Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, lorak napisał:

 

to jest typowa propaganda, aby potencjalni wyborcy konfederacji nie zagłosowali, bo dzięki temu będą lepsi. mniej więcej ten sam poziom co zabierz babci dowód, młodzi wykształceni z dużych miast itp.

w każdej propagandzie może być cień prawdy :)

Sierakowski ogólnie uważa się za wyrocznie dalekiego wschodu ale teoria Naszego Coacha plus jego wypowiedź jakoś mi pasowała do tej teorii chociaż nie chce generalizować oraz szufladkować ale język jest kluczem i widać że politycy są odklejeni od potrzeb społeczeństwa a konfederacja wykorzystuje to prostym przekazem.

ja bym na nich głosował dla funu ( i tak było z Braunem na początku którego lubiłem oglądać na mównicy ) ale po tych prorosyjskich wybrykach oni są po prostu już niebezpieczni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

ja bym na nich głosował dla funu ( i tak było z Braunem na początku którego lubiłem oglądać na mównicy ) ale po tych prorosyjskich wybrykach oni są po prostu już niebezpieczni 

Mam deja vu z Kukiza. Pamiętam ilu studentów głosowało na niego właśnie dla funu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

uważasz że ta grupa bardziej kieruje się ekonomią niż performerce który urządza Konfa z tymi antyukraińskimi hasłami ( grupa ludzi która rywalizuje z nimi na rynku w pracy itp itd ) ? pierwsze narzekanie usłyszałem na Ukraińców od fryzjerki, pracownika stoczni i kucharza którym emigranci psują rynek 

Co to znaczy antyukraińskie ? 90% z tego co mówiła Konfa w sprawie Ukrainy się sprawdza i teraz inne partie przejmują tą narrację. Oczywiście wiem, że Konfa to też Braun i że on na 100% pierdzielił jakieś swoje głupoty.  Te hasła są bardziej wymierzone w wieś i całkiem słusznie bo ona najbardziej  w kwestii Ukrainy odczuła jak to jest mieć idiotów za rządzących. 

A sami najmłodsi to myślę, że są przyciągnięci wizją kariery od pucybuta do milionera, która tam przebrzmiewa w tle za hasłami Konfy. Wiesz - sam zdecydujesz, sam zapracujesz i nie będziesz utrzymywał nierobów więc będziesz bogaty. I tym podobne.  Takie   "damy Wam 800+" tylko w druga stronę. 

 

6 godzin temu, mayor napisał:

Najgorsze jest to ,że ta historia udokumentowana filmikami może być inspiracją dla innych., Chciałbym się mylić, ale podejrzewam że już następny ( albo nawet wielu) cierpiących po rozstaniu układa nowy ,udoskonalony scenariusz jeszcze bardziej widowiskowego zakończenia romansu.,Niestety takie są skutki powszechnej dostępności broni w połączeniu z mediami społecznościowymi., Młodzieniec, który jest ofiarą tego zdarzenia też niepotrzebnie podgrzewał sytuację umieszczając bezpośrednie relacje ze swojego życia w internecie, a na dodatek ułatwił zabójcy zlokalizowanie siebie i wykonanie tych chorych planów 

Gdyby facet nie miał broni to użyłby noża, siekiery, butelki, benzyny czy czegokolwiek innego. Nic a nic nie wiesz o takich sytuacjach ale oczywiście musisz coś głupiego napisać.

Pod Łowiczem w tym samym czasie dziewczyna rozjechała samochodem chłopaka z którym się pokłóciła, czy w związku z tym, zakażesz samochodów ? A może zakażesz kłótni, zdrady, zakochania się i odkochania ? 

Moment w którym zrozumiesz, że problemem nie są przedmioty ale ludzie, ich problemy i nasza coraz większa skłonność do ich ignorowania, pogłębiona lewicowym pierdololo nawołującym do akceptacji każdego zachowania w ramach ludzkiej indywidualności, będzie dnem Twojego oświecenia. 

Spłycaniem problemów nie osiągniemy niczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Moment w którym zrozumiesz, że problemem nie są przedmioty ale ludzie, ich problemy i nasza coraz większa skłonność do ich ignorowania, pogłębiona lewicowym pierdololo nawołującym do akceptacji każdego zachowania w ramach ludzkiej indywidualności, będzie dnem Twojego oświecenia. 

Uważasz, że powinno się sięgnąć po drastyczne środki i zdelegalizować Konfederację i to całe prawicowe pierdololo? Koleżka z bronią najwyraźniej zawalczył o swój honor. Znalazł nawet zrozumienie wśród jemu podobnym idiotom hejtującym teraz kobietę w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

Uważasz, że powinno się sięgnąć po drastyczne środki i zdelegalizować Konfederację i to całe prawicowe pierdololo? Koleżka z bronią najwyraźniej zawalczył o swój honor. Znalazł nawet zrozumienie wśród jemu podobnym idiotom hejtującym teraz kobietę w necie. 

To zdarzenie nie miało nic wspólnego z jego poglądami politycznymi. Nic. Po prostu był człowiekiem niestabilnym emocjonalnie który zwariował po stracie dziewczyny. A prawicowe pierdololo  - chociaż tak naprawdę bardziej konserwatywne niż prawicowe -  stara się przynajmniej określić jakieś granice normalności. Zauważ, że dziś różne dziwne zachowania ignorujemy całkowicie - ja nie mówię, że robię inaczej. Kiedyś bardziej zwracaliśmy na to uwagę. I nie mówię, że w takich przypadkach jak ten z Poznania czy ten spod Łowicza możnaby pomóc. Pewnie nie. Ale jest wiele sytuacji w których wcześniejsza reakcja mogłaby zmienić czyjąś złą decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał:

IMG-6607.jpgfajna ta konfederacja. Winnickie, Bosaki i reszta tych błaznów mają taki rodowód. osoby rejestrujące się na forum o sporcie dla czarnych popierają takie szambo -> to jest rozjazd w bani 

ta jasne, sam jestes dla czarnych

BASKET JEST SERBSKI!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sebastian napisał:

A prawicowe pierdololo  - chociaż tak naprawdę bardziej konserwatywne niż prawicowe -  stara się przynajmniej określić jakieś granice normalności. Zauważ, że dziś różne dziwne zachowania ignorujemy całkowicie - ja nie mówię, że robię inaczej.

A kiedyś to było, można było starej przypiedolić jak jej się należało. Granice normalności wg kogo? Według ludzi, którzy potrzebują pistoletu bo się boją niewiadomoczego czy dlatego, żeby wymierzać sprawiedliwość albo  walczyć o swój honor? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał:

A kiedyś to było, można było starej przypiedolić jak jej się należało. Granice normalności wg kogo? Według ludzi, którzy potrzebują pistoletu bo się boją niewiadomoczego czy dlatego, żeby wymierzać sprawiedliwość albo  walczyć o swój honor? 

 

Nie wiem jak w Twojej rodzinie ale w mojej nie było takiej "tradycji", mogę Ci tylko współczuć, że takie tradycje wyniosłeś ze swojej. Kultura europejska i tradycyjne wartości są zbudowane na fundamencie chrześcijańskim i na tradycjach z niego płynących. Możesz sobie pisać co chcesz, ale jednak pewne normy i zachowania były jasno określone. Teraz tego nie ma, więc ciężej  jest określić stan emocjonalny osób po ich zachowaniach bo dopuszczalne jest wszystko. I nie wiem po co mieszasz w to broń. Co ona ma wspólnego ze stanem psychicznym osób ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

dopuszczalne jest wszystko. I nie wiem po co mieszasz w to broń.

Sebstein w formie

z jednej strony zle czasy bez zasad moralnych gdzie 'ciezej okreslic stan emocjonalny osob'

z drugiej - powszechny dostep do broni? spoczko luz!

xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Co to znaczy antyukraińskie ? 90% z tego co mówiła Konfa w sprawie Ukrainy się sprawdza i teraz inne partie przejmują tą narrację. Oczywiście wiem, że Konfa to też Braun i że on na 100% pierdzielił jakieś swoje głupoty.  Te hasła są bardziej wymierzone w wieś i całkiem słusznie bo ona najbardziej  w kwestii Ukrainy odczuła jak to jest mieć idiotów za rządzących. 

 

Gdyby facet nie miał broni to użyłby noża, siekiery, butelki, benzyny czy czegokolwiek innego. Nic a nic nie wiesz o takich sytuacjach ale oczywiście musisz coś głupiego napisać.

Pod Łowiczem w tym samym czasie dziewczyna rozjechała samochodem chłopaka z którym się pokłóciła, czy w związku z tym, zakażesz samochodów ? A może zakażesz kłótni, zdrady, zakochania się i odkochania ? 

Moment w którym zrozumiesz, że problemem nie są przedmioty ale ludzie, ich problemy i nasza coraz większa skłonność do ich ignorowania, pogłębiona lewicowym pierdololo nawołującym do akceptacji każdego zachowania w ramach ludzkiej indywidualności, będzie dnem Twojego oświecenia. 

Spłycaniem problemów nie osiągniemy niczego. 

Problemem jest łatwy dostęp do broni, Nożem,siekierą, butelką nie jest tak łatwo zabić człowieka , a na pewno ten koleś nie wyglądał na takiego, który by dał radę zabić takim sprzętem nawet kurczaka,.Ta dziewczyna,która rozjechała swojego chłopaka była najebana, w związku z tym powinno się nie tylko zakazać prowadzenia samochodów po pijanemu , ale także taki zakaz egzekwować.,Koleś który odstrzelił Zauchę musiał trochę kombinować, bo nie było łatwo skombinować nielegalnego obrzyna z karabinka sportowego i nie jest tak łatwo zastrzelić kogoś z takiej broni.,Ten czubek z Poznania miał łatwiej bo Glock jest bronią skonstruowaną po to żeby zabić człowieka skutecznie 

3 godziny temu, jack napisał(a):

Uważasz, że powinno się sięgnąć po drastyczne środki i zdelegalizować Konfederację i to całe prawicowe pierdololo? Koleżka z bronią najwyraźniej zawalczył o swój honor. Znalazł nawet zrozumienie wśród jemu podobnym idiotom hejtującym teraz kobietę w necie. 

Zamiast delegalizować Konfederację wystarczy cofnąć pozwolenia na broń korwinistom.,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Koleś który odstrzelił Zauchę musiał trochę kombinować, bo nie było łatwo skombinować nielegalnego obrzyna z karabinka sportowego i nie jest tak łatwo zastrzelić kogoś z takiej broni.,Ten czubek z Poznania miał łatwiej bo Glock jest bronią skonstruowaną po to żeby zabić człowieka skutecznie 

Statystyki polskiej policji świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Przestępstwa z udziałem broni posiadanej legalnie na pozwolenia stanowią przypadki jednostkowe, większość jest popełniana z bronią nielegalną https://www.rp.pl/przestepczosc/art36447011-noze-wypieraja-pistolety-poznalismy-dane-komendy-glownej-policji To nie USA chłopie, tu jest Europa, normalny naród. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.