Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Tecu napisał:

To może inaczej zadam pytanie. Do kogo należy ten pick i dlaczego? 

W trakcie ustalania.

Jak możesz / masz ochotę, to sprawdź, jak wszedłes w jego posiadanie przed transferem do Jazz. Może coś przeoczyłem, bo sprawdzałem na szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#473 Warriors - Bulls 

GSW in:  prawa do Mathias Lessort 

GSW out: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

CHI out:  prawa do Mathias Lessort (cdrafted'17)?

CHI in: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

 

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

GSW sprzedało ten pick 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Boję się, że wywróżyłem, że każdy ma coś za uszami i takich sytuacji może być więcej 🙁

Ja dlatego mam swoją część arkusza u siebie i sam już nawet kiedyś odkryłem, że w głównym arkuszu mam jakiś pick, którego mieć nie powinienem, zgłosiłem to i został mi skasowany. Każdy musi kontrolować swoją część arkusza, inaczej tak się będzie działo cały czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cvbe napisał:

#473 Warriors - Bulls 

GSW in:  prawa do Mathias Lessort 

GSW out: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

CHI out:  prawa do Mathias Lessort (cdrafted'17)?

CHI in: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

 

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

GSW sprzedało ten pick 2 razy.

@karpik coś dla Ciebie.

Oczekuję co najmniej takiej krucjaty jaką mnie urządziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Ale tylko w ramach własnej dywizji, żeby nie była za mocna kara, nie? :D

tak, MM to dobry człowiek, nie ma go zbytnio co karać, myśle ze brak możliwości wymian w obrębie własnej dywizji wyszedłby na dobre GSW w tej sytuacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

tak, MM to dobry człowiek, nie ma go zbytnio co karać, myśle ze brak możliwości wymian w obrębie własnej dywizji wyszedłby na dobre GSW w tej sytuacji :) 

Popieram. Trzeba zatrzymać karuzele tych oszukańczych wymian. Tu pick tam podrzucenie starszego i po kontuzji gracza. Co jeszcze wymyśli ten przestępczy umysł. Boje się zasnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiar kary wymierzy Rada która już nad tym pracuje.

Dodam też, że pojawi się nowy obowiązek który KAŻDY GM będzie miał obowiązek dopełnić po każdym okienku transferowym. Będzie to wpisane w regulamin. Szczegóły wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 23:11, cvbe napisał:

#473 Warriors - Bulls 

GSW in:  prawa do Mathias Lessort 

GSW out: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

CHI out:  prawa do Mathias Lessort (cdrafted'17)?

CHI in: Dieng, Chandler Hutchison, Kz Okpala, 2 nd Tor 21, 2 nd Min/Sas worse 25

 

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

GSW sprzedało ten pick 2 razy.

@MMM2121, @Tecu, @Pablo81.

Rada rozpatrzyła powyższą sytuację i niestety mamy tutaj adekwatny przypadek do wczorajszego ze mną, Ashim i Koladerem w roli głównej. W żadnym wypadku nie wolno winić tutaj MMM za to co się stało, bo to nie on wprowadzał sobie transfery, a ktoś inny. Na szczęście, dzięki funkcji przeglądania historii danej komórki doszedłem do tego kto ten deal wprowadzał. Był to Radny, ale tak się składa, że Radnym już nie jest. Nick zachowam dla siebie. Niestety więc wyrównanie strat dla drugiej strony zgodnie z duchem gry pójść musi.

Zanim podam co postanowiliśmy napiszę raz jeszcze. Od resetu sezonów podobne błędy będą Was kosztowały począwszy od straty 2nd roundera, aż po odebranie prawa do dokonywania transferów w najbliższym FA. Reszta szczegółów nowego zapisu w regulaminie jutro. Niestety Panowie, padliśmy ofiarą czyjejś niestaranności i musimy to wziąć na klatę tak jak to zrobił @RonnieArtestics swego czasu.

Rada postanwia:

  • 2nd round pick TOR'21 idzie do 76ers, gdyż deal na linii 76ers - Warriors był dokonany wcześniej. Jest to pick nr #50. Został już przepisany w arkuszu do 76ers.
  • Bulls jako formę rekompensaty dostaną po resecie sezonu 2nd round pick Warriors 2028, czyli w momencie kiedy będzie można faktycznie handlować pickami z 2028 roku. Gdyby to była jakaś część picku, lub swap wtedy też takie coś poszło by w formie rekompensaty.
  • Rada, jako akt dobrej woli wyraża zgodę na to, aby strony Warriors - Bulls podjęły rozmowy o innej formie rekompensaty. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia przedstawią to Radzie i jeśli Rada ją zaakceptuje - sprawę uznamy za zamkniętą.

Przykro mi @MMM2121, ale nie jesteś sam w tym gronie. Dostęp do arkusza straciły ostatnio dwie osoby. Zostało 6 osób które to mogą robić. Będziemy bardziej pieczołowicie do tego podchodzić od nowego RS, również przy pomocy nowego zapisu w regulaminie. Bierz to na klatę i witamy w gronie poszkodowanych nie przez swoje błędy wśród mnie, Ashiego i Ronniego.

Temat uznaję za zamknięty.

Dalsza dyskusja skończy się kasowaniem postów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 
 

sa kolejne decyzje wiec zobaczcie sobie listę aby nie zrobić błędu technicznego. 
Notable NBA Draft decisions from today’s withdrawal deadline:

Returning to school -

J. Juzang (UCLA), M. Bagley (ASU), T. Shannon Jr. (TTU). I. Mobley (USC), M. Abmas (ORU), K. Obanor (portal)

Staying in 2021 Draft - J. Preston, S. Aldama, M. Maker

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, że ten ostatni mock jest moim zdaniem kosmicznie przestrzelony bo tam nazwiska z 20tych wskoczyły do topu a te z top #5 nagle wypadły. Dodatkowo co ważne w twoim przypadku zrobił się ruch nawet z #2 więc może być tak że sprzedasz pick a weźmiesz dalej tego samego gracza 😉

 

wpis jest na bazie tego ostatniego dosyć szanowanego kiedyś mocku

nie rozumiem tych rewolucji bo akurat wpływ combine i wywiadów uważnie śledzę mając dwa wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież autor sam pisze, że to jego przypuszczenia co do graczy, którzy w jego opinii będą mieli produktywną karierę w NBA, pewnie uwzględniając z którym pickiem pójdą w drafcie.

Nie jest to oficjalny mock, bo do tego odsyła na początku artykułu. 

Poza tym... Szanuję Jeremiah Robinson-Earla, Camerona Thomasa, Chrisa Duarte czy Ayo Dosunmu, ale wybranie ich w top 15 to nieco za wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o tym pisze. Mimo wszystko argumentuje tam sporo swoich widzimisie co można przyjąć jak i nie. Nie zmienia to faktu ze u nas jest ogromny ruch a moje zdanie z przekąsem odnosiło się do tego ze jest taka możliwość ze GM sprzeda lepszy pick za gorszy i jeszcze wybierze lepszego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.