Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że Amare, Lee czy Booz nie są warci maxa i tylko zapchają salary.

 

Jeszcze nie wiadomo jak to wszystko się ułoży.

 

Ja i tak stawiam, że Lebron zostanie w Cavs.

 

Wade w Miami. Jedynie Bosh moim zdaniem zmieni miejsce swojego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tym wiem, tylko teraz jakos tak czuje, ze nie jestesmy pierwsi ani do pierwszego ani do drugiego,

Bosh to perfekt, bo jest idealnym uzupelnieniem, ale w zyciu nie pojdzie przez normalne podpisanie, a jak calagano nie bedzie chcial denga to moze tu tylko pomoc cudowna prezentacja bulls na bosh'u i ten bedzie tak zachwycony chicago ze z pocalowaniem raczki bedzie chcial do nas przyjsc, ale ma przeciez perspektywe gdy z przyjaciolmi, albo jednym albo drugim, rose to nie jest przyjaciel bosha tak uprzedzajac, nawet ja gdybym mial wybierac miedzy graniem z kumplem a graniem w nomenomen z obcymi wybralbym pierwsza opcje, jedyna rzecza ktora foworyzuje chciago w oczach Bosha wydaje sie byc Noah bo w miami nie ma szans na pozadnego srodkowego, a w NJ jest favors,

 

a lebron oglosi swoja decyzje w poniedzialek jak wszystko pojdzie jak po masle, i cos czuje ze jebnie mu do glowy sodowka i pojdzie do Nyk lub do Nj, potem perspektywa bycia przydupasem wade, a na szarym koncu "bardzo mi sie podoba roster bulls, rose i love you" my.

 

A stat, booz czy lee, to resztki, max na bank, ale zeby nie robic sobie sraki w salary, to stawiam na Lee, bulls juz sa w czolowce ribałnderskiej w lidze, a duo Lee-Noah zapewnia nam wygrywanie tablic (chyba) w kazdym meczu, do tego lee ma post up, a z Tomem to nawet podejzewam ze Stoudemire by bronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, robi się ciekawie,

-amare jesli podpisze dzisiaj to nie z nami. (knicks)

-bosh regularnie jada obiadki z wadem (miami)

-Boozer jest laczony z orlando, i jednoczesnie utah oczekuje snt (nie bulls)

-Wade zostaje w miami.

-JJ podpisze z atlanta

-jesli lbj nas oleje to ja to czarno widze.

-dostaje lee o ktorego i tak trzeba sie bic z minesota czy nets.

 

o fuck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, robi się ciekawie,

-amare jesli podpisze dzisiaj to nie z nami. (knicks)

-bosh regularnie jada obiadki z wadem (miami)

-Boozer jest laczony z orlando, i jednoczesnie utah oczekuje snt (nie bulls)

-Wade zostaje w miami.

-JJ podpisze z atlanta

-jesli lbj nas oleje to ja to czarno widze.

-dostaje lee o ktorego i tak trzeba sie bic z minesota czy nets.

 

o fuck

Spokojnie.

 

Nie ma tego złego.

 

Analizując nazwiska, które wyżej wyminiłeś wcale nie wygląda to tak źle.

 

Amare - Naprawdę chcemy to beztalencie defensywne potrafiące robić tylko mega cyferki ?

Bosh - On akurat grać na PF potrafi, ale skoro woli iść gdzie indziej to z niewolnika nie ma pracownika.

Boozer - Proszę Cię ... Z nim w składzie nie można zbudować mistrzowskiej ekipy ...

Wade - Nie wierzę, że ruszy się z Miami.

JJ - Ja mówię nie. Niech robi swoje 20 ppg gdzie indziej. Jak przychodzi co do czego to znika.

Lebron - nie przepadam za nim, ale ogromnego talentu nie można mu odmówić. On w sumie powinien być najważniejszy. Jego naprawdę byłoby szkoda. Zobaczymy

Lee - Dla mnie po Boshu, najlepszy z dostępnych podkoszowców. Tak, tak. Wolę jego niż Amare czy Booza. Tylko inna sprawa, że na maa nie zasługuje. Ale skoro Gay czy Gooden dostali takie kontrakty to czemu on miałby nie dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio wole amare czy boozera niz ala harringtona,

jak bedzie tak jak zawsze, to bede szczesliwy jak sie na lee skonczy.

gdyby pax mial jaja, juz by zapierdzielal do lbj pytal sie czy bulls maja jakakolwiek szanse na niego, bo do poniedzialku moze stac sie wiele glupich rzeczy, dzieki ktorym bedziemy walczyc z suns o nie stanie sie frajerem tego offseason. rannnnny.

na prawde jestem tak troche poddenerwowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls mają miejsce w salary i kim zaprosić do siebie gwiazdy.

 

Ja bym się nie ładował w Amare czy Boozera.

 

Wiadomo, że w tej lidze chodzi o kasę, ale niektórzy jak Bryant, Garnett czy Nash widać, że oprócz kasy grają też o coś innego.

 

A ze Stoudemire'a i Boozera aż bije pazerność na kasę tylko i wyłącznie.

 

Trójka jaka powinna Bulls najbardziej interesować to Bosh, Lebron i Lee.

 

Jeśli jeden z nich trafi to już będę szczęśliwy.

 

Jeśli żaden to trudno. Nie chcę jednak, żeby potem z tego powodu podpisywano maxa z byle kim. Lepiej już zaoszczędzić tę kase i jakichś 2-3 fajnych rolesów na rok podpisać, żeby w razie gdyby się nie sprawdzili w przyszłym roku znowu na kogoś z najwyższej półki zapolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakos cały czas mam nadzieje na LbJ'a... to powinien byc cel nr 1 Chicago, 2 opcja to CB4, a pozniej to juz D. Lee...poprostu nie chce widziec zadnych bozzerów czy nawet amare...nawet jesli pozyskamy z liczacych sie FA tylko Lee i do tego kogos z naprawde dobrym rzutem na Sg to skłąd na przyszły sezon wyglada naprawde obiecjąco

Ross + dobrze rzucający Sg + Deng + Lee + Noah...To wcale nie wyglada zle wg mnie. A jesli udałoby sie jeszcze wymienic Denga na LbJ'a to jesatem przekonany ze gramy z LA w finale i wcale nie jestesmy na straconej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Lee - most overrated player in NBA. Jak można go stawiać powyżej Stata? Tyle się naczytałem, jak to Bulls potrzebują punktów z pomalowanego, a potem widzę, że fani Byków wolą European Type Soft PF I don't like post up moves powyżej zawodnika, mającego predyspozycję do dominant playing w pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chicago chcą podkoszowego do pary dla Noaha to powinni pogadac z Wolves.

Al Jefferson jest tym czego potrzebuja Bulls.I na pewno wolałbym go niż Amare czy Booza a tym bardziej LEE który skorsystał na tym że był jedynym porządnym podkoszowym w Knicks cos al'a Blatche po odejsciu Jamisona i Haywooda z Wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amar'e daje to, czego Bulls bardzo potrzebują (nie wiem czy nie najbardziej) - punktów spod kosza. A ile pod tym względem daje Lee? Mniej/ mało. Ja fan Knicksów, Lee, jako najlepszego zawodnika Nix poprzedniego sezonu lubię, ale bez przesady. Jak budować drużynę mistrzowską, to zawsze będę brać Amare ponad Davida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jego effciency w ataku spadnie (chociaż nie doszukiwałbym się tu jakiś drastycznych spadków) jest pewne. Tyle nijak ma się to do tego co napisałem powyżej, tzn. Amar'e gra lepiej na low post i jest w stanie w przeciwieństwie do Lee dać Bykom dobrą wydajność z pomalowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz, wydaje mi się że Bosha do Bulls może przyciągnąć tylko i wylacznie Lebron on i nikt inny.

Bulls sa w tej nie komfortowej sytuacji ze nie maja miejsca na 2 maxy od reki, teraz niks moze sobie podpisac lekka raczka amare i czekac na lebrona, a my podpisujac jakiegos pf teraz przekreslamy szanse na lbj, ale zas do poniedzialku amare gdzies (miami,nix) podpisze, druzyny ponad capem beda szukac snt z toronto/utah, a gdy lebron wyroluje wszystkich, zostanie w clevland, nalezy udezac sie po co sie da, ku*wa czekam kilka lat na to ze bulls obuduja sie tak ze walcza o final, a moze okazac sie ze gowno z tego bedzie bo lebron czeka do poniedzialku, a wydaje mi sie ze booz czy amare nie beda czekac na krola, bosh pewnie tak, ale i tak jestesmy dopiero gdzies za houston/dallas po bosha, a on przy rosie mi najbardziej pasuje.... ja nie wiem jak ja przetrwam te kilka dni (choc i tak sie pewnie okaze ze lebronek bedzie chcial jeszcze kilka dodatkowych dni na zastanowienie sie, po czym przedluzy z clevland) jezzu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.