Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ignazz napisał:

Oczywiście. Ale przyznacie ze ten mock jest dosyć rewolucyjny. A u nas z tego co słyszałem był dosyć duży ruch w biznesie. 

Bo to nie jest mock taki jak każdy, czyli symulujący który gracz pójdzie z którym numerem, tylko to jest widzimisię jednego gościa kto według niego zrobi najlepszą karierę (czyli jest to de facto big board).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść informacji dla tych co nie maja czasu śledzić mocks oraz wywiadów i combine. 
 

#1 niezmiennie Cade 

#2 duża niespodzianka bo pewniak Mobley coraz częściej spada na 3 a nawet 4 czasem. Green zaczyna tu się przebijać. 
#5 do niedawna Kuminga był tym pewnym 5 do brania a tu Scottie Barnes i Bouknight od czasu do czasu wychodzą 

co by nie pisać to nasze drafty zawsze wypadają poprawnie wiec nie spodziewam się sensacji z #1-#6. Od Cade do Barnesa. Potem jest ciekawie. U nas z #6 wybierają Grizz wiec może pójdą w wysokiego? Jezeli brak wiary w Fulza to jes świetny dojrzały rozgrywajek. 
 

#7 coraz mocniej zamiast Keona Johnsona pojawia się Bouknight ale u nas gm nets może chcieć centra patrząc na skład. Turecki MVP Kai Jones lub Jackson to niezły wybór wysokich 

#8 coraz wyżej pojawia się Sengun ale równocześnie spadają akcje innych wysokich tak samo jak Jalena Johnsona typa który ma chyba jednak i talent i pusto pod sufitem. Co zrobi spurs nie wiem bo potrzebuje kotwicy i pewniaka ale czy jest sens ryzykować?
 

dobrze rzutowo Kispert Duarte budują swoją pozycje. 

Zhaire Williams zyskuje najwiecej 

Do topu doszli Dosumnu i Christopher

Mitchel Garuba Giddey Wagner i Thomas to pewniaki u nas w top 20

Czarnym koniem? Moses?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 15:06, cvbe napisał:

Jako, że okienko otwarte, to rozpoczniemy karuzelę wraz z @Szulim :)

Cavaliers - Jazz

CLE out: #21, #34, 2nd DEN 24'
CLE in: 1st DET 25'

UTA out: 1st DET 25'
UTA in: #21, #34, 2nd DEN 24'

 

W dniu 6.07.2021 o 15:10, Szulim napisał:

Zatwierdzam 

Powyższy transfer @cvbe i @Szulim Wam na ten moment nie przechodzi i również nie przejdzie w draft day ( start 20 Lipca ). Cavaliers łamią Stein rule. Po tym transferze nie będą mieć 1st round picku i na 2021 i na 2022. 

Rozwiązaniem jest po prostu dogadanie się jakich zawodników wybrać z danymi numerami i wymieć ich po resecie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

 

Powyższy transfer @cvbe i @Szulim Wam na ten moment nie przechodzi i również nie przejdzie w draft day ( start 20 Lipca ). Cavaliers łamią Stein rule. Po tym transferze nie będą mieć 1st round picku i na 2021 i na 2022. 

Rozwiązaniem jest po prostu dogadanie się jakich zawodników wybrać z danymi numerami i wymieć ich po resecie sezonu.

Masz rację, zamuliłem :)

Btw. Stepien rule chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

 

Powyższy transfer @cvbe i @Szulim Wam na ten moment nie przechodzi i również nie przejdzie w draft day ( start 20 Lipca ). Cavaliers łamią Stein rule. Po tym transferze nie będą mieć 1st round picku i na 2021 i na 2022. 

Rozwiązaniem jest po prostu dogadanie się jakich zawodników wybrać z danymi numerami i wymieć ich po resecie sezonu.

Stepien jak coś i nie do końca jest jak piszesz. Po wyborze zawodnika, od razu można handlować jego prawami, nie trzeba czekać na reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Stepien jak coś i nie do końca jest jak piszesz. Po wyborze zawodnika, od razu można handlować jego prawami, nie trzeba czekać na reset.

Nie znałem tego szczegółu, ale jest istotny. Dzięki za doprecyzowanie. Na pewno @Szulim i @cvbe ułatwi to zaplanowanie ruchów z takim małym szczegółem, że wymieniana #21 ma być dopiero 23 Lipca no chyba, że draft będzie szedł wyjątkowo sprawnie.

Przypominam też o jednej rzeczy: jeśli sam nie możesz wybrać w danym terminie, w imieniu całego beGM proszę - nie wstrzymuj draftu. Wybierz sobie jakąś zaufaną osobę, przekaż jej swój wybór, a ta osoba może wybrać za Ciebie. Możesz Szanowny GMie dodać tylko info przed draftem "słuchajcie chłopaki, nie dam rady wybierać w ten dzień, XXX wie kogo ma wybrać za mnie i go do tego upoważniam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

Za równe 48 godzin startujemy z draftem 2021. 

Jak pierwszy w Poniedziałek minutę po północy w tym temacie wybiera z #1 @Braveheart22. Po wyborze proszę o oznaczanie kolejnej osoby w kolejne. @ignazz, co fajne - trzyma rękę na pulsie aby kolejność się zgadzała na bieżąco. 

Nie chcę znowu wyjść na czepialskiego, ale w końcu startujemy we wtorek 20.07 czy w poniedziałek minutę po północy? 😉

Jeżeli we wtorek to czy nie możemy wystartować jednak jutro by mieć jeden dzień zapasu? Zawsze bezpieczniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

Nie możemy, bo do jutra jest deadline na wycofanie się zagranicznych graczy.

Racja, choć w pierwszych pickach raczej nie będzie zagranicznych graczy a już raczej na 99% wśród pierwszych 15tu-20tu nikt się nie wycofa. 

Jak chcecie, nie chcę dezorganizowac, ale można by było jednak jutro wystartować, najwyżej ktoś kto chce zagraniczniaka wstrzyma się do tego deadline by mieć 100% pewność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

@ignazz fajnie, że updejtujesz na bieżąco listę draftu, ale nie musi to być za każdym razem nowy post. Możesz edytować swoją listę, ale to też nie jest konieczne, bo w pierwszym poście też jest wszystko uaktualnione.

Excalty. Longer już mu chyba wczoraj o tym pisał.

Ale dobrze, niech się tym zajmuje bo coś czuję, że to nie koniec ruchów, a ja w tym roku od draftu trzymam się z daleka i tylko będę bacznym obserwatorem, oglądając i zajadając naleśniki.

Nie zapominajcie o grafikach, zdjęciach, profilówkach wybranych graczy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.