Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

jest bardzo istotna. 

W krótkoterminowej relacji. W długoterminowej? Za 20 lat żona będzie wyglądać jak teściowa. Jeżeli ktoś uwaza kwestie urody za istotne to im dłużej będzie w związku tym będzie czuł się gorzej, bo żona w tym istotnym czynniku będzie wypadać coraz gorzej. Uroda to fajny dodatek, z którego można się cieszyć przez jakiś czas.

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

 

biologia ma inne zdanie w tym temacie :( 

W sensie? Bo biologicznie to raczej nie powinieneś mieć żadnych problemów przy chętnej na Ciebie lasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

W krótkoterminowej relacji. W długoterminowej? Za 20 lat żona będzie wyglądać jak teściowa. Jeżeli ktoś uwaza kwestie urody za istotne to im dłużej będzie w związku tym będzie czuł się gorzej, bo żona w tym istotnym czynniku będzie wypadać coraz gorzej. Uroda to fajny dodatek, z którego można się cieszyć przez jakiś czas.

dziadkowie też się sobie podobają -> zaufaj

podstawą związku to jest seks i pożądanie jak to się wypala to jest c***nia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

W sensie? Bo biologicznie to raczej nie powinieneś mieć żadnych problemów przy chętnej na Ciebie lasce.

W sensie ze chcemy znalezc jak najlepszy nosnik dla naszych genow -> i wyglad to najszybszy filtr.

8 minut temu, fluber napisał(a):

W krótkoterminowej relacji. W długoterminowej?

kazda dlugoterminowa relacja byla najpierw krotkoterminowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

dziadkowie też się sobie podobają -> zaufaj

Oczywiście, ale nie dlatego że babcia ma jędrne cycuszki czy gładką buzię

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

 

podstawą związku to jest seks i pożądanie jak to się wypala to jest c***nia 

Nie da się utrzymać poziomu pożądania na tym samym poziomie przeciez, nie czujesz tego samego jak się kąpiesz z żoną dzisiaj niż kiedy robiliście to wspólnie pierwszy raz, 500-tny lodzik nie jest taki sam jak pierwszy itd. Nie da się opierać jakości relacji na tym, bo zawsze się skończy c***nia. No chyba że ruchasz się raz w tygodniu żeby dbać o to żeby pożądanie za bardzo nie spadało i żeby Ci się nie znudziło 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

W sensie ze chcemy znalezc jak najlepszy nosnik dla naszych genow -> i wyglad to najszybszy filtr.

kazda dlugoterminowa relacja byla najpierw krotkoterminowa

Tak robią zwierzęta, człowiek już nie powinien być niewolnikiem takiego podejścia i opierać związku o pierwotne odczucia związane z potrzebą przekazywania genów.

Nie znam się na krótkoterminowych relacjach, nie wchodziłem nigdy w takie w których zakładałem ze będą krótkoterminowe. Jeżeli laska nie miała potencjału long term to szkoda było mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Tak robią zwierzęta, człowiek już nie powinien być niewolnikiem takiego podejścia i opierać związku o pierwotne odczucia związane z potrzebą przekazywania genów.

czemu?

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie znam się na krótkoterminowych relacjach, nie wchodziłem nigdy w takie w których zakładałem ze będą krótkoterminowe. Jeżeli laska nie miała potencjału long term to szkoda było mojego czasu.

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Oczywiście, ale nie dlatego że babcia ma jędrne cycuszki czy gładką buzię

Nie da się utrzymać poziomu pożądania na tym samym poziomie przeciez, nie czujesz tego samego jak się kąpiesz z żoną dzisiaj niż kiedy robiliście to wspólnie pierwszy raz, 500-tny lodzik nie jest taki sam jak pierwszy itd. Nie da się opierać jakości relacji na tym, bo zawsze się skończy c***nia. No chyba że ruchasz się raz w tygodniu żeby dbać o to żeby pożądanie za bardzo nie spadało i żeby Ci się nie znudziło 

dlatego Westalki podtrzymywały wieczny ogień jako symbol a w pradawnych czasach w chłopskich chałupach najbardziej zasłużone dziecko odpowiadało o to żeby zimą ogień nie gasł w palenisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Znam sporo fajnych kobiet bez facetów, do których nie ma kolejek.

Nie spotkałem się z ładną kobietą, która nie miała ogromnego grona adoratorów

42 minuty temu, fluber napisał(a):

No na Instagramie na pewno.

Ale jak szukasz partnerki życiowej to uroda jest jedną z najmniej istotnych kwestii.

Jest najistotniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Reasumując problem tkwi w facetach bo szukają nie tam gdzie powinni. Gdyby szukali tych co fluber to te z insta musiały by zmienić się w miłe, dobre i mądre by znaleźć chłopa. Temat do zamknięcia. 

ale wtedy te dobre, miłe i mądre od flubera zamieniłyby się w te z instsa

błędne koło!

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Jest najistotniejsza

nah, najistotniejsza nie jest -> po prostu jakiś poziom jest 'mandatory field' ale jakbym miał wybrać pannę która mi się w miarę podoba fizycznie a przy tym jest zajebista vs pojebuskę, która urodowo jest moim ideałem to bym się 5 sekund nie zastanawiał i wybrał tą fajną :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał(a):

Reasumując problem tkwi w facetach bo szukają nie tam gdzie powinni. Gdyby szukali tych co fluber to te z insta musiały by zmienić się w miłe, dobre i mądre by znaleźć chłopa. Temat do zamknięcia. 

rynek, kobiet jest więcej więc to one się dostosowują i dupy z insta spełniają nasze potrzeby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

nah, najistotniejsza nie jest -> po prostu jakiś poziom jest 'mandatory field' ale jakbym miał wybrać pannę która mi się w miarę podoba fizycznie a przy tym jest zajebista vs pojebuskę, która urodowo jest moim ideałem to bym się 5 sekund nie zastanawiał i wybrał tą fajną :P 

Jest warunkiem bezwzględnym. Jeśli miałbyś do wyboru laskę, co Ciebie odrzuca(body positive 30kg+) to nawet z wszystkimi wymarzonymi cechami charakteru byś jej nigdy nie wziął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Jest warunkiem bezwzględnym. Jeśli miałbyś do wyboru laskę, co Ciebie odrzuca(body positive 30kg+) to nawet z wszystkimi wymarzonymi cechami charakteru byś jej nigdy nie wziął 

no przecież dokładnie to napisałem :)

ale tak samo warunkiem bezwzględnym jest nie bycie pojebuską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.