Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz podstawowych kwestii nie bardzo orientuję się w tym całym salary cup, załóżmy, że Chicago podpisuje w tym okienku Lebrona i Bosha za maksy, jakimś sposobem pozbywając się kontraktów Denga i Hinricha, żeby je podpisać, to czy w przyszłości mogą dołożyć do tego max dla Rosa i jakiś spory kontrakt dla Noah? Inaczej, czy "wychowankowie" danego zespołu są w pewnym sensie poza salary? (tzn. czy po powiedzmy przekroczeniu po tegoż progu mimo wszystko można ich podpisać, oczywiście licząc się z luxury i podwójnie wydana kasą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w dwóch zdaniach.

Fajnie, Forman w swoim kalendarzyku nie ma zaplanowanego żadnego spotkania z potencjalnym nowym trenerem, a wśród ów trenerów, najwartościowszym jest asystent trenera Celtics, jasne, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, ale jak tak dalej pójdzie to nawet wróbla nie będziemy mieli, i oby nie okazało się że z Coachem wpadniemy z deszczu pod rynnę, czyli że Vinny byłby lepszy od tych kandydacików Formana no oczywiście poza panem T.

A jeszcze, Chicago się zaczyna kłocić(?) z Wadem, w sprawie lojalności.

naprawdę, nasz zarząd to jest tragedia...

A z tego co ostatnio słychać w plotkarni to robi się nam JJ-Wade-LBJ-Bosh :D

serio,

jak wade się zkuma z jamesem to możemy zapomnieć o lebronku w Chicago a co za tym idzie chyba Boshu, bo w Miami jest możliwość na tych trzech graczy.

nagroda pocieszenia chyba nas w pełni nie satysfakcjonuje, Boozer to jest na max na 2rd, amare może i jest jednym z best pf w lidze ale na atakowanej desce, w obronie to tyczka do minięcia i nawet co z tego że Noah, jak sam Noah cudów nie uczyni, i nie będzie krył dwóch zawodników, no a JJ, fajny w regularze ale żeby rzucić 20 pkt musi mieć 30 rzutów do oddania, aby nabić te fajnie wyglądające 5 asyst piłkę w ręce przez ogromną część meczu, i 5 zb ale trzeba go wystawić na C, ale on zasługuje na maxa tak jak koledzy wyżej, ale i tak w PO w 2 rd przyjdzie granie przeciwko obronie i JJ będzie sobie rzucał na 16%...

Jeśli nie zdołamy sciągnąć Lebrona razem z Boshem to nie wiem czy jest się sens ładować w tych typów. Niedawno Philla wystawiła na sprzedarz pick z Brandem, wiem to jest kamikaze ale czemu nie, Wall idzie z 1 a dwójka to Turner, a po mojemu to może być drugi Durant, chłop wie czego chce, chce być najlepszy, a para Rose-Turner gdzie Rose będzie tym bogiem w zespole, chyba bardziej mi odpowiada od tego że przy ew. Lebronie Derrick będzie pomagierem, bo jak nie Jax to kto by ustawił grę James-Rose.

a Brand? no nie wiem, dobry 6 man, by był, nie zabiera dużo czasu Gibsonowi, kontrakt ok, długi ciężki, ale co, już wolę mieć zgrzyta na ławce z kontraktem+młodą gwiazdę ligi niż graczy, którzy ok, są dobrzy ale chcą kasę nie proporcjonalną do ich rzeczywistej wartości, szczególnie o PO mi chodzi.

 

Pierwsza opcja to oczywiście Lebron+Bosh, patrzcie na pierwsze zdania, Bulls robią wszystko by być w ciężkiej dupie, serio myślałem że chociaż coś gadają z kandydatami, ale tu nic, zero, kto przyjdzie do klubu gdzie nie wiadomo kto będzie to wszytsko ogarniał, ok trochę przesadzam, ale co będzie jak T pójdzie do Hornets Avery do Nets, a Jax zostanie w LAL, co Cheeks będzie ratował dalej dziewczynki nie umiejące hymnu a w między czasie rozpisywał akcje?

trener to klucz do wszystkiego.

Nie podpisując lebrona, drugą opcją przynajmniej moim zdaniem jest uderzenie po Turnera, a nie ładowanie się w długie, przepłacone kontrakty (tak jak to było z Wallecem)

Nie wiem, nie wiem kogo za tą paczkę od philly, może Deng?, ale nie, na ten temat się nie wypowiadam, bo nawet ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róża za pick nr 2 bo nie licze Branda ( słodki dodatek do tortu :) ) to będą chcieli dużo pewnie Noaha + kogoś jeszcze i nie wiem czy akurat Denga cholera wie jaka jest możliwa cena a znajda się zespoły , które będą mieli więcej do zaoferowania niż my tzn wiadomo że Rose i Noah nie są na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie ma nad czym dyskutować, ja tylko pisze że lepszą alternatywą jest wysoki pick w drafcie (czyt Turner) niż JJ albo Boozer.

nie wiem jak to jest ale chyba Bulls przy takiej transakcji mogą dać dużo kasy phill'i. a na to to już chyba idą.

coś takiego jak turkoglu i transfer do toronto, w rezultacie orl miało chyba 10 mln na podpisanie kogoś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to niby Philla wystawiła na sprzedaż Branda z 2pickiem ? nic mi o tym nie wiadomo i mocno jest to sprawa wątpliwa, a biorąc pod uwagę, ze mozecie zaproponować najwyzej Denga, ktory ma paskudny kontrakt i jest łamliwy, to zapomnialbym o tym juz dzis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://probasket.pl/news/sixers-gotowi- ... fcie-33593

 

bardziej mi chodzi o korzyści pieniężne dla philly niż o denga.

ale to nie jest poparte żadną chociażby plotką, po prostu taką propozycję rzuciłem.

 

edit:

a z faktów, nie wymysłu kibica ;p :

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... icago_job/

tutaj wystarczy złożyć ofertę, tego nie da się zjebać :P .

Tak ogólnie to ten trenerek jest obecnie najlepszą opcją dla każdego zespołu, van Gundy nie wróci, Brown to nie jest dobry trener, nie wiadomo co ze Scottem, no i Avery idzie raczej do Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Thibodeau is Chicago’s choice as its next head coach, according to a source.

 

The Bulls are said to be formulating a contract offer to Thibodeau at this time.

 

As reported on this site yesterday, the Celtic assistant coach met with Jihn Paxson and Gar Forman of the Bulls out here on Wednesday.

 

It was said that the club wanted to wait to examine the free agent market before making its decision, but it apparently believes now it wants to go in Thibodeau’s direction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAka dobra? Po raz kolejny asystent asystenta? :? W dupie z takim dzialaniem. k****, zamiast wziac faeta doswiadczonego, zarobionego w tym zawodze, wie z czym to sie je to biora goscia ktory wiecznie byl specem z ukrycia, naujpierw skautem potem expertem od obrony. Ja jebie, przeciez to po raz kolejny strzal slepakiem, tacy goscie jak on sa zajebisci jako 2nd unit, ludzie wspomagajacy, ale nie HC. pi****le tych Bullsow juz, zarzadzanie niszczy sportowy potencjal od czasow kiedy postanowiono zostawuic skitelsa na trzeci sezon :? Piec lat w dupie z drugorzednymi coachami..

 

PS. Ewentualnie ruch moze okazac sie zajebisty, bo Bombadil to pewnie tajna bron ktora przyciagnie Lebrona :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.