Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Tecu napisał:

To znam. Po prostu chcę wiedzieć jakie to były picki 2rd 21 jak miałem ich w tabelce cztery. Z tabelki. 

Mam tylko tyle z poprzedniego arkusza v2 ( teraz jest v3 ) którego przestaliśmy używać w Listopadzie 2020 takie coś u Ciebie przy 2nd rounderach:

NYK/ATL - better, GSW/PHI - better, better - (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse)

Tyle na ten moment mogę zrobić. Za chwilę wychodzę na spotkanie, a i rozszyfrować tego nie za bardzo mam teraz czas. Ale przynajmniej okres krótki do sprawdzenia bo wystarczy sprawdzić, co robiłeś od Lis.2020 do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam nasze wymiany pod kątem picków i swapów i powiem Wam, że mamy juz tego rodzaju potworki:

2nd round pick 2025 CHA/OKC/IND/MIA/ATL - 2nd best to OKC

.. aż strach pomyśleć w co to się przepoczwarzy do 2025 roku 🙃

Są też już naturalnie swapy 2nd 2027:

2nd round pick OKC/POR 2027 worse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 17:54, ozzy110 napisał:

Pistons - 76ers

DET in: Frank Ntilikina, Josh Richardson

DET out: #51, 2nd MIL 25, 2nd ATL 22, 2nd MIN 22, 2nd ORL/BOS 22 better, 2nd 21 gorszy z (2nd NYK/ATL 2021 - better i 2nd GSW/PHI - better 2021)

PHI in: #51, 2nd MIL 25, 2nd ATL 22, 2nd MIN 22, 2nd ORL/BOS 22 better, 2nd 21 gorszy z (2nd NYK/ATL 2021 - better i 2nd GSW/PHI - better 2021)

PHI out: Frank Ntilikina, Josh Richardson

@Tecu

 

W dniu 17.11.2020 o 18:16, Tecu napisał:

Potwierdzam

Tu mam do Was pytanie - czy to jest jakiś swap 2nd picków pomiędzy Wami, czy po prostu źle to wpisaliście? To deal nr467 @Eld

@ozzy110 skąd miałeś ten pick? Może już mi się w oczach troi, ale nie miałeś raczej jak mieć tego picku, gdyż picki ATL, NYK i PHI powinny być wtedy u @Tecu

W którą stronę idzie ten pick, gdyż to jest raczej kluczowe co do jego losów? 

Dla jasności mowa tu o oryginalnym 2nd Philly - gdyż tak wychodzi z protekcji tych 2nd picków.

22 godziny temu, Tecu napisał:

To znam. Po prostu chcę wiedzieć jakie to były picki 2rd 21 jak miałem ich w tabelce cztery. Z tabelki. 

2nd Knicks idzie do Brooklynu do @kolader

2nd Atlanty idzie do Utah do @Szulim

Również w Jazz jest słynny 2nd Golden St. @Szulim - zatem Ty nie musisz się za nic rozliczać z @kolader gdyż nie ma ku temu żadnych podstaw. 

 

Błąd dotyczący słynnego picku 57 pojawił się przy dealu nr 475 gdy @Ashigaru oddał go @Eld nie mając go. Nieco później robiliście trójstronny deal @Ashigaru @Eld @kolader dotyczący McDermotta i tam możecie się spokojnie rozliczyć z pickami - po prostu @Ashigaru ma o jeden 2nd za dużo i on powinien iść do @kolader - tu się musicie w trójkę dogadać

 

Krótka historia tych picków:

2nd Knicks trafił do Philly jeszcze przed powstaniem BeGM 25 czerwca 2015 razem z innym 2nd za wybranego wtedy w II rundzie draftu Willy Hernangomeza. W dealu nr 219 z Cavs @Tecu nałożył na niego protekcję z 2nd pickiem ATL który wtedy był u @fluber i lepszy z ATL/NYK został w Philly, a gorszy w Cleveland, jako worse ATL/NYK trafia do mnie w dealu nr238 za Collisona. Dalej ja tworzę kolejny swap w dealu nr 239 z Jazz, gdzie do mnie ma iść lepszy pick z dwóch worse ATL/NYK i GSW/PHI. Pick ten po roku w dealu nr 406 oddaję @MMM2121, w dealu po Silve, a później GM Warriors za cash oddaje go w dealu nr 426 do Philly do @Tecu.  Pick ten Tecu oddał przed 3T do Brooklynu do @kolader za przejęcie Kurucsa. @Tecu ten pick miał źle zapisany. 

2nd Atlanty trafił u nas z Atlanty do Minnesoty w dealu nr 193 chyba jakoś w offseason 18/19. Później w dealu nr 204 trafił z Minnesoty do Cleveland (możliwe że w dealu za Lovea), następnie w dealu nr 219 @Tecu nałożył na niego swap o czym pisałem wyżej i dopiero przed 3T w dealu za Whitea trafia do @Szulim. Przy okazji był on źle zapisany jako samodzielny pick i w arkuszu i w wymianie.

2nd Philladephii powstał jako swap GSW/PHI przy dealu nr 141 i nałożył go ponownie @Tecu. Pick ten cały czas był w 76ers, aż do tego dziwnego dealu pomiędzy @ozzy110 i @Tecu którego nie rozumiem, a o którym pisałem wyżej. Czyli pick albo jest nadal u @Tecu, albo został oddany do @ozzy110 - ale zapis jak zacytowałem na górze, jest niejasny. 

2nd Warriors - jego historia jest tu juz całkiem nieźle opisana, zatem nie będę sie powtarzał, tylko krótko - do Philly trafił w dealu nr134 , później @Tecu nałożył na niego protekcję i wysłał w dealu nr141 do Lakers, później przez kolejne kluby - Dallas i Clippers trafia w dealu nr 194 do Jazz, następnie ja nakładam na niego protekcję z pickiem worse ATL/NYK, ale on nadal jest w Jazz (u mnie wtedy został pick Knicks, który finalnie był lepszy), później pick z Jazz trafia przez Pels, Hawks, Spurs, znów Pels i Bulls do Jazz do @Szulim i tam zostaje. 

 

Moje wnioski:

@Ashigaru, @Tecu jak macie dużo 2nd picków (przy 1st pewnie by były kary) nie szalejcie ze swapami jak nie potraficie tego ogarnąć, bo później powstaje spore zamieszanie. Ogólnie uważam, że osoby zainteresowane danymi pickami - czyli w tym przypadku @Tecu powinny poświęcić troche czasu na sprawdzenie, czy macie dobrze zapisane te picki. Ty @Tecu zrobiłeś swapy większości tych picków + wyjaśnijcie z @ozzy110 o co tam chodzi w tej Waszej wymianie z Richardsonem i Ntilikiną z tym pickiem i ślicznie Was proszę pilnujcie tych swapów jak już je robicie. :) 

@Tecu wisisz mi czteropak jakichś dobrych czeskich browarków lub jakich naszych niepasteryzowanych za ta połowę dnia którą nad tym spędziłem :P 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dałem like, chociaż nawet tego nie czytam. Walka o jakiś c***opick, bo ktoś robi swapy na cztery zespoły. Idiotyzm. 

A potem jeszcze oznaczanie Radnych, by to wyjaśniali...

Jeżeli ktoś mi zabiera pick to tak należy mi się wyjaśnienie i dziękuję @Alonzo za poświęcony czas choć dalej tego nie rozumiem, bo od dawna się tym nie zajmuję w tabelkach i wydaje mi się,że ktoś tu grzebał,bo miałem 4 picki oddzielne, oddałem dwa a mam jeden.

Postaram się na podstawie tego co zrobiliście, jeszcze popatrzeć na to. 

@MarcusCamby jesteś radnym chyba tylko dla prestiżu, bo zupełnie nie kojarzę byś cokolwiek dla gry robił oprócz takich niemiłych tekstów i kłótni. Jeżeli gdzieś popełniłem błąd, który udowodnisz, że jest z mojej winy, to wlep mi karę. Wolisz niestety rzucać bezpodstawne podejrzenia i nic nie robić. 

@Eld @Alonzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś mi zabiera pick to tak należy mi się wyjaśnienie i dziękuję @Alonzo za poświęcony czas choć dalej tego nie rozumiem, bo od dawna się tym nie zajmuję w tabelkach i wydaje mi się,że ktoś tu grzebał,bo miałem 4 picki oddzielne, oddałem dwa a mam jeden.

Postaram się na podstawie tego co zrobiliście, jeszcze popatrzeć na to. 

@MarcusCamby jesteś radnym chyba tylko dla prestiżu, bo zupełnie nie kojarzę byś cokolwiek dla gry robił oprócz takich niemiłych tekstów i kłótni. Jeżeli gdzieś popełniłem błąd, który udowodnisz, że jest z mojej winy, to wlep mi karę. Wolisz niestety rzucać bezpodstawne podejrzenia i nic nie robić. 

@Eld @Alonzo dziękuję.

Ja kojarzę, że jeszcze coś tam wynagradzałeś Ozziemu. Może to to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu mam lukę miedzy spotkaniami więc sprawdzam historię edycji danej komórki, czyli 2nd roundery PHI 2021. Błąd się pojawił przy przenoszeniu arkusza przez Ozziego bo wpisał Ci takie coś:

PHI, NYK, ATL, GSW

Następnie ja dokonałem zmiany 24 Kwietnia na to samo, ale bez picku NYK.

Tegoż samego dnia zrobiłem edycję i został PHI, GSW. Wyleciał pick ATL.

I na samym końcu dopiero skasowałem Ci pick GSW który po śledztwie po prostu nie mógł taki być.

----------------

Wniosek mam taki. Przy przenoszeniu arkusza nie powinno być czterech osobnych picków, a PHI/NYK/ATL/GSW jako jeden. Ponieważ historia nie wyświetla znaku " / " to stąd rozpoczęło się całe zamieszanie.

Wniosek drugi: skoro ktoś w arkuszu ma worst, 2nd best, 3rd best to ktoś musi mieć "best".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Z chęcią się spotkam i postawię dobre piwo 😀 Za całokształt dobrej roboty 🙂

To fakt. Alonzo w Radzie się naprawdę sprawdza. Raz na jakiś czas wyskoczy z jakimś dziwnym pomysłem, ale lepsza nawet głupia inicjatywa niż żadna. Dobrze go wytypowałem podobnie jak Cvbe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi na to, że przed oddaniem 2rd NYK @kolader i ATL do @Szulim powinienem mieć chyba:

ATL/NYK better

GSW/PHi better 

Better (ATL/NYK worse, GSW/PHI worse) 

Tor 21

Te dwa ostatnie z trade #426

Ten TOR mi znikł, albo nie mogę czegoś znaleźć a z tych 4ech GS, PHI, ATL, NYK powinienem mieć 3 najlepsze a najgorszy, czyli teraz wiemy, że GSW w postaci ( GSW, PHI, NYK, ATL) pojawił się chyba w tradzie #423 z NOP do CHI, później z BULLs do Jazz (#464) a później niewiadomo dlaczego PTB oddało go do OKC, ale nie wiem skąd go wzięli. 

Czyli mi wychodzi, że powonienem mieć PHI, ToR, ATL, NYK a później dwa ostatnie oddałem do Jazz i Nets, czyli mam PHI i TOR chyba, że czegoś nie zauważyłem 😀

@Eld@Alonzo może założymy temat detektywistyczny na priv? 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Mi wychodzi na to, że przed oddaniem 2rd NYK @kolader i ATL do @Szulim powinienem mieć chyba:

ATL/NYK better

GSW/PHi better 

Better (ATL/NYK worse, GSW/PHI worse) 

Tor 21

Te dwa ostatnie z trade #426

Ten TOR mi znikł, albo nie mogę czegoś znaleźć a z tych 4ech GS, PHI, ATL, NYK powinienem mieć 3 najlepsze a najgorszy, czyli teraz wiemy, że GSW w postaci ( GSW, PHI, NYK, ATL) pojawił się chyba w tradzie #423 z NOP do CHI, później z BULLs do Jazz (#464) a później niewiadomo dlaczego PTB oddało go do OKC, ale nie wiem skąd go wzięli. 

Czyli mi wychodzi, że powonienem mieć PHI, ToR, ATL, NYK a później dwa ostatnie oddałem do Jazz i Nets, czyli mam PHI i TOR chyba, że czegoś nie zauważyłem 😀

@Eld@Alonzo może założymy temat detektywistyczny na priv? 😉

 

Picku 2nd Toronto nie śledziłem - to juz musisz sam poszukać ;) 

odnośnie pozostałych dokładnie tak napisałem - Knicks i Atlanty oddałeś w dealach z Jazz i Nets (dla uproszczenia, bo to były swapy), a ten swój oryginalny, to musicie z Ozzym dojść do tego co Wy tam stworzyliście w tym dealu z Richardsonem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

 

@Eld@Alonzo może założymy temat detektywistyczny na priv? 😉

Nie. Wyjaśniamy to publicznie aby nie było, że znów coś za kulisami jest z udziałem Elda źle sprawdzone, dopisane, zmienione.

Nie tak dawno zostałem mocno przeorany i jakoś nie mam ochoty na powtórkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie:

2rd Tor 21 powinna być u mnie 

Trade #426 a później go nie oddawałem, oczywiście do sprawdzenia @Pablo81@Alonzo@Eld dwa razy sprawdzałem,ale nie wykluczam błędu

ATL/NYK/PHI/GSW trzy pierwsze były u mnie, dwa pierwsze oddałem, czyli:

ATL - UTA

NYK-> BKN

PHI->PHI

A GSW wg mnie powinien być BKN trade z 22.02 jako najgorszy z tych czterech. @Szulim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Wg mnie:

2rd Tor 21 powinna być u mnie 

Trade #426 a później go nie oddawałem, oczywiście do sprawdzenia @Pablo81@Alonzo@Eld dwa razy sprawdzałem,ale nie wykluczam błędu

ATL/NYK/PHI/GSW trzy pierwsze były u mnie, dwa pierwsze oddałem, czyli:

ATL - UTA

NYK-> BKN

PHI->PHI

A GSW wg mnie powinien być BKN trade z 22.02 jako najgorszy z tych czterech. @Szulim

Z którego dnia ten trejd 426? Ta numeracja niewiele mi mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pablo81 napisał:

Z którego dnia ten trejd 426? Ta numeracja niewiele mi mówi.

#426 Warriors - 76ers

GSW in: 2 mln Cash

GSW out: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI in: 2ndTOR 2021, 2nd better (ATL/NYK - worse, GSW/PHI - worse) 2021

PHI out: 2 mln Cash

 

Tak mi wyszło, jak znajdziesz coś inaczej to ok, nie kłócę się 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

 

Tu mam do Was pytanie - czy to jest jakiś swap 2nd picków pomiędzy Wami, czy po prostu źle to wpisaliście? To deal nr467 @Eld

@ozzy110 skąd miałeś ten pick? Może już mi się w oczach troi, ale nie miałeś raczej jak mieć tego picku, gdyż picki ATL, NYK i PHI powinny być wtedy u @Tecu

W którą stronę idzie ten pick, gdyż to jest raczej kluczowe co do jego losów? 

Dla jasności mowa tu o oryginalnym 2nd Philly - gdyż tak wychodzi z protekcji tych 2nd picków.

2nd Knicks idzie do Brooklynu do @kolader

2nd Atlanty idzie do Utah do @Szulim

Również w Jazz jest słynny 2nd Golden St. @Szulim - zatem Ty nie musisz się za nic rozliczać z @kolader gdyż nie ma ku temu żadnych podstaw. 

 

Błąd dotyczący słynnego picku 57 pojawił się przy dealu nr 475 gdy @Ashigaru oddał go @Eld nie mając go. Nieco później robiliście trójstronny deal @Ashigaru @Eld @kolader dotyczący McDermotta i tam możecie się spokojnie rozliczyć z pickami - po prostu @Ashigaru ma o jeden 2nd za dużo i on powinien iść do @kolader - tu się musicie w trójkę dogadać

 

Krótka historia tych picków:

2nd Knicks trafił do Philly jeszcze przed powstaniem BeGM 25 czerwca 2015 razem z innym 2nd za wybranego wtedy w II rundzie draftu Willy Hernangomeza. W dealu nr 219 z Cavs @Tecu nałożył na niego protekcję z 2nd pickiem ATL który wtedy był u @fluber i lepszy z ATL/NYK został w Philly, a gorszy w Cleveland, jako worse ATL/NYK trafia do mnie w dealu nr238 za Collisona. Dalej ja tworzę kolejny swap w dealu nr 239 z Jazz, gdzie do mnie ma iść lepszy pick z dwóch worse ATL/NYK i GSW/PHI. Pick ten po roku w dealu nr 406 oddaję @MMM2121, w dealu po Silve, a później GM Warriors za cash oddaje go w dealu nr 426 do Philly do @Tecu.  Pick ten Tecu oddał przed 3T do Brooklynu do @kolader za przejęcie Kurucsa. @Tecu ten pick miał źle zapisany. 

2nd Atlanty trafił u nas z Atlanty do Minnesoty w dealu nr 193 chyba jakoś w offseason 18/19. Później w dealu nr 204 trafił z Minnesoty do Cleveland (możliwe że w dealu za Lovea), następnie w dealu nr 219 @Tecu nałożył na niego swap o czym pisałem wyżej i dopiero przed 3T w dealu za Whitea trafia do @Szulim. Przy okazji był on źle zapisany jako samodzielny pick i w arkuszu i w wymianie.

2nd Philladephii powstał jako swap GSW/PHI przy dealu nr 141 i nałożył go ponownie @Tecu. Pick ten cały czas był w 76ers, aż do tego dziwnego dealu pomiędzy @ozzy110 i @Tecu którego nie rozumiem, a o którym pisałem wyżej. Czyli pick albo jest nadal u @Tecu, albo został oddany do @ozzy110 - ale zapis jak zacytowałem na górze, jest niejasny. 

2nd Warriors - jego historia jest tu juz całkiem nieźle opisana, zatem nie będę sie powtarzał, tylko krótko - do Philly trafił w dealu nr134 , później @Tecu nałożył na niego protekcję i wysłał w dealu nr141 do Lakers, później przez kolejne kluby - Dallas i Clippers trafia w dealu nr 194 do Jazz, następnie ja nakładam na niego protekcję z pickiem worse ATL/NYK, ale on nadal jest w Jazz (u mnie wtedy został pick Knicks, który finalnie był lepszy), później pick z Jazz trafia przez Pels, Hawks, Spurs, znów Pels i Bulls do Jazz do @Szulim i tam zostaje. 

 

Moje wnioski:

@Ashigaru, @Tecu jak macie dużo 2nd picków (przy 1st pewnie by były kary) nie szalejcie ze swapami jak nie potraficie tego ogarnąć, bo później powstaje spore zamieszanie. Ogólnie uważam, że osoby zainteresowane danymi pickami - czyli w tym przypadku @Tecu powinny poświęcić troche czasu na sprawdzenie, czy macie dobrze zapisane te picki. Ty @Tecu zrobiłeś swapy większości tych picków + wyjaśnijcie z @ozzy110 o co tam chodzi w tej Waszej wymianie z Richardsonem i Ntilikiną z tym pickiem i ślicznie Was proszę pilnujcie tych swapów jak już je robicie. :) 

@Tecu wisisz mi czteropak jakichś dobrych czeskich browarków lub jakich naszych niepasteryzowanych za ta połowę dnia którą nad tym spędziłem :P 

 

 

 

Ktoś musiał mi źle wpisać pick bo sam nie kojarzę żebym go wpisywał. możliwe, że było to jakieś zadośćuczynienie albo nagroda za robotę podczas FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na beGM - Draft - komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.