Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Tecu napisał:

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

Tak mi wyszło, jak znajdziesz coś inaczej to ok, nie kłócę się 😀

Jak tak jest, to ok. Ale od teraz sam sobie prowadzę swoją ewidencję tego co mam. Chyba zbyt wiele osób ma dostęp do arkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak tak jest, to ok. Ale od teraz sam sobie prowadzę swoją ewidencję tego co mam. Chyba zbyt wiele osób ma dostęp do arkusza.

Miało bo to wszystko jeszcze przed założeniem nowego arkusza. No cóż tak to jest jak kilka osób na raz wpisuje deale :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

Tak mi wyszło, jak znajdziesz coś inaczej to ok, nie kłócę się 😀

Tylko tu mowa o całym picku, a w arkuszu mam 2nd Tor (31-55). Jutro, jak będę miał chwilę, się temu przyjrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś mi zabiera pick to tak należy mi się wyjaśnienie i dziękuję @Alonzo za poświęcony czas choć dalej tego nie rozumiem, bo od dawna się tym nie zajmuję w tabelkach i wydaje mi się,że ktoś tu grzebał,bo miałem 4 picki oddzielne, oddałem dwa a mam jeden.

Postaram się na podstawie tego co zrobiliście, jeszcze popatrzeć na to. 

@MarcusCamby jesteś radnym chyba tylko dla prestiżu, bo zupełnie nie kojarzę byś cokolwiek dla gry robił oprócz takich niemiłych tekstów i kłótni. Jeżeli gdzieś popełniłem błąd, który udowodnisz, że jest z mojej winy, to wlep mi karę. Wolisz niestety rzucać bezpodstawne podejrzenia i nic nie robić. 

@Eld @Alonzo dziękuję.

Chciał bym wszystkich poinformować, że poprzez powyższy post i to, że dałem lajka @Tecu - Radny @MarcusCamby w trybie natychmiastowym odszedł z rady pisząc mi na pożegnanie "Chłopie jesteś mały miki bez własnego zdania.".

Gwoli ścisłości lajka dałem nie za to co Tecu napisał o MC, bo mnie wali Wasze zdanie na temat każdego innego GMa, a dlatego, że jak zwykle kulturalnie podziękował za pomoc oznaczając mnie i pokazuje, że zamiast mieć pretensje, że coś nie gra, próbuje z Radnymi w sposób merytoryczny, bez zbędnego oburzenia i nerwów dochodzić swego. 

@Tecu cofnę Ci tego lajka - wybacz. Nie sądziłem, że kogoś to urazi i nazwie mnie małym miki w bonusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Chciał bym wszystkich poinformować, że poprzez powyższy post i to, że dałem lajka @Tecu - Radny @MarcusCamby w trybie natychmiastowym odszedł z rady pisząc mi na pożegnanie "Chłopie jesteś mały miki bez własnego zdania.".

Gwoli ścisłości lajka dałem nie za to co Tecu napisał o MC, bo mnie wali Wasze zdanie na temat każdego innego GMa, a dlatego, że jak zwykle kulturalnie podziękował za pomoc oznaczając mnie i pokazuje, że zamiast mieć pretensje, że coś nie gra, próbuje z Radnymi w sposób merytoryczny, bez zbędnego oburzenia i nerwów dochodzić swego. 

@Tecu cofnę Ci tego lajka - wybacz. Nie sądziłem, że kogoś to urazi i nazwie mnie małym miki w bonusie.

Nie ma sprawy, ja dobrze zrozumiałem. 

Wyraziłem po prostu swoje zdanie na temat cytowanego posta @MarcusCamby , który tak miło odpowiedział na moją prośbę o pomoc. 

Jeżeli zdezorganizowałem w ten sposób działanie rady to przepraszam. 

Wg mnie w radzie powinny być osoby, które mogą poświęcić trochę czasu dla niej i dla organizacji gry a nie być w niej dla samego bycia. Jeżeli @MarcusCamby to robił a ja odniosłem błędne wrażenie to przepraszam. 

31 minut temu, Pablo81 napisał:

Tylko tu mowa o całym picku, a w arkuszu mam 2nd Tor (31-55). Jutro, jak będę miał chwilę, się temu przyjrzę.

Jasna sprawa, trzeba posprawdzać, ja po prostu nie znalazłem tradu bym go sprzedawał, ale mogę się mylić, albo może być jakieś rozdwojenie się tego picku. 

Jak coś znajdziesz to daj znać. 

Nie upieram się😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Nie ma sprawy, ja dobrze zrozumiałem. 

Cieszę się. Innej odpowiedzi się nie spodziewałem.

4 minuty temu, Tecu napisał:

Jeżeli zdezorganizowałem w ten sposób działanie rady to przepraszam. 

W sumie tyle, że któryś z naszej trójki bo Ozzy rzadko wpada * ale na Moratorium obiecał być ) musi się nauczyć wszystkiego o stashach i zasadach podpisywania two-way ---> convert do normalnego kontraktu. @cvbe wydaje się, że najlepiej to ogarniesz.

No nic. Wytypuję znów kogoś, pogadamy na PM i się uzupełni skład rady. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zrobiłem dla tej gry dużo więcej niż ty, Miki. 

Więc lepiej waż słowa 

Po pierwsze: ja tego nie neguję.

Po drugie: ja tego nie napisałem i to nie jest moje zdanie

Po trzecie: to chyba nie ja powinienem ważyć słowa

Po czwarte: kierujesz agresje w stronę niewłaściwej osoby tylko za to, że dała lajka

Po piąte: "ty", z szacunku pisze się "Ty".

A po szóste: nie strasz mnie, bo póki co to Ty słów nie ważysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 21:21, Pablo81 napisał:

Tylko tu mowa o całym picku, a w arkuszu mam 2nd Tor (31-55). Jutro, jak będę miał chwilę, się temu przyjrzę.

Coś znalazłeś z tym pickiem Toronto? 

W dniu 30.06.2021 o 18:55, Tecu napisał:

A GSW wg mnie powinien być BKN trade z 22.02 jako najgorszy z tych czterech. @Szulim

@karpik Skąd Ci wyszło, że ten pick jest Jazz? Trade z 22.02 do BKN i później nie widziałem nic innego.

W tym tradzie występuje jako PHI/NYK/ATL/GSW worst, czyli GSW. 

@Szulim oczywiście nie chcę Cię ograbiac,tak mi wyszło przy okazji kopania się z tym. Jak masz jakieś inne info to zapodaj.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tecu napisał:

 Skąd Ci wyszło, że ten pick jest Jazz? Trade z 22.02 do BKN i później nie widziałem nic innego

Do Nets on trafił z Thunder, którzy dostali go od Blazers, którzy nie wiadomo skąd go mieli. Polecam mój post detektywistyczny kilka stron wcześniej.

Ostatnia wymiana z udokumentowaną historią tego picku jest do Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Coś znalazłeś z tym pickiem Toronto? 

@karpik Skąd Ci wyszło, że ten pick jest Jazz? Trade z 22.02 do BKN i później nie widziałem nic innego.

W tym tradzie występuje jako PHI/NYK/ATL/GSW worst, czyli GSW. 

@Szulim oczywiście nie chcę Cię ograbiac,tak mi wyszło przy okazji kopania się z tym. Jak masz jakieś inne info to zapodaj.

W poniedziałek w pracy spróbuję się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 19:33, Tecu napisał:

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

Tak mi wyszło, jak znajdziesz coś inaczej to ok, nie kłócę się 😀

#391 Jazz - Warriors - Wolves

UTA in: Eric Bledsoe, David Nwaba, Jae Crowder, Justin Robinson, GSW' 23 1st rd (top 20 protected, if not MIN '26 2nd)

UTA out: Otto Porter jr, Raul Neto, Luke Kornet, TOR '21 2nd, Wizz '22 2nd

GSW in: Otto Porter jr, Raul Neto, Luke Kornet, TOR '21 2nd, Wizz '22 2nd

GSW out: Eric Bledsoe, Kevon Looney, David Nwaba

MIN in: Kevon Looney

MIN out: Jae Crowder,  Justin Robinson, GSW' 23 1st rd (top 20 protected, if not MIN '26 2nd)

-------------------------------

#386 Wolves - Warriors - Jazz - 76ers - Thunder - Suns

MIN out- I.Rabb, J.Bell,D.Melton, Ch.Randle,

MIN in: J.Crowder 

GSW out: J.Crowder

GSW in: T.Maker, E.Okobo, K.Thomas 

UTA out: Z.Lavine , T.Harris

UTA in:O.Porter,D.Melton, I.Rabb, Pj Washington, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

PHI out: Pj Washington, Maker, K. Thomas, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

PHI in:Z.Lavine

OKC out: x

OKC in: Ch.Randle 

PHX out: O. Porter

PHX in:T.Harris, J.Bell

-----------------------------------

 

#172 Raptors - Sixers

TOR out: Ja.Johnson, TOR 2022 2nd, TOR 2023 2nd

TOR in: Ja.Smith,, Jo.Young, PHI 2022 1st (1-14 protected or 2023 PHI 2nd)

PHI out: Ja.Smith,, Jo.Young, PHI 2022 1st (1-14 protected or 2023 PHI 2nd)

PHI in: Ja.Johnson, TOR 2022 2nd, TOR 2023 2nd

 

 

Poświęciłem 15 min życia i pick do GSW trafił z Jazz, a do Jazz trafił z.... 76ers. A jak trafił do Filadelfii to nie znalazłem niestety. Znalazłem za to wymianę, w której 76ers pozyskuje pick 2nd Tor, ale z 2022r.

Może coś przeoczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

#391 Jazz - Warriors - Wolves

UTA in: Eric Bledsoe, David Nwaba, Jae Crowder, Justin Robinson, GSW' 23 1st rd (top 20 protected, if not MIN '26 2nd)

UTA out: Otto Porter jr, Raul Neto, Luke Kornet, TOR '21 2nd, Wizz '22 2nd

GSW in: Otto Porter jr, Raul Neto, Luke Kornet, TOR '21 2nd, Wizz '22 2nd

GSW out: Eric Bledsoe, Kevon Looney, David Nwaba

MIN in: Kevon Looney

MIN out: Jae Crowder,  Justin Robinson, GSW' 23 1st rd (top 20 protected, if not MIN '26 2nd)

-------------------------------

#386 Wolves - Warriors - Jazz - 76ers - Thunder - Suns

MIN out- I.Rabb, J.Bell,D.Melton, Ch.Randle,

MIN in: J.Crowder 

GSW out: J.Crowder

GSW in: T.Maker, E.Okobo, K.Thomas 

UTA out: Z.Lavine , T.Harris

UTA in:O.Porter,D.Melton, I.Rabb, Pj Washington, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

PHI out: Pj Washington, Maker, K. Thomas, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

PHI in:Z.Lavine

OKC out: x

OKC in: Ch.Randle 

PHX out: O. Porter

PHX in:T.Harris, J.Bell

-----------------------------------

 

#172 Raptors - Sixers

TOR out: Ja.Johnson, TOR 2022 2nd, TOR 2023 2nd

TOR in: Ja.Smith,, Jo.Young, PHI 2022 1st (1-14 protected or 2023 PHI 2nd)

PHI out: Ja.Smith,, Jo.Young, PHI 2022 1st (1-14 protected or 2023 PHI 2nd)

PHI in: Ja.Johnson, TOR 2022 2nd, TOR 2023 2nd

 

 

Poświęciłem 15 min życia i pick do GSW trafił z Jazz, a do Jazz trafił z.... 76ers. A jak trafił do Filadelfii to nie znalazłem niestety. Znalazłem za to wymianę, w której 76ers pozyskuje pick 2nd Tor, ale z 2022r.

Może coś przeoczyłem :)

Sam wkleiłeś, że najpierw trafił do Ciebie #386 a później z Utah trafił do GSW - #391.

Później trafił do mnie, co wklejałem:

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

I nie znalazłem po tym by ten pick gdzieś się ruszał. Może coś znajdziesz, ale na razie potwierdziłeś, że trafił do mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Sam wkleiłeś, że najpierw trafił do Ciebie #386 a później z Utah trafił do GSW - #391.

Później trafił do mnie, co wklejałem:

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

I nie znalazłem po tym by ten pick gdzieś się ruszał. Może coś znajdziesz, ale na razie potwierdziłeś, że trafił do mnie. 

Ja nie prowadzę Jazz :)

76ers->Jazz->GSW->76ers

Tylko nigdzie nie znalazłem wymiany jak trafia do Ciebie za pierwszym razem. Znalazłem za to deal, w którym kupujesz Tor, ale 2022. Handlowaleś duża ilością picków i swapów, może nastąpiła pomyłka odnośnie roku.

W wymianie #386 sprzedajesz ten pick Jazz, ale nie znalazłem wymiany, w której go przedtem kupujesz. Może po prostu przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja nie prowadzę Jazz :)

76ers->Jazz->GSW->76ers

Tylko nigdzie nie znalazłem wymiany jak trafia do Ciebie za pierwszym razem. Znalazłem za to deal, w którym kupujesz Tor, ale 2022. Handlowaleś duża ilością picków i swapów, może nastąpiła pomyłka odnośnie roku.

W wymianie #386 sprzedajesz ten pick Jazz, ale nie znalazłem wymiany, w której go przedtem kupujesz. Może po prostu przeoczyłem.

To może inaczej zadam pytanie. Do kogo należy ten pick i dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.