Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał(a):

No raczej to nie jest tak częste że duża grupa facetów startuje w tym samym momencie do jednej laski

No raczej jest, załóż sobie jakiś profil laski na instagramie w US, wrzuć zdjęcia jakiejś dziewczyny, którą oceniasz na minimum 6/10 i zobaczysz ile DM'ów dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

No raczej jest, załóż sobie jakiś profil laski na instagramie w US, wrzuć zdjęcia jakiejś dziewczyny, którą oceniasz na minimum 6/10 i zobaczysz ile DM'ów dostaniesz :)

"dick piców" - ostatnio poznałem ten termin i jest zajebisty, młodzież jest kreatywna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Może na Instagramie, w realnym świecie to raczej tak nie działa.

relacje i sposób ich budowanie mocno się zmienia/zmienił. To, że jesteśmy boomerami, dla których zatrzymało się to w innym miejscu, nie znaczy, że tak dalej jest.
Jak mawiają goscie pokroju Andrew Tate, obecnie kobiety żyją sobie w porównaniu do facetów na "easy mode" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Znam sporo fajnych kobiet bez facetów, do których nie ma kolejek.

tez w sumie tak bywa.

mam dziewczyne w pracy, mocne 7/10. do tego inteligentna, interesuje sie sztuką,

ale fotki na tinderze nudne, i mało facetow do niej pisze.

charakter też mało "kuszący" i spotkania koniec koncow mało efektywne.

tylko ona szuka czegoś poważnego. ONS byłoby na luziku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał(a):

działa w c***, jesteś dobra dupą to najebiesz się za darmo na balecie i dostaniesz hotel na noc w gratisie z kutasem gratis

 

 

No ja to rozumiem, że jest grupa instagramowych lasek, które żyja od darmowego hotelu i kutasa do darmowego hotelu i kutasa.

Tylko za bardzo nie rozumiem czemu faceci nimi się interesują.

A większość lasek taka nie jest

9 minut temu, P_M napisał(a):

relacje i sposób ich budowanie mocno się zmienia/zmienił. To, że jesteśmy boomerami, dla których zatrzymało się to w innym miejscu, nie znaczy, że tak dalej jest.
Jak mawiają goscie pokroju Andrew Tate, obecnie kobiety żyją sobie w porównaniu do facetów na "easy mode" :)

Nie, to jest margines, w każdych czasach były puszczalskie puste plastiki i fakt, one mają teraz lepsze możliwości, ale myślałem że dyskusja jest o partnerkach życiowych a nie o laskach na jeden numerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie, to jest margines, w każdych czasach były puszczalskie puste plastiki i fakt, one mają teraz lepsze możliwości, ale myślałem że dyskusja jest o partnerkach życiowych a nie o laskach na jeden numerek

Nie wiem czy to jest margines. Znacząco zmienia się postrzeganie wśród kobiet jeżeli chodzi o to, czego chcą od życia. Dbanie o rodzinę, dzieci, męża.


Obecnie poproszenie o kanapkę nierzadko jest traktowane jako symbol zniewolenia kobiet i bycie sługą dla męża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jack napisał(a):

Z drugiej strony jeden tu pisał, że w jego otoczeniu sama zgnilizna wśród kobiet 

 

Możliwe, że to kwestia gustu/priorytetów. Np według mnie aktywne konto na Instagramie u laski to jest jeden z najwiekszych Red flagow, jaki istnieje.

Badania pokazują, że laski nigdy nie były bardziej zakompleksione i niepewne na punkcie swojego wyglądu niż teraz, a w świecie dick picow, naprawdę nie jest trudno zaimponować kobiecie, która szuka poważnego związku.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał(a):

Znam sporo fajnych kobiet bez facetów, do których nie ma kolejek.

to pewnie kwestia środowiska, w którym się obracasz, a co za tym idzie tego, co uważasz za "fajne". kiedyś zdaje się wspominałeś trzydziestokilkuletniej koleżance, która czeka z seksem do ślubu, więc o ile tobie może się wydawać fajna, to dla większości nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał(a):

to pewnie kwestia środowiska, w którym się obracasz, a co za tym idzie tego, co uważasz za "fajne". kiedyś zdaje się wspominałeś trzydziestokilkuletniej koleżance, która czeka z seksem do ślubu, więc o ile tobie może się wydawać fajna, to dla większości nie będzie.

Ja to rozumiem.

Nie rozumiem natomiast w związku z powyższym narzekania na laski skaczące po kutasach.

13 minut temu, P_M napisał(a):

Nie wiem czy to jest margines. Znacząco zmienia się postrzeganie wśród kobiet jeżeli chodzi o to, czego chcą od życia. Dbanie o rodzinę, dzieci, męża.


Obecnie poproszenie o kanapkę nierzadko jest traktowane jako symbol zniewolenia kobiet i bycie sługą dla męża :D

Myślę że znacznie mniej kobiet niż myślisz traktuje takie coś jako symbol zniewolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

a gdzie tu było narzekanie?

wątek zaczął się od specyficznych case'ów milionerów :) 

 

2 minuty temu, lorak napisał(a):

ale kto narzeka? może dwóch ludzi łączysz w jednego?

Widocznie narzuciłem swoją błędną interpretację na to co napisał @Koelner

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Widocznie narzuciłem swoją błędną interpretację na to co napisał @Koelner

 

no kelner stwierdził fakt -> im 'fajniejsza' laska tym większe grono adoratorów i po przekroczeniu jakiegoś tam progu 'fajności' to de facto 'laska wybiera' (pytanie tylko z jakiej / jak dużej grupy)

* tak, do 'fajności' wlicza się też uroda, bo pamiętam że już kiedyś pisałeś o swoich 'fajnych' koleżankach i jak ktoś dopytał to wyszło że są fajne tylko z charakteru :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

no kelner stwierdził fakt -> im 'fajniejsza' laska tym większe grono adoratorów i po przekroczeniu jakiegoś tam progu 'fajności' to de facto 'laska wybiera' (pytanie tylko z jakiej / jak dużej grupy)

* tak, do 'fajności' wlicza się też uroda, bo pamiętam że już kiedyś pisałeś o swoich 'fajnych' koleżankach i jak ktoś dopytał to wyszło że są fajne tylko z charakteru :) 

No na Instagramie na pewno.

Ale jak szukasz partnerki życiowej to uroda jest jedną z najmniej istotnych kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.