Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, RappaR napisał:

Ja dostałem tygodniowego bana za stwierdzenie, że wśród personelu straży pożarnej zdarzają się pedofile. Ile dostanie Koelner za obrażanie czyichś rodziców?

Myśle ze dostanie karę - nic. 
Dlaxzego? Bo bawisz się w Krysię Ronaldo udając ze był faul i ze boli. 
 

w sumie to ciekawe bo sugerujesz karę za „obrażanie rodziców” tymczasem …

@Koelner przywołał ze czyn o który go posądzasz ( wlam do kompa i pisanie jak rozumiem tez z którymi się nie zgadzasz) zrobiła stara. Możesz czuć się obrażony w takim przypadku jedynie jeżeli uznasz ze obraźliwe było to twoje pierwotne a skontrowanie później stwierdzenie. Czyli zacząłbym od nałożenia sobie kary jak już bo kolega tylko odbił ewentualnie skontrował prowokacyjny wpis twojego autorstwa. 
dodatkowo taki smieszkowy tekst o włamaniu się na czyjeś konto jest średnio obraźliwe. 
dodatkowo dosyć duży margines interpretacyjny pozostawia słowo stara. Może to być dziewczyna żona mama kotka suczka lub nawet przyjaciółka która długo znasz. 
 

przywolujac teraz tym wpisem swój poprzedni wpis o straży pożarnej dalej w sumie prowokujesz. 
 

nudzi się na dyżurze? 
 

nie Ronaldiniuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Myśle ze dostanie karę - nic. 
Dlaxzego? Bo bawisz się w Krysię Ronaldo udając ze był faul i ze boli. 
 

w sumie to ciekawe bo sugerujesz karę za „obrażanie rodziców” tymczasem …

@Koelner przywołał ze czyn o który go posądzasz ( wlam do kompa i pisanie jak rozumiem tez z którymi się nie zgadzasz) zrobiła stara. Możesz czuć się obrażony w takim przypadku jedynie jeżeli uznasz ze obraźliwe było to twoje pierwotne a skontrowanie później stwierdzenie. Czyli zacząłbym od nałożenia sobie kary jak już bo kolega tylko odbił ewentualnie skontrował prowokacyjny wpis twojego autorstwa. 
dodatkowo taki smieszkowy tekst o włamaniu się na czyjeś konto jest średnio obraźliwe. 
dodatkowo dosyć duży margines interpretacyjny pozostawia słowo stara. Może to być dziewczyna żona mama kotka suczka lub nawet przyjaciółka która długo znasz. 
 

przywolujac teraz tym wpisem swój poprzedni wpis o straży pożarnej dalej w sumie prowokujesz. 
 

nudzi się na dyżurze? 
 

nie Ronaldiniuj 

Czyli twierdzisz, że pisanie Twoja Stara nie jest obrażliwe?

Zapamiętam sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Czyli twierdzisz, że pisanie Twoja Stara nie jest obrażliwe?

Zapamiętam sobie :)

Nie. Twierdze ze wiesz o co mi chodzi. A jak napisze ze jesteś brzydki jak noc a ty odbijesz piłkę ze moja stara to na pewno nie zglosze tego na bana tylko zastanowię się dlaczego pisałem coś o Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie. Twierdze ze wiesz o co mi chodzi. A jak napisze ze jesteś brzydki jak noc a ty odbijesz piłkę ze moja stara to na pewno nie zglosze tego na bana tylko zastanowię się dlaczego pisałem coś o Tobie. 

Ale ogólnie jak napiszesz coś o kimś, a ja napiszę Twoja Stara, to nie poczujesz się obrażony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał:

Ja dostałem tygodniowego bana za stwierdzenie, że wśród personelu straży pożarnej zdarzają się pedofile. Ile dostanie Koelner za obrażanie czyichś rodziców?

Twoja stara to nie jest obrażanie rodziców

https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/twoja-stara;9283234.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w sumie to pomimo, że nie musimy się zgadzać w swoich przekonaniach czy preferencjach politycznych, religijnych czy światopoglądowych to razi mnie takie reagowanie jak wspomniana "wypier-papier". W emocjach i tak trudnych chwilach jak dziś musimy pamiętać, że to nie użytkownik forum zaatakował Ukrainę tylko pyszałkowaty Putin realizujący potężne cele potężnej bo bogatej w surowce i armię Rosji. Powinniśmy jako ludzie świadomi ciut lepsze mieć standardy traktowania innego człowieka nawet się z nim nie zgadzając. O małostkowości świadczy wpis innego usera który już by z marszu wyrzucał wszystkich Rosjan z kraju niezależnie od tego w jakiej są sytuacji ( może właśnie są w Polsce bo uciekli przed tym co robi Putin?). Przypomina mi to piętnowanie czarownic i zabawy w histerię z Salem. Wojna straszna rzecz ale pozostańmy ludźmi... chociaż względem innych ludzi.

@josephnba  dziwię się Tobie gdzie niedawno broniłeś zwierząt... ciekawe jakby ś się czuł po takim wpisie jakbyś np. miał żonę Rosjankę

 

każdemu z nas się przyda ciut więcej spokoju ducha w tym trudnym okresie bo serio jest nieciekawie

2 godziny temu, zdr napisał:

Jeden tylko post. Musiałem założyć chwilowe konto, żeby go napisać. Potem możecie  usunąć to jednopostowe konto.

Bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego ja za słowo chamek dostaję bana na kilka tygodni. A taki @Koelner pisze sobie dalej mimo, że to ona jako pierwszy pisze do mnie "wypierdalaj"! łagodne słowo chamek było tylko reakcją na wulgaryzm. Czy używanie wulgaryzmów na tym forum jest tolerowane przez modów? Już kiedyś admini bardoz łągodnie potraktowali użytkownika, który życzył mi śmierci i zwyzywał moją rodzinę.

Może w pierwszej chwili powinno banować się tych, którzy w panice wypisują głupoty o ruskich trollach na forum.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

a co do tego wpisu bezpośrednio to trochę sobie zapracowałeś jak kiedyś Rasheed Wallace 😉 czasem uprzedzenie i z góry nabyta opinia w stosunku do usera kroczy przed nim samym więc dziwię się, że jesteś zdziwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

@ignazz jako zdeklarowany rusofob nie miałbym żony Rosjanki ;)

 

Chcesz się pochylać nad ciężkim losem biednych Rosjan, proszę bardzo. Nie bronie Ci. Ale od moich poglądów o czerwonej zarazie się z całym szacunkiem do Ciebie odpierdol

 

 

ja tam się kręcę w środowisku tylko ludzi o błękitnej krwi ergo znam tylko Rosjan Białych

tęskniących do czasów Rosji Carskiej

nie wydaje się Tobie że trochę prymitywnie odpisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

ja tam się kręcę w środowisku tylko ludzi o błękitnej krwi ergo znam tylko Rosjan Białych

tęskniących do czasów Rosji Carskiej

nie wydaje się Tobie że trochę prymitywnie odpisałeś?

Rosja carska wcale mniej nam się nie "przysłużyła" niż Rosja radziecka więc i jednym i drugim ch.w.d.

Tak jak nie popieram agresorów w osobach myśliwych polujący h na niewinne zwierzęta, tak samo nie będę popierał narodu który w zdecydowanej większości popiera Putina i jego politykę, narodu który wciąż gloryfikuje ZSRR i oddaje hołd leninowi i stalinowi, który dziś zaatakował sąsiada 

 

Jebać ich i prymitywnie i jak najbardziej wyrafinowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.