Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Poganiałeś wszystkich na pełnej, a jak się zacnie sprężyli to teraz, kiedy przyszła na Ciebie kolej to wystawiasz swój pick na trading block, no lol xDDDD

Idę spać w takim razie.

Można pisać w sprawie #9, rozważę trade-down, odpowiem jutro.

6 minut po rozpoczęciu mamy 1 wybór do przodu a ja serio celowałem w mvp. Mamy do przodu niezależnie co i jak. 
 

UWAGA UWAGA

Roko Prkacin świetny wybór WYCOFAŁ się z draftu. Miałem go 31-35

@january nie poganialem tylko prosiłem aby opisać swój łan i dostępność. W świetle wyborów otwarcie pisze o tym ze można pick pozyskać i nie trzymam nikogo bez sensu. 
wolałbyś czekać 2 godziny bez info czy jednak lepiej tak to zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ma racje, bo dziwnie wyglada poganianie i wstrzymywanie draftu ;) Dlatego ja tam nigdy nikogo nie poganiam, zeby w takiej dziwnej sytuacji nie stawiac spoleczenstwa BeGM :P 

No ale w takim razie koncze grac w Ratcheta i spac jak draft wstrzymany, postaram sie wybrac w pracy jutro, ale moze i do wieczora sie przedluzyc, zeby pretensji nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy spokojnie dokończymy rano kolejna turę. Bardziej martwiłem się o zapominalskich niż o fakt ze ktoś może chcieć sprzedać pick. Wiemy na czym stoimi. I oczywiście nie będę wydłużał na maxa regulaminowo. Nigdy tego nie robiłem mimo ze mam do tego prawo. 

Priorytetem dla mnie akurat jest poinformowanie GM a nie trzymanie pod para pare godzin bez sensu. 

Moje zaangażowanie w organizacje rytmu nie ma tu nic do rzeczy. 

Powyższe wpisy nie mogą zmienić mojej decyzji o wycenie #8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Grizzlies zrobili trade up po #5, to byłem pewien, że po to by wziąć Barnesa, a tu niespodzianka. Tzn Kuminga i Barnes to ten sam tier prospektów, obaj mogą zostać najlepszym graczem tego draftu, ale pewnie nie zostaną, obaj też mają potencjał na busta. No, ale Barnes wydawał mi się lepszym fitem do Edwardsa i Dżuniora, bo za 3, może 4 lata, to może być świetny small ball 5, a Kuminga chyba jednak na 5 nie pogra. 

Sengun to spoko gość, ja myślę, że on za kilka lat będzie trafiał spokojnie trójki, taki Kevin Love to jego sufit, ale martwi trochę, że gość nie zna angielskiego. Z #7 nie ma co wybrzydzać, ale wątpię, żeby on z marszu wszedł do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Jak Grizzlies zrobili trade up po #5, to byłem pewien, że po to by wziąć Barnesa, a tu niespodzianka. Tzn Kuminga i Barnes to ten sam tier prospektów, obaj mogą zostać najlepszym graczem tego draftu, ale pewnie nie zostaną, obaj też mają potencjał na busta. No, ale Barnes wydawał mi się lepszym fitem do Edwardsa i Dżuniora, bo za 3, może 4 lata, to może być świetny small ball 5, a Kuminga chyba jednak na 5 nie pogra. 

Sengun to spoko gość, ja myślę, że on za kilka lat będzie trafiał spokojnie trójki, taki Kevin Love to jego sufit, ale martwi trochę, że gość nie zna angielskiego. Z #7 nie ma co wybrzydzać, ale wątpię, żeby on z marszu wszedł do ligi.

Spokojne spojrzenie na wybor zawsze na propsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

@kolader ty jesteś moim katem draftow. 
 

byl piękny chłopak Lonnie Walker

potem jeszcze bardziej przystojny Hunter

a teraz mój mokry sen Sengun

masz 3 trafienia w punkt G u mnie. Albo mamy podobne czucie prospektów albo grasz w beGM tylko aby mnie drażnić 

🤨

Czy to się kwalifikuje do łapu capu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.