Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2021 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Jeszcze Seth pewnie zostanie i nie mogę powiedzieć kto, ale całkiem fajne wzmocnienie ze strony Cavs wpadnie więc Hayward sportowo raczej lepszej opcji na rynku nie znajdzie. Do tego kilku fajnych rolesów, a nie jakieś skreślency i powinno być ok. Giannisowi się spodoba, a z Haywardem no będą bardzo nieprzyjemni na skrzydłach.

Najlepszym graczem po Haywardzie jest Reggie Jackson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Najlepszym graczem po Haywardzie jest Reggie Jackson

Reggie Jackson jest UFA. A i wątpię, żeby jacyś solidni weterani zabijali się o grę w Bucks patrząc na to jak Drummond, mając obietnicę s5 i 30mpg, w playoffs grał ostatecznie po 10mpg...

Ciężka sytuacja ogólnie przed Bucks, nie do pozazdroszczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

Reggie Jackson jest UFA. A i wątpię, żeby jacyś solidni weterani zabijali się o grę w Bucks patrząc na to jak Drummond, mając obietnicę s5 i 30mpg, w playoffs grał ostatecznie po 10mpg...

Ciężka sytuacja ogólnie przed Bucks, nie do pozazdroszczenia. 

Nie wiem jakim kosztem zostało okupione zrzucenie Kemby, ale No sytuacja Bucks jest cienka, brak pickow, utalentownaej młodzieży, Hayward na długim kontrakcie itd. 
 

Nie wiem czy jest trudniejsza drużyna do prowadzenia, jeśli miałbym być szczery. Ciekaw kiedy pierwsze sępy sie odezwa, ze Gianis składa już trade request

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MMM2121 napisał:

Nie wiem jakim kosztem zostało okupione zrzucenie Kemby, ale No sytuacja Bucks jest cienka, brak pickow, utalentownaej młodzieży, Hayward na długim kontrakcie itd. 
 

Nie wiem czy jest trudniejsza drużyna do prowadzenia, jeśli miałbym być szczery. Ciekaw kiedy pierwsze sępy sie odezwa, ze Gianis składa już trade request

Zdrowy Giannis to raczej gwarant playoffs, więc tutaj plus. Ale jak ileś meczów opuści to będzie gorąco (beGM Wizards pozdrawiają). Jakie szczęście, że więzadła mu nie poszły w tej serii z Hawks, bo to dopiero byłby dramat dla Bucks. 

Jednak szanse na walkę o mistrza to raczej niestety odjechały... 

Odnośnie odejścia Kemby. No z tego co wyżej koledzy pisali to Hield w drugą stronę. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:

Nie wiem czy jest trudniejsza drużyna do prowadzenia, jeśli miałbym być szczery. Ciekaw kiedy pierwsze sępy sie odezwa, ze Gianis składa już trade request

Trade request rest na tyle trudny do przeprowadzenia, że wcale tak łatwo nie będzie. 

Moim zdaniem Giannis da szansę nowemu GMowi w tym roku i w kolejnym FA na pokazanie się i dopiero wtedy można myśleć o TR. @evitacre nie wykaże swoich umiejętności GMa w 2 miesiące, ale w rok z okładem już tak. Jak po przyszłym FA nadal tam będzie kupa - sam złożę wniosek. 

W RL ile Giannis czekał aby dostać solidny support? Kilka dobrych lat zanim dotarł do finałów. To cierpliwy chłopak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade request Giannisa to by była totalna farsa - koleś jest mega lojalny w realu dla Bux, gdzie przedłużył z nimi zaraz po tym, gdy Ci wykazali się jedną z największych niekompetencji w NBA ever (nie przepisowe nie dogadanie z Bogdanovicie, mega żenada).

No ale u nas problemem większy z real nba, że taki kołek jak Tony Bradley nie dostanie +10mln.

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mac napisał:

Nie mierz innych swoją miarą.

To że Ty większości rzeczy nie rozumiesz, nie znaczy że inni też.

Oczywiście, że masz rację, nie wiem skąd taka agresja. Ja po prostu zaznaczam, że mówimy o innych rzeczach wg mnie. To wszystko. Nie wiem po co te osobiste wycieczki.

Też nie musisz zawsze wszystkiego rozumieć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BMF napisał:

Bucks nie będzie stać na Curry'ego, a to ,,fajne wzmocnienie'' to Hield, nie?  

Giannis będzie zachwycony.

Wiesz czy zgadujesz ze Giannis będzie / nie będzie zachwycony ? :) 

13 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Reggie Jackson jest UFA. A i wątpię, żeby jacyś solidni weterani zabijali się o grę w Bucks patrząc na to jak Drummond, mając obietnicę s5 i 30mpg, w playoffs grał ostatecznie po 10mpg...

1. Mial obietnice gry w RS, nie wydaje mi się żebym coś pisał o PO

2. btw jego czas gry był skorygowany in plus w trakcie serii

3. abstrahując od pkt 2, prawdziwy Drumm tez się poświecił dla druzyny w rl NBA w PO wiec imo kiepskie argumenty 

btw, umknęło mi czy cały czas nie mamy listy drużyn które dają Hayowi 100 baniek za 3 lata ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, evitacre napisał:

btw, umknęło mi czy cały czas nie mamy listy drużyn które dają Hayowi 100 baniek za 3 lata ? 

Markieff Morris, Zach Collins, Oladipo, Kennard i jeszcze paru graczy dzwonią juz do Haya i Lowrego, żeby pomyśleli nad zatrudnieniem kompetentniejszych agentów 🙃 Połowa drużyn ma u nas hard capy lub groźbę repeater taxu, a część z reszty to tankerzy lub teamy przebudowujące się, ale ci (gracze) idą w zaparte i odrzucają gwarantowane $$$ :) 

Warto wprowadzić u nas zasadę @Eld zliczania kto jak głosował przy kontrowersyjnych decyzjach i co sezon pozbawić przykładowo dwóch najgorszych agentów prawa głosu przy FA na cały kolejny sezon. Trochę irytujący jest ten brak odpowiedzialności u nas za chu$we głosowania przy FA. To nie jest dużo roboty - podczas sezonu wybieramy ileś najgorszych decyzji z FA i sprawdzamy kto jak głosował. Najbardziej skrajne przypadki pozbawiamy prawa głosu na całe najbliższe offseason. Bez wprowadzenia za głosowanie jakiejś odpowiedzialności, cały czas będą takie fatalne decyzje. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non stop popełniacie błąd logiczny, gdzie jakiś zawodnik nie bierze extension, a potem się połamie/zanotuje regres i okazuje się to błędem, a Wy uważacie to za błąd beGM, gdy w rzeczywistości to jest urealnienie naszej gry, bo w rzeczywistości zawodnicy też popełniają takie ,,błędy'', o części wiemy (Oladipo, Noel, Cousins), o dużej części pewnie nie.

Wypominanie błędnych głosowań w beGM jest bez sensu, bo gdybyśmy nie robili takich ,,błędów'', to nasza gra byłaby odrealniona, a dążymy do jak największego realizmu, ot co paradoks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Warto wprowadzić u nas zasadę @Eld zliczania kto jak głosował przy kontrowersyjnych decyzjach i co sezon pozbawić przykładowo dwóch najgorszych agentów prawa głosu przy FA na cały kolejny sezon. Trochę irytujący jest ten brak odpowiedzialności u nas za chu$we głosowania przy FA. To nie jest dużo roboty - podczas sezonu wybieramy ileś najgorszych decyzji z FA i sprawdzamy kto jak głosował. Najbardziej skrajne przypadki pozbawiamy prawa głosu na całe najbliższe offseason. Bez wprowadzenia za głosowanie jakiejś odpowiedzialności, cały czas będą takie fatalne decyzje. 

Jak byś nie wyszedł z Rady pod  c***owym szantażem, nie pisząc do nas ani słowa gdzie generalnie poczuiliśmy się jak śmiecie to byś sobie mógł wprowadzac takie pomysły.

A tak to ja osobiście nawet nie mam zamiaru się w to wczytywać jak słyszę o odbieraniu komuś świętego prawa do oddania głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Non stop popełniacie błąd logiczny, gdzie jakiś zawodnik nie bierze extension, a potem się połamie/zanotuje regres i okazuje się to błędem, a Wy uważacie to za błąd beGM, gdy w rzeczywistości to jest urealnienie naszej gry, bo w rzeczywistości zawodnicy też popełniają takie ,,błędy'', o części wiemy (Oladipo, Noel, Cousins), o dużej części pewnie nie.

Wypominanie błędnych głosowań w beGM jest bez sensu, bo gdybyśmy nie robili takich ,,błędów'', to nasza gra byłaby odrealniona, a dążymy do jak największego realizmu, ot co paradoks. 

.. ale Ty piszesz o odpowiedzialności zbiorowej, a ja o indywidualnej. Jasne że każdy z nas popełnia błędy, ale ja mówię o skrajnościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Non stop popełniacie błąd logiczny, gdzie jakiś zawodnik nie bierze extension, a potem się połamie/zanotuje regres i okazuje się to błędem, a Wy uważacie to za błąd beGM, gdy w rzeczywistości to jest urealnienie naszej gry, bo w rzeczywistości zawodnicy też popełniają takie ,,błędy'', o części wiemy (Oladipo, Noel, Cousins), o dużej części pewnie nie.

Wypominanie błędnych głosowań w beGM jest bez sensu, bo gdybyśmy nie robili takich ,,błędów'', to nasza gra byłaby odrealniona, a dążymy do jak największego realizmu, ot co paradoks. 

No ale taki kennard nie jest graczem gorszym niż sezon temu tylko w rl NBA z gwiazdy tankera stał się roles w kontenderze:) to była zła decyzja i było to wiadomo już rok temu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jak byś nie wyszedł z Rady pod  c***owym szantażem, nie pisząc do nas ani słowa gdzie generalnie poczuiliśmy się jak śmiecie to byś sobie mógł wprowadzac takie pomysły.

A tak to ja osobiście nawet nie mam zamiaru się w to wczytywać jak słyszę o odbieraniu komuś świętego prawa do oddania głosu.

Z Rady wyszedłem właśnie dlatego, że zawsze miałeś w d.. moje zdanie co niniejszy przykład jak i ten z Pels pokazuje dobitnie :) Wybrałeś Jaśka nie licząc się kompletnie z tym co ja miałem do powiedzenia - zatem róbcie co uważacie, bo roboty jest sporo o czym wiem doskonale. Powodzenia Eld - bez złośliwości z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.