Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lorak napisał:

no tak, wbicie w bańkę zawsze daje komfort. ale trudno mówić o dyskusji w takich okolicznościach, gdy jedyne dwie osoby przedstawiające przeciwny punkt widzenia zostały z miejsca odstrzelone.

Rozumiesz że komuch gloryfikuje zakazany prawnie system? 

Czy wciąż nie 

Dyskutować można z ludźmi którzy rozumieją i akceptują zło i mord choćby zgadzali się z doktryną, a nie tym mordom milionów ludzi zaprzeczającym! 

Powtarzam- dyskutujcie sobie poza forum nie mam z tym problemu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Powtarzam- dyskutujcie sobie poza forum nie mam z tym problemu 

a ja powtarzam - nie tobie o tym decydować ; ]

skoro czyjeś poglądy ci nie pasują, to wystarczy wrzucić na ignora, ale nie masz aksjologicznej legitymacji, by "wchodzić innym do łóżka" i decydować,  o czym powinni rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lorak napisał:

a ja powtarzam - nie tobie o tym decydować ; ]

skoro czyjeś poglądy ci nie pasują, to wystarczy wrzucić na ignora, ale nie masz aksjologicznej legitymacji, by "wchodzić innym do łóżka" i decydować,  o czym powinni rozmawiać.

był specjalny moment. nie wyobrażam sobie aby alternatywnie we wrześniu 1939 jakby ktoś przesyłał informację zgodne z propagandą Goebbelsa był akceptowany na forum. 

te forum oraz inne które tak zareagowały postąpiły słusznie w przeciwnym razie być może obecnie nasza opinia publiczna byłaby w innym miejscu i ludzie na granicy polsko-ukraińskiej blokowaliby im przejście do Polski a nie przyjmowali tak hurtowo do swoich domów. siła wyższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał:

jeśli opinia publiczna byłaby tak łatwo sterowana postami różnych forumowiczów,  to tym bardziej bez problemu media rządowe naprowadziłyby zbłąkane owieczki z powrotem na właściwą drogę.

wtedy była to jedyna słuszna decyzja - teraz to możemy sobie gdybać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

wtedy była to jedyna słuszna decyzja - teraz to możemy sobie gdybać 

 

45 minut temu, Koelner napisał:

w przeciwnym razie być może obecnie

czyli słuszność tamtej decyzji uzasadniasz gdybaniem, które z kolei krytykujesz. nice! myślę, że należy ci się order sofizmaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Tak, ale badania napojów jednoznacznie wykluczyły że pochodzą one z tamtego okresu

nie wszystkie łuski dało się zidentyfikować.

poza tym czy strzelali czy nie jest kwestią drugorzędną (trudno to stwierdzić bez normalnej ekshumacji), a sprawa głównie rozchodzi się o to, że za jedwabne obarcza się polaków - nie tych pojedynczych, którzy faktycznie w tym brali udział, lecz cały naród. to mniej więcej tak, jakby mówiono, że jesteś pisowcem, bo przecież w polsce PiS wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.