Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2021 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tecu napisał:

Bradley grał największe minuty w składzie, który grał o coś i wcale tacy słabi nie byli a Ty podajesz może i słusznie, ale graczy, których drużyny chciały grać jak najsłabiej i jak to u tankerów, nie zależało im na tych graczach. Wg mnie jest różnica. 

Planujesz dać Bradleyowi kontrakt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

 

 

15 minut temu, mac napisał:

Ty zaś sobie wrzucasz swoje widzimisie i oszacowanie z czapy i jeszcze masz czelność pisać o tym że czegoś nie rozumiem.

Czelność 🙂

Spoko. Ja piszę o tym jak w pewnych momentach rozchodzi się real NBA a nasza gra a Ty o Fariadzie. Podejmujemy większość decyzji na podstawie tego jak i ile grają w realu i decyzja o wzięciu PO przez przysłowiowego Bradleya była podyktowana przez to, że może go nie być w real NBA, dlatego bierze PO a nie tego, że grał duże minuty w grających o coś i mających około 50% bilans Wizards i pewnie kręcił niezłe cyferki i jest jeszcze dość młody, ale co ma ryzykować, bo przecież Faried kiedyś wypadł z ligi.

Ja rozumiem ryzyko itd, ale chodzi mi zupełnie o coś innego niż Faried itd, chodzi mi o to jak postrzegamy graczy w tym dwu płaszczyznowym świecie. Jeżeli wyraziłem się niejasno to przepraszam. 

12 minut temu, fluber napisał:

Planujesz dać Bradleyowi kontrakt? 

Nie ma to żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji i nie o to mi chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

 

Nie ma to żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji i nie o to mi chodzi. 

No to czy i jakie jest zainteresowanie danym graczem chyba ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji? Jeżeli ktoś chce mu dać wyższy kontrakt to chętnie zmienię zdanie tylko nic nie wiem o tym żeby ktoś tego Bradleya chciał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No to czy i jakie jest zainteresowanie danym graczem chyba ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji? Jeżeli ktoś chce mu dać wyższy kontrakt to chętnie zmienię zdanie tylko nic nie wiem o tym żeby ktoś tego Bradleya chciał... 

I cały czas rozmawiamy o czymś innym 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tecu napisał:

Czelność 🙂 

O co chodzi? Świetnie pasuje imo:

https://pl.wiktionary.org/wiki/czelność

https://pl.wiktionary.org/wiki/zuchwały#pl

20 minut temu, Tecu napisał:

Spoko. Ja piszę o tym jak w pewnych momentach rozchodzi się real NBA a nasza gra a Ty o Fariadzie. Podejmujemy większość decyzji na podstawie tego jak i ile grają w realu.

No i imo jest to dużo lepsze niż oparcie się o czyjeś wierzenia co i jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Alonzo Trier :)

Przez dwa el - Allonzo 

Co ciekawe dawałem mu kontrakt, w którym jeszcze kolejny sezon miałby gwarantowany, ale niestety większość głosujących uznała, że chcę go podpisać na niewolniczym kontrakcie 🙃 - jeden z licznych przykładów, że niestety głosujemy jak GMowie, którzy nie chcą by ktoś inny miał steal niż jako gracze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Przez dwa el - Allonzo 

Co ciekawe dawałem mu kontrakt, w którym jeszcze kolejny sezon miałby gwarantowany, ale niestety większość głosujących uznała, że chcę go podpisać na niewolniczym kontrakcie 🙃 - jeden z licznych przykładów, że niestety głosujemy jak GMowie, którzy nie chcą by ktoś inny miał steal niż jako gracze.. 

No i dlatego Lowry bierze Player Option na ten moment :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Spojrzałem właśnie na finanse Bucks i nie wiem czy my dobrze głosujemy w sprawie Haywarda. W sensie, nie wiem czy Bucks ze swoim hard capem będą w stanie zaoferować mu obiecane pieniądze. Moim zdaniem nie.

Są, bo nie ma już u nich Kemby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No to widzisz, @evitacre pominął dość istotny detal, a gdyby miał jednak wciąż Kembę, to możliwe, że popełnilibyśmy tutaj jeden ze śmieszniejszych błędów ever.

Chociaż z drugiej strony... Nie jestem jednak pewien czy aż tyle zeszli z salary, żeby to zmieścić pod hardcapem. Zeszli z Kemby o 11,2 mln. Minus 40 mln Haywarda i 2 mln Drummonda. Jeśli Curry też nie bierze opcji to w sumie zaoszczędzą względem tego co jest w arkuszu 64,2 mln. Czyli zostaje niecałe 90 mln. Hardcap to 127+. Wg tych szybkich obliczeń w głowie, Haywarda zmieści, ale będzie miał pod kontraktem pięciu graczy i 7mln tylko chyba pod hardcapem... Trzeba by to policzyć dużo dokładniej niż ja teraz w 3 minuty, ale ja nie mam na to czasu teraz :(

Edit: 12 mln pod hardcapem bo Hayward 25 a nie 30 na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mac napisał:

z Giannisem. To chyba wystarczy ..

Jeszcze Seth pewnie zostanie i nie mogę powiedzieć kto, ale całkiem fajne wzmocnienie ze strony Cavs wpadnie więc Hayward sportowo raczej lepszej opcji na rynku nie znajdzie. Do tego kilku fajnych rolesów, a nie jakieś skreślency i powinno być ok. Giannisowi się spodoba, a z Haywardem no będą bardzo nieprzyjemni na skrzydłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.