Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

Ok, dziękuję za przedstawienie stanowiska, żegnam.

Ze zmutkiem przyjmuje Twoją decyzję ale naprawdę uważam ,ze opcja ignoruj ułatwi by ci życie i zepwniła spokój . Przecież mozesz funkcjonować ignorując całkowicie wpisy osoby z którą się fundamentalnie nie zgadzasz nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear @january...

Jako że posiadam dwucyfrową liczbę lat doświadczenia zawodowego w szeroko pojętych mediach internetowych, powiązaną z moderacją użytkowników, to tak tylko podpowiem: 

  • są ludzie którzy "uwielbiają patrzeć jak świat płonie"; nawet jeśli jest to świat internetowy
  • nic ich tak nie napędza jak interakcja z innymi osobami, które się z nimi w czymś nie zgadzają
  • jeżeli ich zablokujesz / usuniesz - powrócą w taki lub inny sposób; "patrzenie jak świat płonie" to ich pasja - nic z tym nie zrobisz; są na świecie ludzie, którzy zabijają innych ludzi z pasji / nieodwzajemnionej miłości etc. - a co dopiero odtwarzanie swoich kont w mediach społecznościowych; zatem usuwanie nie działa
  • co w takim razie można zrobić?
  • najgorsza rzecz jaką możesz im uczynić, to pozwolić im pisać / publikować i... nic z tym nie robić; nie chodzi o to, żeby ich ignorować funkcją "ignoruj" - czytać, ale nie reagować; to czyni ich "twórczość" bezużyteczną; a nic tak nie boli twórcy jak brak widowni...
  • to prostsze niż ci się wydaje
  • jeżeli porzucisz forum, to prawda jest taka że nikt na niczym nie straci; ale on jako jedyny coś zyska (cel zostanie osiągnięty - "kolejny dom spłonął").
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

A o co chodzi tak btw?

To jest najlepsze. O nic. Delta zrobił kolejne konto. Napisał pare razy coś czego nie potrafię zrozumieć bo jestem zapewne za głupi na to zrozumienie. January chciał szarpnąć temat ale się odbił od moderatora mimo ze nie ma tam jakiś rażących przecież wpisów które potężnie by komuś szkodziły lub obrażały. Spokojny user podjął decyzje która wkrótce zmieni ze nie będzie pisać w stylu strajku włoskiego.  Za jakiś czas sytuacja wróci do normy. 

Choć świetny temat wojenny utracił kontent a to już jest strata która można nadrobić szybko. Wracajac na tory dyskusji w temacie 

Moim zdaniem wpisy są dziwne ale nie na tyle aby usunąć na stałe użytkownika. 

Mimo ze wiemy ze to stary użytkownik DLT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Skoro Delta dostał bana, to dlaczego dalej może pisać na forum na innym koncie? 

bo dostał bana na 100 dni czy coś takiego

już nie mówiąc że te 3 bany z tamtego okresu to też był grubszy mindfuck

 

still

oszołomstwo > szantaże emocjonalne dorosłych ludzi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

ely3 nie umie w klikanie

A nie jest tak, że dostał perma i pięć banów potem ludziom się już znudziło banować go? Tzn. mam to gdzieś, po prostu jestem ciekaw, to chyba jego czwarte-piąte konto, tak że całkiem sporo jak na kogoś, kto nigdy nie dostał na e-nba perma. ;]

Jak dostał kiedyś bana-bana, to January ma rację, przy czym nawet nie wiem o jakie posty chodzi, bo nie czytam. Wtedy trochę słabo napisać ,,wprawdzie 5 kont temu dostał perma, ale możesz go wrzucić na ignora'', bo ta opcja kompletnie nie działa. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

A nie jest tak, że dostał perma i pięć banów potem ludziom się już znudziło banować go? Tzn. mam to gdzieś, po prostu jestem ciekaw, to chyba jego czwarte-piąte konto, tak że całkiem sporo jak na kogoś, kto nigdy nie dostał na e-nba perma. ;]

Jak dostał kiedyś bana-bana, to January ma rację, przy czym nawet nie wiem o jakie posty chodzi, bo nie czytam. Wtedy trochę słabo napisać ,,wprawdzie 5 kont temu dostał perma, ale możesz go wrzucić na ignora'', bo ta opcja kompletnie nie działa. ;] 

a to nie wiem, nie śledzę tego aż tak -> wiem że przy ostatniej 'głośnej' akcji (deluts + vasquie + darkonza) była mowa że ban na 100 dni a potem mogą sobie wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

ely3 nie umie w klikanie

mi kiedyś dał bana jak słał ostrzeżenie :) 

Nieprawda po prostu tak się nazywa 1 dniowe ostrzeżenie- ban

 

25 minut temu, julekstep napisał:

bo dostał bana na 100 dni czy coś takiego

Jemu akurat dał ś.p Eld i dał mu opcję atomową więc po jakimś czasie założył nowe konto

33 minuty temu, ignazz napisał:

January chciał szarpnąć temat ale się odbił od moderatora mimo ze nie ma tam jakiś rażących przecież wpisów które potężnie by komuś szkodziły lub obrażały.

Jeśli Ty myślisz ,,ze widisz wszystkie wpisy , które pojawiły się na forum to gratuluje wiary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po to jest moderacja abyśmy nie widzieli. Trudno śledzić wszystko 24ha na dobę. To potrafi tylko Danuta Hibbner i Fluber. 

A jeżeli podbijasz zarzuty to tak na prawdę atakujesz samego siebie. Jak znasz dużo gorsze wpisy to powinien być wypad z baru. 

Po chrześcijańsku powinienem napisać wierze na słowo ze były i gorsze wpisy. Uwierzyłem a nie widziałem. Ale ciekawiej byłoby poprosić o jakieś top 10 wulgarnych i obrazoburczych wpisów. ;) 

Wkładając palec jako niewierny Tomasz. 

Ostatecznie paluch włożył a i tak został świętym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nah - aż sprawdziłem -> nawet napisałeś 'nie blokuję ci możliwości pisania' a była zablokowana :P 

Bo niestety tu zadziałał automat blokady na 24 ... Teraz jest rochę łatwij bo da się sterować liczbą punktów by było ostrzeżenie bez blokady. 

W sensie kliknąłem opcję by nie było blokady pisania ale jakiś automat ukryty zadziałał i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Bo niestety tu zadziałał automat blokady na 24 ... Teraz jest rochę łatwij bo da się sterować liczbą punktów by było ostrzeżenie bez blokady. 

W sensie kliknąłem opcję by nie było blokady pisania ale jakiś automat ukryty zadziałał i tak

 

40 minut temu, julekstep napisał:

ely3 nie umie w klikanie

mi kiedyś dał bana jak słał ostrzeżenie :) 

Czyli się zgadza;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo zgodne wpisy userow. Stare. Nie znałem. 

Teraz, matek napisał:

Styczeń szybko się podpala i odlatuje z jazdą po innych użytkownikach, tutaj też mamy overreaction, może spotęgowany faulem Tatuma na LeBronie ;)

Ochłonie i wróci do pisania. 

Paskudny faul. Sędzia stoi tak blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.