Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Tecu @karpik a co z tym pickiem GSW ( golasem ) który widniał w 76ers? Ktoś go tam błędnie wpisał i uznajemy sprawę za niebyłą?

-------------------------------------

Druga sprawa:

2 godziny temu, karpik napisał:

Skąd się wziął w Portland - nie ma żadnego śladu, więc ktoś go tam pewnie dopisał.

Tak czy siak, tak jak wcześniej pisałem, po przejrzeniu tematu z wymianami, ten pick dostali ostatecznie Jazz i go nie wymienili dalej, więc on tam musi zostać.

 

2 godziny temu, Eld napisał:

Czyli w takim razie @Ashigaru wisi mi słaby pick który ja muszę odesłać do @kolader.

W takim razie skoro ten pick zostaje w Jazz, to @Ashigaru wisisz mi słaby pick ( już możesz myśleć ktory - tylko ja nie chcę żadnego węża ), który ja wyślę do Nets bo ten pick im się po prostu ode mnie należy.

Czekam który wybierzesz.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Eld napisał:

@Tecu @karpik a co z tym pickiem GSW ( golasem ) który widniał w 76ers? Ktoś go tam błędnie wpisał i uznajemy sprawę za niebyłą?

No ja cały czas mam dla Ciebie tę samą odpowiedź :)

Wszystko masz tu:

 

Ktoś się pomylił i wpisał gołe GSW, podczas, gdy @Tecu powinien mieć pick NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Oddałem go 16.04 za przyjęcie Kurucsa.

Mimo wszystko myślałem, że zostały mi dwa 2rd z tego roku. 

Trzeba się temu pickowi też przyjrzeć, bo skoro jednym z czterech picków, który ostatecznie został #57 był też pick NYK, to nie powinien on latać w wymianach osobno jako goły pick (bo mogło się przecież okazać, że Knicks zagraliby lepszy sezon i to ich pick byłby worst, wtedy byłoby dwóch właścicieli picku NYK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LONGER01 napisał:

 

Co to w ogóle jest?

2nd worse of (PHI/CHI better and MIA/ATL worse) 25', [CHA/(OKC/IND worse) better, MIA/ATL better] - 2nd best

Zacznę się nad tym zastanawiać za 3 lata XD

ale sam nie wiem po co komplikować takie picki - ja to tylko przejąłem, nie chciałoby mi się tworzyć takiego tasiemca z 2nd picku 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LONGER01 napisał:

Nakładanie 3628 protekcji na 50 pick to jest kabaret i prowadzi właśnie do takiego zamętu.

Co to w ogóle jest?

2nd worse of (PHI/CHI better and MIA/ATL worse) 25', [CHA/(OKC/IND worse) better, MIA/ATL better] - 2nd best

A ja myślę, że nie jest to aż tak skomplikowane. Największym rakiem jest to, że ludzie nie wiedzą czym handlują, a ci, którzy dostają picki w wymianach nie sprawdzają w arkuszu czy kontrahent rzeczywiście ma pick, który oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Największym rakiem jest to, że ludzie nie wiedzą czym handlują, a ci, którzy dostają picki w wymianach nie sprawdzają w arkuszu czy kontrahent rzeczywiście ma pick, który oferuje.

A jak nazwiesz to, że ludzie nawet nie wiedzą co we własnym arkuszu mają skoro to powyższe nazywasz rakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.