Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, starYfaN napisał(a):

Myślę, że lekarze i policja mają to w d...... Swoja drogą, co trzeba mieć we łbie, żeby strzelać do ludzi z takiego powodu. Nasłuchał się dziadka z muchą i wdrażał zasłyszane prawdy objawione.

Na pewno szedł tam powtarzając "Janusz Korwin Mikke, Janusz Korwin.."

Miałem rację z moją diagnozą, coś jest nie tak z niektórymi ludźmi i co chwila zbieram na to kolejne przykłady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał(a):

Na pewno szedł tam powtarzając "Janusz Korwin Mikke, Janusz Korwin.."

Miałem rację z moją diagnozą, coś jest nie tak z niektórymi ludźmi i co chwila zbieram na to kolejne przykłady. 

Terapeuta :) 

Szedł z wartościami w których kobieta nadaje się tylko do określonych celów i nie ma prawa wyboru. Zakładam, że wyznawał podobne wartości.

 

Mam wrażenie, że diagnozę postawiła osoba, która nie do końca czyta podtekst. A to do Ciebie nie pasuje, nawet pod kątem wpisów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał(a):

o w ogóle jakaś chora sytuacja wyszła. Bo Policja nie chciała mu oddać po tym jak mu zabrali - czyli musieli w tym czasie dostać orzeczenie lekarskie opiniujące go negatywnie. A on się odwołał i dostał od innego lekarza opinię pozytywną.

trochę inaczej to było:

Cytat

 

Jak relacjonuje Andrzej Borowiak, Mikołaj B. przedstawił wkrótce opinię lekarską, że wszystko z nim w porządku i może odzyskać broń. Jednak policja to kwestionowała i nie chciała oddać zarekwirowanej broni i wskazała, że potrzebna jest opinia wskazanego przez nią lekarza. W efekcie Mikołaj B. musiał iść na badania do przychodni wskazanej przez Wydział Postępowań Administracyjnych KWP w Poznaniu. Jednak i tutaj uzyskał opinię, że nie ma przeciwwskazań do oddania mu broni.

— Nasi policjanci dalej jednak toczyli batalię, aby mu jej nie oddawać. Trwało postępowanie, w którym jesienią 2022 r. zaczęliśmy przesłuchiwać osoby z jego otoczenia, w tym jego byłą dziewczyną. Żadna z tych osób nie wskazała, że może on stanowić zagrożenie dla siebie lub otoczenia. W efekcie mieliśmy związane ręce, musieliśmy oddać mu broń, bo nie było dalszych podstaw do tego, aby jej nie odzyskał — zaznacza rzecznik KWP.

 

tak więc nawet biegły policji widział w nim normalnego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Janet Jackson miała intercyzę, że za 5 lat małżeństwa dostanie 100mln dolarów, a za urodzenie dziecka kolejne 100 mln. Rozwiodła się po 5 latach 2 miesiące po porodzie. 

Żona Steve Harveya po tym jak zdradziła go ze służącym, chce 200 mln dolarów w rozwodzie. 

 

Tego typu przypadków znajdę mnóstwo. 

 

Może mi ktoś wyjaśnić co skłania bogatych facetów do małżeństw? Serio, co? Mogą na tym tylko stracić i statystyki są nieubłagane - pewnie stracą. A korzyści nie widzę. Wierzą aż tak barszo w miłość i są aż tak bardzo naiwni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Janet Jackson miała intercyzę, że za 5 lat małżeństwa dostanie 100mln dolarów, a za urodzenie dziecka kolejne 100 mln. Rozwiodła się po 5 latach 2 miesiące po porodzie. 

Żona Steve Harveya po tym jak zdradziła go ze służącym, chce 200 mln dolarów w rozwodzie. 

 

Tego typu przypadków znajdę mnóstwo. 

 

Może mi ktoś wyjaśnić co skłania bogatych facetów do małżeństw? Serio, co? Mogą na tym tylko stracić i statystyki są nieubłagane - pewnie stracą. A korzyści nie widzę. Wierzą aż tak barszo w miłość i są aż tak bardzo naiwni? 

Miłość.

Może wydawać Ci się to głupie ale tak jest. Cząstkiem rozsądku - czyli posiadanymi prawnikami - doprowadzają do zawarcie umów, dzięki którym te kobiety możliwe, że nie puszczą ich z torbami. 

Niestety dzisiejszy świat kreuje takie zachowania. Dla mnie niewyobrażalne, ale niestety dziś rzeczywiste. Jest taki dowcip " Czemu rozwód tyle kosztuje ? Bo jest tego wart !"

Mimo to, doradzam znaleźć sobie drugą fajną połówkę.  Fajnie jest mieć kogoś kto się bez skrępowania wysika kiedy Ty myjesz zęby. I bierz tego dosłownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał(a):

Miłość.

Może wydawać Ci się to głupie ale tak jest. Cząstkiem rozsądku - czyli posiadanymi prawnikami - doprowadzają do zawarcie umów, dzięki którym te kobiety możliwe, że nie puszczą ich z torbami. 

Niestety dzisiejszy świat kreuje takie zachowania. Dla mnie niewyobrażalne, ale niestety dziś rzeczywiste. Jest taki dowcip " Czemu rozwód tyle kosztuje ? Bo jest tego wart !"

Mimo to, doradzam znaleźć sobie drugą fajną połówkę.  Fajnie jest mieć kogoś kto się bez skrępowania wysika kiedy Ty myjesz zęby. I bierz tego dosłownie. 

Ja rozumiem czemu normalni ludzie się żenią.

Ja nie jestem skrajnym cynikiem i wiem, że miłość jest możliwa.

Ale tutaj nie mówimy o typowej sytuacji. Ślub wam nic nie daje prawnie, do miłości nie jest potrzebny, a jeśli i tak przyciągnąłeś kobietę swoimi pieniędzmi, to w jakiej Ty bańce żyjesz, by uwierzyć w bezwarunkową szczenięcą miłość do końca życia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

 

Żona Steve Harveya po tym jak zdradziła go ze służącym, chce 200 mln dolarów w rozwodzie. 

 

Tego typu przypadków znajdę mnóstwo. 

 

Może mi ktoś wyjaśnić co skłania bogatych facetów do małżeństw? Serio, co? Mogą na tym tylko stracić i statystyki są nieubłagane - pewnie stracą. A korzyści nie widzę. Wierzą aż tak barszo w miłość i są aż tak bardzo naiwni? 

Dobrze tak harveyowi po tym jak zostawił swoją poprzednia żonę dla młodszej i ładniejszej wersji zdradzając ja w trakcie małżeństwa. 

Zakoc***e się/ myśli kutasem. Więc jak ona chce ślubu to on też. I tyle.

Poza tym bogaci faceci bardzo źle wybierają. Teraz chociażby głośno o tym co sobie wybrał Logan Paul.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Na pewno jest jakaś grupa facetów, która nie ma charyzmy i odwagi zagadać i powalczyć i lubi być zdominowanym przez kobietę, ale to chyba wciąż nie jest większość 

Ale ostatecznie to kobieta wybiera spośród tych startujących do niej facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.