Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2021 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Hayward po takim sezonie to 95-100mln pewnie by wziął, ale za 3 lata gry, a nie 4! Na ten moment dla mnie podejmuje opcję gracza za te 40,5mln.

 

hehehe, mogę wkleić co pisałeś na PM'ie w temacie Haywarda ? "Troszkę" się ta wersja różni od tego co tutaj teraz napisałeś, just saying 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

 

Seth Curry patrząc na jakiegoś Kuzme, Bertansa itp. to też trochę bieda jak przystanie na 30/2+1 po takim sezonie. 

Przt Bertansie to się połowa ligi  w RL śmiała jaką kasę GM Wizard mu daje.

Drugi raz to się nie zdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, evitacre napisał:

hehehe, mogę wkleić co pisałeś na PM'ie w temacie Haywarda ? "Troszkę" się ta wersja różni od tego co tutaj teraz napisałeś, just saying 😜 

Że jako long term to odważna opcja, bo na ten moment to gracz na jakieś 60 meczów w sezonie? Czy, że pasowałby mi na rok jako weteran z fajną wartością? Co w tym kontrowersyjnego? :)

Niemniej gość się ceni, bo ma ku temu powody po grze w ostatnim sezonie, nawet mimo tego, że znowu trochę meczów stracił. On rok temu w rl odrzucił opcję 34mln i podpisał 30mln per year. Po sezonie, gdzie jego wartość wzrosła ma odrzucić 40,5mln, żeby podpisać za 25mln per year? Jeszcze w sytuacji, gdzie za rok będzie dużo hajsu na rynku i dla słabszych, średnich teamów tacy gracze o poziomie border allstara/słabszego allstara są bardzo fajną opcją, bo o wielkie gwiazdy niestety w ich przypadku ciężko powalczyć na FA... 

Dajesz mu te 95-100mln/3 i wtedy podpisuje nową umowę z Bucks ;)

7 godzin temu, Eld napisał:

Przt Bertansie to się połowa ligi  w RL śmiała jaką kasę GM Wizard mu daje.

Drugi raz to się nie zdarzy.

Sam składałeś tutaj Bertansowi 48/3+1 :)

Seth dwa lata z rzędu pokazał się z bdb strony na poziomie PO. W rl gra w bdb zespole. Z całym szacunkiem do takiego Łotysza, ale on jest przeciwieństwem tego, co chwilę temu napisałem. To jest prawdopodobne ostatnia szansa dla Setha na wysoki kontrakt. Jeśli w tym roku nie ma dużo hajsu na rynku to podejmuje opcję i jest UFA za rok. 30/3 to w jego przypadku za mało na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward może i pokazał się z dobrej strony w RS, ale nadal w PO nie zagrał w RL NBA i nie wiemy na ile kontuzje będą wracać (historycznie raczej tak)

z punktu widzenia zawodnika - brałbym to co gwarantowane long term niż ryzykować vet min za rok ;) 

a z konstrukcji Bux wynika ze za 3 lata może ewentualnie przetestować rynek bądź podpisać jeszcze jakiś podobny kontakt 40/2 jak będzie dobrze grał. 

Nie wiem jak inny, ale jakbym był tak szklanym zawodnikiem jak Hay przez cała karierę to bym brał od ręki sporą kasę na dłużej 

zakladajac ze za rok bierze od kogoś 15/y jeśli znowu będzie kontuzjowany, to za okres 4 lat jest stratny 15mln… 

czy ktoś da mu za rok min 20mln /y ? Szczerze watpie, chyba ze zagra zajebisty sezon bez kontuzji. 
 

niezmiennie - gwarantowany hajs na stole vs teoretyczny hajs za rok = biorę to co na stole ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 13:57, cvbe napisał:

Btw. a Lowry ma u nas pierścień? Bo raczej Orlando, mimo całego szacunku do nich, w tym roku, głównie dzięki kontuzjom rywali, osiągnęło wynik ponad stan i Lowry może chcieć poszukać pierścionka w takich np. Wolves ;)

głos rozsądku.

Lowry to typ gracza którego szanujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Sam składałeś tutaj Bertansowi 48/3+1 :)

Mylisz się. 48/4 to dawali mu Heat w s'n't. Ja miałem dostać Rossa w drugą stronę i coś tam jeszcze.

Skończyło się tak, że i dla mnie i dla Tangiersa wyszło nam to na dobre, że ten s'n't nie wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

No nie. Miał na stole trzy oferty:

Bulls 45/3

SnT do Heat 46/3+1 za Rossa i cash

Thunder 48/3+1

Ode mnie na pewno dostał mniej jeśli już bo nie chciałem przebijać oferty Heat. Tam dawałem chyba jakieś 42/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Eld, sprawdziłem to. Na start rzuciłeś 42/3+1, ale w reofercie podbiłeś właśnie do 48/3+1. 

A może. 

Popisuj się tak dalej to w Radzie wylądujesz.

Będzie miał kto głosy zliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Że jako long term to odważna opcja, bo na ten moment to gracz na jakieś 60 meczów w sezonie? Czy, że pasowałby mi na rok jako weteran z fajną wartością? Co w tym kontrowersyjnego? :)

Wg mnie to że skoro jest ryzykowną opcją long term to nie wiem czy tak wiele zespołów mu da te 95-100 za 3 Lata które od ręki by hipotetycznie miał wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał:

Podejmuje opcję Allena, za rok UFA. ;]

Jak tak dymacie graczy, to się nie dziwię, że później nie chcą się z klubami dogadywać na korzystne i dla gracza i dla klubu umowy  - ale nie można wszystkich traktować tą samą miara, bo nie każdy tak do tego podchodzi. ja przykładowo nie daję swoim graczom tych fioletowych umów - żeby nie rzucać słów na wiatr, to spójrz na kontrakt Okeke. Grayson Allen już na początku widzi, że z takim klubem jak z Memphis się nie porozumie na uczciwej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Jak tak dymacie graczy, to się nie dziwię, że później nie chcą się z klubami dogadywać na korzystne i dla gracza i dla klubu umowy  - ale nie można wszystkich traktować tą samą miara, bo nie każdy tak do tego podchodzi. ja przykładowo nie daję swoim graczom tych fioletowych umów - żeby nie rzucać słów na wiatr, to spójrz na kontrakt Okeke. Grayson Allen już na początku widzi, że z takim klubem jak z Memphis się nie porozumie na uczciwej umowie. 

Szanowanie graczy się nie opłaca. Dałem Warrenowi kontrakt powyżej wartości 2 lata temu, nie handlowałem nim, zaproponowałem extension na 18 milionów rocznie, a teraz odrzuca player option. Jak myślisz, dostanie więcej niz 18 milionów rocznie które odrzuciłna extension? Dostanie ile więcej na rocznym kontrakcie niż te niecałę 11 milionów, które odrzucił? Kennard jest praktycznie od startu kariery w Charlotte, odrzuca 40 milionó extension sezon temu, ile teraz dostanie?

Jestem jedynym teamem, który nie wymienił żadnego gracza w trakcie sezonu, ani nie oddał nikogo na dłuższej umowie niż spadająca i co z tego mam w głosowaniach na FA?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Przecież Ty chciałeś tego Allena, to go oddałem i przedłużyłem. xD 

No bo przekonałem się, że szanowanie graczy się nie opłaca;)

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nie wiem czy nie @eMeS jeszcze ;)

Ale ja mam na myśli również poprzedni sezon:) Odkąd prowadzę Charlotte nigdy nie zrobiłem takiej wymiany.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Szanowanie graczy się nie opłaca. Dałem Warrenowi kontrakt powyżej wartości 2 lata temu, nie handlowałem nim, zaproponowałem extension na 18 milionów rocznie, a teraz odrzuca player option. Jak myślisz, dostanie więcej niz 18 milionów rocznie które odrzuciłna extension? Dostanie ile więcej na rocznym kontrakcie niż te niecałę 11 milionów, które odrzucił? Kennard jest praktycznie od startu kariery w Charlotte, odrzuca 40 milionó extension sezon temu, ile teraz dostanie?

Jestem jedynym teamem, który nie wymienił żadnego gracza w trakcie sezonu, ani nie oddał nikogo na dłuższej umowie niż spadająca i co z tego mam w głosowaniach na FA?:) 

U nas niestety mało się na takie rzeczy patrzy. :(  Niestety mało konsekwencji przy uczciwej długofalowej polityce klubu.  ja mam teraz tak samo przy Lowrym, a za rok będzie taka sama zlewka jak teraz przy Twoich graczach, czy kilku innych kontraktach, gdzie gracze mogli podpisać dłuższe kontakty. Ogólnie wzajemne szanowanie się u nas przez graczy i kluby jest na patologicznie niskim poziomie. Zmieniam głos przy Warrenie - w sumie masz rację - Warren wziąłby to PO jak klub był w stosunku do niego fair. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.