Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na trzech stacjach benzynowych obok których wczoraj przejeżdżałem nie było wczoraj paliwa. Mam nawet zdjęcia. Gdzie tu fake news? 

KPRM wczoraj upublikiwało wpis, że wpuszczają bez paszportów. 

Więc? 

Murem za niesłusznie zbanowanymi i precz z cenzurą. 

Bez żadnych papierów = bez paszportów????

Połowa znajomych/rodziny nie lata do Egiptu/Turcji na wakacje, więc nie ma paszportów, ale to nie znaczy, że nie ma dowodów osobistych 

Nie ma paliwa? Może fake news powtarzany 100x działa??????

Wzbudzenie paniki -> zwiększony, nienaturalnie duzy popyt -> brak paliwa.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

bankomaty tez puste

wiec tu mamy do czynienia ze skutecznymi fejkami ;)

A nie? Została wzbudzona panika, co spowodowało braki.

Gdyby ktoś opublikował fejkowe badanie, że sałata chroni przed wirusami, też by jej w sklepach nie było, co nie oznacza, że w normalnych (bez feja) by jej zabrakło ;) :) ;)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

bankomaty tez puste

wiec tu mamy do czynienia ze skutecznymi fejkami ;)

Bankomaty to były puste pierwszego dnia. Ludzie powariowali. Wypłacali wszystko. Zamykali konta. 

Z paliwem szał był dwa dni i efekt taki, że stacje są puste. Niby z dystrybucją nie powinno być problemu, ale zobaczymy. Ciężko o tą panikę obwiniać darkonza, zwłaszcza że podobny wpis zrobił @Reikai i jego o bycie płatnym ruskim trollem nikt nie oskarżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bankomaty to były puste pierwszego dnia. Ludzie powariowali. Wypłacali wszystko. Zamykali konta. 

Z paliwem szał był dwa dni i efekt taki, że stacje są puste. Niby z dystrybucją nie powinno być problemu, ale zobaczymy. Ciężko o tą panikę obwiniać darkonza, zwłaszcza że podobny wpis zrobił @Reikai i jego o bycie płatnym ruskim trollem nikt nie oskarżył. 

Wyobraź sobie, że nasze forum, twittery, fb, insta były obsypywane samymi newsami od darkiego. Wtedy ludzie zaczęliby się napierdalac o ostatnia krople paliwa oraz złotówkę ze ściany płaczu. Na tym polega trolling. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

bankomaty tez puste

wiec tu mamy do czynienia ze skutecznymi fejkami ;)

O czym to świadczy? 

O tym samym co widzieliśmy na początku pandemii kiedy z półek zniknął papier toaletowy i konserwy 

Ja wczoraj pol h czekałem żeby zatankować, ale podobno to nic bo dzień wcześniej na tej samej stacji wg słów pracownika o 19 już nie było paliwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chytruz napisał:

Bo dawanie platformy krzykaczom, ktorzy beda forsowac na goata kandydature Stocktona, Kempa albo Peji Stojakovica i nie przyjmowac nic innego do wiadomosci bedzie sie negatywnie odbijac na jakosci calej dyskusji.

to zależy od jakości argumentów, bo nawet jeśli kogoś nie da się przekonać, to można się czegoś od niego nauczyć (co zresztą jest bardzo częstym zjawiskiem na forach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lorak napisał:

to zależy od jakości argumentów, bo nawet jeśli kogoś nie da się przekonać, to można się czegoś od niego nauczyć (co zresztą jest bardzo częstym zjawiskiem na forach).

A czy ktoś się czegokolwiek nauczył przez te lata od vaskeza? Poza tym, że życie jest piękniejsze kiedy masz go na ignorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, josephnba napisał:

A czy ktoś się czegokolwiek nauczył przez te lata od vaskeza? Poza tym, że życie jest piękniejsze kiedy masz go na ignorze?

ja się nauczyłem, bo mimo że jego poglądy są często znacznie odmienne od moich, to pozwolił mi lepiej zrozumieć drugą stronę. między innymi dlatego też jestem tak przeciwny banowaniu za poglądy - nawet jeśli są bardzo skrajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

to zależy od jakości argumentów, bo nawet jeśli kogoś nie da się przekonać, to można się czegoś od niego nauczyć (co zresztą jest bardzo częstym zjawiskiem na forach).

No i jakosc argumentow jakie vasquez nam wylozyl przez dekade to bylo totalne dno, wiec ja nie czuje jakbym cokolwiek stracil 🤷‍♂️. Serio, to jeden z najbardziej ograniczonych i bezrefleksyjnych typow jakich znam z tego forum, moze on ci sie pomylil z kims innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lorak napisał:

ja się nauczyłem, bo mimo że jego poglądy są często znacznie odmienne od moich, to pozwolił mi lepiej zrozumieć drugą stronę. między innymi dlatego też jestem tak przeciwny banowaniu za poglądy - nawet jeśli są bardzo skrajne.

A czego chcesz się nauczyć od kogoś, kto w obliczu bandyckiej napasci Rosji na Ukraine, wysrywa dyrdymały o "żałosnym narodzie ukraińskim" , który nie nawet nie jest w stanie bronić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

A czego chcesz się nauczyć od kogoś, kto w obliczu bandyckiej napasci Rosji na Ukraine, wysrywa dyrdymały o "żałosnym narodzie ukraińskim" , który nie nawet nie jest w stanie bronić? 

mylisz FORUMOWYCH PRZESTĘPCÓW

to pisał deltuś a lorak pisze o vaskim :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdr napisał:

W Izwestii pracujesz czy stanie w długiej kolejce po paliwo ci zaszkodziło. 

Nie pisałem o żałosnym narodzie ukr, nie pisałem ze nie jest w stanie się bronić. 

Kłamiesz. 

Dziękuje 

 "To nie ja przestrzegam przed bezmyślnym wklejaniem byle jakiego filmiku z wybuchem, tylko spece od dezinformacji. Ukry zamiast płakać na twitterach niech uruchomią jakąś obronę przeciwlotniczą, bo sobie ruscy lataja nad nimi bezkarnie. Żałosne państwo." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

ja się nauczyłem, bo mimo że jego poglądy są często znacznie odmienne od moich, to pozwolił mi lepiej zrozumieć drugą stronę. między innymi dlatego też jestem tak przeciwny banowaniu za poglądy - nawet jeśli są bardzo skrajne.

Jaka drugą stronę jak vaskez sam nie wie jaką stronę reprezentuje? 

Przecież on zależnie od tego co powie ktoś z PiSu mówi dokładnie odwrotnie choćby to co mówi dziś było zaprzeczeniem tego co powiedział wczoraj! 

W dupie. Vaskezem antycovidem i komuchem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.