Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jesli gdzies widzialem taka plote-chocby na forum-to jest to taka bzdura, ktora nalezy do kategorii przeczytanych i zapomnianych chwile po przeczytaniu.

koniec o lakers to jest temat poswiecony bykom. swoja droga komu ty kibicujesz jezeli nie lakers? jak takie glupoty wyszukujesz na ich temat to jak skupiasz sie na wiadomosciach dot. twojej druzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ciężko powiedzieć, żebym miał jakichś jeden ulubiony klub.

 

Powiem tak.

 

3 ekipy mam najbardziej w sercu.

 

Houston Rockets - bo mieszkałem swego czasu w Houston i w sumie miałem niedaleko do ich hali i nawet udało mi się dostać robote w klubie, ale to już inna historia. Nic nadzwyczajnego, ale wspomnienia pozostały.

 

Chicago Bulls - Bo jak każdy Polak trafiłem najpierw do Chicago i tam zaczynałem przygodę ze Stanami. Poza tym swego czasu w USA był swoisty kult Jordana, a i mnie jego gra fascynowała.

 

Seattle SUpersonics (dziś OKC, ale dla mnie to już nie to) - Bo to moje ulubione miasto w USA. Tam mam najwięcej przyjaciół i tam wrócę na starość prawdopodobnie.

 

Poza tym darzę sympatią Memphis Grizzlies (swego czasu Vancouver), Portland Trail Blazers ( bo z mojego ukochanego północnego-zachodu USA ) i Milwaukee Bucks (bo w USA często się z nich śmieje, że to totalny "backwater". Ja lubię kibicować takim "kopciuszkom).

 

To tyle z takich preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA where Bynum is better than LeCrab happens... 8)

 

 

Aha ja bym wolał Bosha i JJ (lub innego w ten deseń grajka) w Bulls niz LeBrona

A to tylko i wyłącznie dlatego, ze Bulls to teraz klub Rose'a i takim chciałbym zeby pozostał. Nie po to robili z niego swojego franchise'a zeby teraz mówić mu sorry, ale nie jestes głównym wokalistą tylko robisz chórki

 

mają mu dać pomocników, zapewnic drugą i trzecią opcje i zejśc z drogi, oni bedą go wspierać, a on im będzie ciagnął końcówki bo wie jak i potrafi to robić. Koniec

 

I nie, nie dlatego ze nie lubie Brona, nie szanuję typa to jasne, ale mi zwisa, nie lubię jego sposobu zachowywania sie (to mu sie akurat zmieni), ale indywidualnie to teraz najlepszy gracz w Lidze bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie, nie dlatego ze nie lubie Brona, nie szanuję typa to jasne, ale mi zwisa, nie lubię jego sposobu zachowywania sie (to mu sie akurat zmieni), ale indywidualnie to teraz najlepszy gracz w Lidze bez dwóch zdań

Co oczywiscie pokazuja Finały Ligi oraz Polfianly Wschodniej Konferencji ;-)

 

Moze lepiej by bylo uzyc okreslenia "Najlepszy Nabijacz" ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie, nie dlatego ze nie lubie Brona, nie szanuję typa to jasne, ale mi zwisa, nie lubię jego sposobu zachowywania sie (to mu sie akurat zmieni), ale indywidualnie to teraz najlepszy gracz w Lidze bez dwóch zdań

Co oczywiscie pokazuja Finały Ligi oraz Polfianly Wschodniej Konferencji ;-)

 

Moze lepiej by bylo uzyc okreslenia "Najlepszy Nabijacz" ? ;-)

LeBron przynajmniej podaje do partnerów gdy ci są wide open, a Kobe w takich momentach ma klapki na oczach i siłuje rzuty...mnie to irytuje i jego partenerów pewnie też. Często widać jak zawodnik na obwodzie podnosi ręce do góry nie raz nawet przez 10 sek, bo jest zupełnie wolny, a pilki nie dostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim filmie o koszu dla dzieci trener wtarł swoim graczom jakąś maść rozgrzewającą w pachy zeby nie opuszczali rąk

moze taki jest sekret Jaxa...

:lol::lol::lol:

 

błagam skończcie to już,

Nie jest to potwierdzony rumor ale Portland szuka numerku 16-19.

wiadome jest że Rudy chce się wynieść z Portland, bo mało minut

My szukamy zajebistego rzucającego na pozycję 2

My mamy numerek między 16-19.

Portland ma 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft jest głęboki, można tu z palcem wyciągnąć drugiego nawet lepszego Fernandeza,

Chodzi o to, że Rudy w tej lidze jest już kimś, nie jest nie wiadomą, to pewne punkty zza łuku do tego obrona ze swoim wzrostem, taki zawodnik nie może stać się bustem, a biorąc w drafcie można wyciągnąć takiego typa z potencjałem i niczym więcej. Jeśli Bulls wyciągną Fernandeza z Portland i zachowają numerek w 25, to moim zdaniem małe "mistrzostwo świata". Tak jak napisałem, pomóc w tym może fakt że Rudy chce odejść z Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jakie nudy. :?

 

Finały się skończyły, chce mi się rzygać jak wchodzę na portale i tam tylko o c's i LAL, o tym że kończy się big3, o tym że Artest mówi o pacers, albo że kobe jest zajebisty. Nie wiem jak ja dotrzymam do drafu....

 

Pojawiła się informacja od samego Formana że ma zamiar sprzedać pick 17 w celu powiększenia Cap space, nie wiem czy to dobry pomysł, raczej myślałem że będzie szedł w kierunku wyciągnięcia za 17 jakiegoś sg (fernandez ehh),

Ale jeśli ma to wyglądać tak że Kirk+17 za spadający to z miejsca (ale pewnie tak nie wygląda).

 

Takie sakramencie nudy, do pierwszego jeszcze trochę, ja się tak powolutku zastanawiam, jak wyglądać będzie Chicago w nowym sezonie.

 

Nie przejmuje się gadkami, że Lebron jest coraz bliżej NYK, że Bosh może iść do Miami, dopóki oni nie powiedzą o tym oficjalnie to to są pierdoły nie "fakty".

 

Pisałem chyba już że Lebron i Bosh to najlepsze co może spotkać Bulls od czasów Jordana, ale co jeśli to nie wypali.

Jeśli CB pójdzie do Wade a Lebron zostanie gwiazdką kultury w NYK.

 

Co z nami wtedy będzie? Nie wiem jaki ma plan Forman, podejrzewam że nawet on sam tego jeszcze tak do końca nie wie, a jeśli wie na pewno nie puści pary z ust, żeby się nie wysypać. Pierwszą opcją wydaje się właśnie Bosh i LBJ. Ale jaka druga? otóż MOJA druga opcja na lato to:

 

-zostawienie: Noah,Gibson,Deng,Rose,Miller- to po pierwsze.

-nawet kosztem paczki pick+James Johnosn+kirk skombinować jakiś spadający kontrakt ( to zawsze będzie częścią planu, przynajmniej u mnie :] ).

-i LBJ podpisuje gedzieś tam Bosh to samo,

- podpisać Joe Johnsona albo jeśli nie uda się wywalić kirka robić s'n't (w bodajże Lutym była taka propozycja).

-Podpisać Lee, ale za ile, ile będzie chciał David myślę że kontrakt taki jak ma Deng czyli 11 za pierwszy sezon.

-ściągnąć shooterów, ale takich z wyższej półki: Fernandez, Morrow,Reddick, Korver

-I dopełnienie do tych 13 zawodników jakimiś Minimum.

W razie nie przyjścia LBJ do Bulls, chciałbym mieć taki zespół:

PG: Rose, Blake,

SG: Johnson,Morrow

SF: Deng,Fernandez,Korver

PF:Lee, Gibson

C: Noah, Miller,Asik

 

a może wy macie jakąś małą listę życzeń :D

(c'mone, mamy posuchę w NBA, dawać jakieś pomysły xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszane uczucia co do lee ze wzgledu na to gdzie i z kim gral pod koszem ostatnio. wierze w bosha w chicago i mam nadzieje ze sie nie zawiode. reszta to dodatki. mysle ze jj moze trafic do bulls ale czuje ze oni go przeplaca. pozyjemy zobaczymy oby nie wjebac sie w taki kontrakt jak ten z benem. wg mnie kirk jest na wylocie i nie ma sensu zeby dusil sie w bulls. denga oddac tylko w przypadku jesli przyjdzie lbj, w zadnym innym. kontrakt ma spory ale jak bedzie zdrowy to solidna trzecia-czwarta opcja. a jak jego kontrakt sie skonczy to bedzie trzeba podpisac rose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam tak samo ale problemem Bulls nie jest to że ciężko się nam rozstać z Kirkiem ale to że Kirka chyba nikt nie chce. Obecnie najsensowniejszym kandydatem są Lakers, ale wątpię że oni będą chcieli robić jakiekolwiek trade teraz, po zdobyciu mistrzostwa. Poza LAL, to chyba jeszcze Charlotte, jeśli nie będą chcieli Feltona Kirk jest idealny- broniący rozgrywający. No a poza tymi dwiema drużynami to sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam tak samo ale problemem Bulls nie jest to że ciężko się nam rozstać z Kirkiem ale to że Kirka chyba nikt nie chce. Obecnie najsensowniejszym kandydatem są Lakers, ale wątpię że oni będą chcieli robić jakiekolwiek trade teraz, po zdobyciu mistrzostwa. Poza LAL, to chyba jeszcze Charlotte, jeśli nie będą chcieli Feltona Kirk jest idealny- broniący rozgrywający. No a poza tymi dwiema drużynami to sam nie wiem...

lakers beda robic ruchy zmierzajace w kierunku pozyskania pg do s5, nie wiem dlaczego myslisz ze zdobycie misia=brak transferow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.