: Samardo Samuels, Jon Scheyer, mini PG Jerome Randle, a przede wszystkim (jak to się stało, że nikt go nie wziął) Mikhail Torrance.

 

Pozdrawiam.

 

Edit: i mamy Matta Bouldina :o

http://www.spokesman.com/stories/2010/j ... hot-bulls/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszytsko dobre info, ja tylko tak dla przypomnienia, rok temu tez mielismy niedraftowanego dobrze a nawet bardzo dobrze zapowiadajacego sie shootera na pozycje 2/3 derrick byars ale niestety nie znalazl u nas miejsca :?

No Mycek, Byars był akurat draftnięty przez Portland w 2007 - 12 pick w drugiej rundzie, a to że nawet meczu jednego u nich nie zagrał to już całkiem inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale u nas prezentował sie naprawde mega, w jednym meczu pieryknol chyba 3 trojki, w nastepnym dwie, ale to byl chyba jakis magiczny okres bulls bo nawet kirk rzucal 60% za 3. W obronie tez dawal rade, to byl naprawde dobry bench warmer na 5 min w co drugim meczu ;p, a skonczyl w euro.

 

ja nie wiem czy armia

-teraz jest deng rose noah gibson JJ,

-deng za jakiegos graja w snt (zakladam optymistyczny scenariusz)

-max

- miller powinien zostac

-asik sie wybiera do chicago

-duhon ma wracac (choc to narazie takie sranie w banie)

- jak ten rookie przypasi to jest juz 10 czyli 2 do uzupelnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dlaczego Noah i James sie nie lubia?? :roll:

 

edit

przepraszam, piszac o tych snt myslalem ze cavs nie podpisujac lebrona ma kasy jak lodu, ale tu przeciez jeszcze jest antwan i jego kontrakt po nie podpisaniu LBJ cavs ma z 5 mln w cap room wiec snt w ich przypadku to jedyna mozliwosc zeby lyknac cos za lebrona.

a wracajac jeszcze do tej armii, zakladajac najlepszy scenariusz to teoretycznie dla zmiennikow przewidziane sa takie minuty ze:

na c 12min

na pf 12 min

na sf 12 min

na pg 12 min

na sg trzeba dwoch shoterow po 24 min

oczywiscie to tak po mojemu, ale cos w tym jest, zakladajac ze mamy Gibsona, jamesa johnosna i moze millera to do rotacji potrzebne jest dwoch shoterow (morrow?reddick?korver?) i pg (duhon?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Bulls byłby to świetny trade w obliczu tego możliwego pozyskania dwójki Lebron/Bosh.

 

Back up w postaci Gortata i Pietrusa byłby świetny.

 

Może wtedy Bulls wróciliby na należne im miejsce :D

 

Jak ja bym chciał takie NBA finals 2011.

 

Mistrz Lakers z młodym, głodnym pretendentem Bulls :D

 

A na parkiecie Kobe/Artest/Gasol/Bynum/Odom/Fisher - James/Bosh/Noah/Rose i Gortat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.