Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lorak napisał:

@matek@ely3 dlaczego poniższy post Maca został usunięty?

"Dlaczego mężczyźni o wieku 18-60 lat nie mogą opuścić Ukrainy, a inni ludzie tak?

Czy to nie jest rażący przykład nie równego traktowania ludzi?"

A to już chyba się maca musisz zapytać czemu go usunął bo chyba nikt inny tego nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

A to już chyba się maca musisz zapytać czemu go usunął bo chyba nikt inny tego nie zrobił

no jeśli ja, to jakiś przypadek, albo może rzeczywiście jak ktoś inny pisał, posty znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

no jeśli ja, to jakiś przypadek, albo może rzeczywiście jak ktoś inny pisał, posty znikają.

A kto je niby usuwa ? Bo ja nawet nie wiem z jakiego wątku niby ten wpis zniknął. Matka na forum nie było. Mnie też ostatnie 24 h więc nie za bardzo wiem kto by miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

A kto je niby usuwa ? Bo ja nawet nie wiem z jakiego wątku niby ten wpis zniknął. Matka na forum nie było. Mnie też ostatnie 24 h więc nie za bardzo wiem kto by miał

Usunięcie posta, to nie jest raczej jeden klik, a jednak z tego co widze, trzeba wybrać najpierw liste rozwijaną a następnie wybrać klik, a nawet pojawia się takowy komunikat:

image.png.25222e19abde113d80e1ff1072297018.png

Ja czegoś takiego nie zrobiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, zdr napisał:

Matek, bądź poważny, modom nie przystoi. 

Skoro krasnoludek dał bana, to spytam się tego krasnoludka czy mogę sobie nowe konto założyć, ok? :)

Ja mogę nie być poważny bo nie jestem modem 

 

Weź spierdalaj 

Nikt za żadnym z waszej trójki nie tęskni 

 

Załóżcie sobie jakiegoś discorda albo grupę na FB 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za żadnym z tych trolli, kretynów i podżegaczy nie tęsknię 

Nie ma w przestrzeni miejsca dla komucha gloryfikującego Stalina dla idioty ślepo powielajacego fake newsy i trolla bezmyślnie cytującego brednie gadzinowek 

 

Głupi głupszy i najgłupszy 

 

A że julek tęskni to nie dziwne, wydatnie mu liczba jednozdaniowców spadła od kiedy nie "polemizuje" ze swoim alter ego 

 

Lorak jak chcesz dyskutować z poplecznikiem zbrodniczych reżimów, z człowiekiem dla którego 6 milionów ludzkich istnień jest niczym, bo poziom szkolnictwa się podniósł to sobie polemizuj, ale nie tutaj 

Rozumiem że być może wasze rozmowy nad wielkim głodem albo kłamstwem w jedwabnym byłoby poruszające, obaj przecież macie świetne argumenty popierające wasze tezy.

Już doszedłeś do tych znalezionych nabojów które rzekomo zabiły ludzi w stodole czy wciąż nie czytałeś wyników analiz stwiedzających jednoznacznie inny czas ich użycia?

 

A tego ostatniego plaskoziemcy brakuje tu równie mocno co lebronowi supportu

 

 

 

 

A co ciekawe tylko jeden placze choć kreował siena twardego faceta obrońcę podstaw europejskości 

Żenujący mały człowieczek 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.