Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sylvinho. napisał:

Alonzo i człowiek morza są sobie przeznaczeni :D

W sumie to są trzy bomby w jednym. Jedna, żę Davis, Leonard, Irving muszą grać z play-in, druga, że Bucks się z nich wygrzebali, trzecia, że jak słusznie napisałeś - są sobie przeznaczeni.

Alonzo tak walczył o lepszy bilans, tak płakał nad bilansem 76ers, że za wysoki no i mu się udało. Wskoczył na 2, Tecu zepchnął na 3. A wszystko to po to, aby i tak trafić na Knicks którzy na luzie z play-in wychodzą z #7. Choć wstyd trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 00:02, MarcusCamby napisał:

Pod tym względem bardzo niedoceniany jest też @shevcu, który ...

Natomiast Ignazz zakpił sobie jawnie. Przecież Dejounte Murray miał impact all-stara większość sezonu. Niewiele mniejszy/porównywalny do DeRozana, a dostawał bilanse jak hard tankerzy. Sam Murray, Gay, Collins to był solidny trzon, a tam wcześnie był także Drummond.

Hańba Spurs i ich GMa powinna zostać mocno zapamiętana.

Szanowny Panie prawie GM. 
 

chciałem teraz wrócić do tego wpisu po głosowaniu aby nie robić gownoburzy po tak fajnym evencie który przygotowali chłopaki. 
 

bedac bezpośrednio przede mną w tabeli byłeś żywo zainteresowany aby oczerniać mój młody zespół i jak szukający klakierów wpisałeś te złota myśl o Dejounte. 
 

powtorze Dejounte jak i całe spurs to młody na dorobku fantastyczny zawodnik z którym łącze najbliższa przyszłość licząc na jego dalszy rozwój. Nawet na początku sezonu raportowałem jego rzutowe postępy. Niestety w 3T co opisujesz cytuje impakt all stara gracz mocno spadł notując 43% FG 33% za 3 oraz co szokuje 72%FT. Niestety dosyć dobre występy przeplatał tragicznymi i tak na prawdę epicka miał zbiórkę tylko. Biorąc pod uwagę moje kłopoty ze zdrowiem innych nie nazwałbym tego kpina z mojej strony. 
 

wracajac do twojej kasandrycznej śmiesznej postawy cytuje Hanba Hańba to chciałbym aby zamiast twoich interesownych lamentów ( oczywiste ze jako bezpośrednio zainteresowany chcesz przeskoczyć mnie w loterii) zapamiętano ze spurs to bardzo bardzo młody zespół na dorobku a nie jakis ohydny tanker. 
 

rozumiem ze te hańba Hańba chciałbyś kiedys spieniężyć gdybyśmy walczyli kiedys o jakiegoś gracza na wolnym rynku agentów przywołując twoje słowa jako opinie innych i fakt którego nie było. 
 

drogi Marcusie 

jako gm podlegasz bezpośrednio pod właścicielem a pośrednio przed kibicami 

odpowiedz mi proszę czy hańba jest odmłodzenia składu ale pokazanie charakteru budując skład od walecznych dobrych obrońców z ciekawymi nadal prospektami jak Rui Cam John czy hańba jest ta parodia ruchów od oddania AD i zmuszeniu kibiców do oglądania przecietactwa po twoich każdorazowych transferach?

 

i owszem miałeś tak jak ja pecha z kontuzjami ale cześć z nich sam sprokurowales i jako tako to na Ciebie a nie na mnie mimo podobnego bilansu spadają gromy właściciela. Ten ruch z Wallem przecież był ryzykiem od dawna. A teraz kibicom zasponsorowałes Bagleya. 
 

wiec sorry ale to nie w szatni spurs słychać słowo hańba 

 

ale rozumiem złe intencje aby za półtora roku w dyskusji o innym graczy moc sobie tak przygotować podkład do swojej brudnej gry. 
Co ważne za twoja wizje zespołu twój właściciel płaci 10.000.000 więcej. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A to już koniec bomb :P ?

Bo napisałeś 4 i dlatego wmieszałem w to awans Bucks na #5 zamiast na #6, a zgadywałem perfect :D 

W jednej tak naprawdę były trzy, ale oczywiście uznał bym Ci ale z Bucks się o jedną pozycję minąłeś. Prze c*** z Ciebie. Piękny nos.

Ostatnia bomba to ta, że Kolader wykiwał Celtów o 0,06 ( o tyle ma gorszy bilans ) i będzie wyżej do picku rozstawiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@ignazz jesteś memem.

Przypomnij mi jeszcze raz swój post o szklanej kuli z ostatniego tygodnia, bo wtedy był śmieszny i po każdym twoim ataku jest Bardziej śmieszny. 

I z telefonu nie chce mi się więcej odpisywać na te mądrości. 

Znowu pudło ale jak wolisz nie odpisywać to nie odpisuj zamiast odpisujesz ze nie odpisujesz 

Od dobrych paru lat się o wszystko dopierdalasz wiec proszę grzecznie odpieprz się 

Teraz to chociaż miałeś dobry powód. Pozycja w loterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
2 minuty temu, ignazz napisał:

Od dobrych paru lat się o wszystko dopierdalasz wiec proszę grzecznie odpieprz się 

Nerwy puszczają... :)

Cóż. Twoją narrację z opisów chyba każdy widział i większość ją zasłużenie wykpiła. 

To miejsce w tankhatonie lata mi koło dupy. Samym wstydem jest tam być, a co dopiero się skurwić i dopominać o jeszcze niższe miejsce. 

Także bez pozdrowień i radzę opamiętać się, bo kolejna taka odpowiedź w moim kierunku skończy się ignorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nerwy puszczają... :)

Cóż. Twoją narrację z opisów chyba każdy widział i większość ją zasłużenie wykpiła. 

To miejsce w tankhatonie lata mi koło dupy. Samym wstydem jest tam być, a co dopiero się skurwić i dopominać o jeszcze niższe miejsce. 

Także bez pozdrowień i radzę opamiętać się, bo kolejna taka odpowiedź w moim kierunku skończy się ignorem. 

To kieruj swoje uwagi do wieloletnich uczestników wyścigów żółwi. A jak Tobie lata miejsce w drafcie to zamień się pickami z Qcinem panie idealny. 

O moje nerwy się nie obawiaj.  Wkurza mnie dwulicowość jedynie. Reszta mi lata jak Tobie te miejsce w drafcie 

Hańba hańba. To nawet zabawne było 

A przecież teraz będzie loteria i możesz mieć #1 a ja np 11. Los. 

Ale nie wierze ze przy wylosowaniu 1 będziesz nadal taki obojętny )))

Wiec się uśmiechnij jak twój avatar a nie sztywny od jakiegoś roku jesteś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi zależało na miejscu w drafcie to bym latał i oznaczał ludzi, którzy dawali mi 9-10 winów, mimo że miałem najwięcej kontuzji w tym trymestrze w całej lidze i straciłem trzech najlepszych graczy na 3/4 trymestru. 

A tak to robiłem sobie podśmiec***ki, że bez kontuzji miałbym pewnie z 18 wygranych. 

Poluzuj szelki, bo c*** wie o co Ci chodzi. Może jutro najdzie Cię refleksja i przeprosisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Gdyby mi zależało na miejscu w drafcie to bym latał i oznaczał ludzi, którzy dawali mi 9-10 winów, mimo że miałem najwięcej kontuzji w tym trymestrze w całej lidze i straciłem trzech najlepszych graczy na 3/4 trymestru. 

A tak to robiłem sobie podśmiec***ki, że bez kontuzji miałbym pewnie z 18 wygranych. 

Poluzuj szelki, bo c*** wie o co Ci chodzi. Może jutro najdzie Cię refleksja i przeprosisz. 

Refleksja i przeprosiny? Za to ze nie zgadzam się z twoim dosyć kunktatorskim wpisem hańba?
dzien sobie spokojnie czekałem aby nie było gownoburzy o nic gdy było głosowanie. 

Przecież oczywiste jest dla mnie ze byś za jakis czas wyciągnął teczkę pod tytułem spurs 2021. Okładka ładna. Napis wyraźny. Tylko w środku nic nie ma. A moje miejsce idealnie pokazuje miejsce z tego roku. Za mocny na mistrzów tankow i za słaby na Po.

przeciez nigdzie nie twierdziłem ze jestem gorszy od Portland czy Clippers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Refleksja i przeprosiny? Za to ze nie zgadzam się z twoim dosyć kunktatorskim wpisem hańba?
dzien sobie spokojnie czekałem aby nie było gownoburzy o nic gdy było głosowanie. 

No postawa Spurs w tym sezonie to hańba, bo kadrowo miałeś zespół na 9 miejsce na Zachodzie, a zająłeś 11. Ja w twoich opisach nie widziałem superlatyw o Dejounte czy Gay na które często zasługiwali. Więcej czasu poświęcałeś Reddishowi i tym, którzy faktycznie zawodzili. 

To nie jest postawa, którą pochwalam i zawsze tak było. Longera też krytykowałem mocno jak zaniżał wartość Foxa, a Poeltla chował w opisach za emerytowanym Gortatem. 

5 minut temu, ignazz napisał:

Refleksja i przeprosiny? Za to ze nie zgadzam się z twoim dosyć kunktatorskim wpisem hańba?
dzien sobie spokojnie czekałem aby nie było gownoburzy o nic gdy było głosowanie. 

A to nie odzywanie się to chyba mądrość etapu po tym jak straciłeś Butlera, którego Ci prawie wygrałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sukcesy prawdziwych spurs którzy zrobili ciut lepszy wynik to właśnie zobacz ze nie mam DDR lidera i zaskakującego mocnego rozgrywajacego w tym sezonie. Poeltla jednego z najlepszych obrońców pomalowanego i dosyć szerokiego składu z Millsem Keldonem Murrayem i Lonnie. 
jefynie Gay i Murray to łącznik. 
w zamian mam Collinsa i Reddisha którzy mieli uraz gdy prawdziwi spurs byli zdrowi. Serio nie widzę tu jakis rozbieżności. A Dejounte jak pisałem cofnął się w T3 wiec zostało mi fetować jedynie jego TD. 

I u mnie pisałem ze gram młodymi i niczego nie ukrywałem. 

Wiedząc dokładnie ze wyżej dupy nie

Podskocze. 

A to Ty kręcisz aferę jakby było o co 

Wiec tylko prostuje. Teczka jest w środku pusta a trudny sezon zakończony. Dosyć oszczędny finansowo biorąc pod uwagę small market i coVid 

Jako gm byłbym głupcem jakbym w takim sezonie szastał pieniędzmi i wzmocnił zespół dla 3 niepotrzebnych wygranych więcej. 

U nas lubimy fajerwerki ale czasem zimnej głowy tez potrzeba. Każdemu. Choc niektórym patrząc na efekty wymian bardziej po prostu. Innym mniej n

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

A to Ty kręcisz aferę jakby było o co 

Serio? :D

Jakbyś nie zaczął tego ataku to nikt by nawet nie zapamiętał tego postu. 

Już nie mówiąc, że dyskusje o Pelicans-Spurs zapoczątkował January. 

Ja mogę tylko ubolewać, że Spurs które długo tak chwaliłem ( nie licząc znaczącego epizodu z oddaniem Leonarda i oddaniem mistrzostwa) poszło tą drogą. 

Po za mną i Alonzo nikt jednak nie będzie tego pamiętał, także spokojna twoja łysa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nerwy puszczają... :)

Na razie to mnie z Twojego powodu nerwy puściły. Jak mi nie ufałeś od samego początku, że wszystko to robię w białych rękawiczkach to trzeba było napisać, a nie, że ja trzy wieczory straciłem na jebane tabelki, a Ty się jeszcze domagasz tabelki kto jak zmienił głosy?! Czy to jest k**** jakiś śmieszny żart?!

1. Po pierwsze ujawnianie treści PM jest zabronione.

2. Po drugie osoba wysyłająca mi prośbę o zmianę głosu mogła by sobie nie życzyć jego ujawnienia.

3. Po trzecie jak ktoś będzie miał ochotę sam Ci napisze co gdzie zmienił.

4. Po czwarte wymagało by to zrobienia kolejnej jebanej tabelki, abyś widział nicki, kto ile odjął, dodał i komu. 

 

Więc zastanów się czasami co piszesz bo to było po prostu niesmaczne po ilości godzin jaką na to poświęciłem i normalnie czuje się tym urażony.

k****. Trzymajcie mnie...ujawnienie jeszcze kto jak zmieniał głosy. A jaką czcionką i wielkością wysyłał mi PM też mam opisać?

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że nie jestem na kompie, ale powiem Ci Eld, że wyniki W/L bez przecinków są błędne i na pewno w tym kształcie nie trafią do tematu historia 

Jak są błędne? W czym niby?

Nie kumam tego. Potrafi Cię dwa tygodnie na radzie przed zamknięciem T3 nie być, a jak przychodzi zamknięcie to to źle, tamto źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 Po drugie osoba wysyłająca mi prośbę o zmianę głosu mogła by sobie nie życzyć jego ujawnienia.

Wszystkie głosy jak i ich zmiany były zawsze jawne, a teraz z niejasnych powodów są ukryte. To jest niepokojące i jeśli to ma tak wyglądać to uważam tajne głosowanie za totalny bubel 

Co do reszty. Szkoda komentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wszystkie głosy jak i ich zmiany były zawsze jawne, a teraz z niejasnych powodów są ukryte. To jest niepokojące i jeśli to ma tak wyglądać to uważam tajne głosowanie za totalny bubel 

Podam nicki osób które zmieniały głosy i niech same piszą gdzie co zmieniały, ale ja kolejnych tabelek robił nie będę bo po prostu nimi rzygam. 

Zresztą - czuć tu podejrzenie czegoś na kilometr, a jaki ja mógł bym mieć w tym interes?!

Nicki podam jutro. Teraz jest już za późno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Podam nicki osób które zmieniały głosy i niech same piszą gdzie co zmieniały, ale ja kolejnych tabelek robił nie będę bo po prostu nimi rzygam. 

Zresztą - czuć tu podejrzenie czegoś na kilometr, a jaki ja mógł bym mieć w tym interes?!

Ale ja nie zarzucam Ci żadnej nieuczciwości. Po prostu wolałbym transparetność. 

Bo przykładowo mógłbym zmienić Qcinowi bilans na 0-24 przez co straciłby pierwszy seed na rzecz LBSa i nikt by nie wiedział z czego to wynika. 

A potem zdziwienie, że strach się tu odezwać na forum BeGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Idzie nowe. Bicie piany @Alonzoprzyniosło skutek. 

O ile Raptors być może zawyżyłem, o tyle w przypadku Sixers nie mogę się zgodzić z uprawianą narracją. 

To nie było żadne bicie piany, a 76ers ze swoim składem i terminarzem nie mieli jak mnie wyprzedzić - zatem dziękuję GMom za docenienie moich Magic ostatecznie. A tak w ogóle - znasz Marcus jakieś przypadki z rl gdzie drużyna po ASW z 8 seedu wbija się na 2 seed? 

Kwestia z kim będę grał na ten moment jest dla mnie nieistotna - cieszę się, że ostatecznie mam uczciwie wypracowany 2 seed na Wschodzie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.