Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Quevas i deltus już dawno powinni być poza forum. Vasquez i deltacenter zostali już zbanowani z forum i wrócili z nowymi kontami. Te nowe konta powinny zostać zbanowane na dzień dobry i tu nawet nie ma o czym dyskutować. Brak jakiejkolwiek aktywności w temacie nba, mnóstwo banów w tym perm na poprzednie konta, o czym my tu w ogóle gadamy? 

Darkonza to inna kwestia bo on w dziale NBA się udzielał i ma czysta kartę i powinien zaraz wrócić, ale w tym momencie dobrze ze go nie ma bo jego posty przy tym co się dzieje i jakie są emocje to ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy żeby zachować tutaj porządek. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak lorak napisał ja mam podobne stanowisko dyskutuje się po to żeby zmienić swoje stanowisko i sie czegoś nauczyc od drugiej osoby

Wiadomo sytuację skrajne to out z forum i tyle zwłaszcza jakieś pisane że Ukraińcy to śmieszny naród który nie umie się bronić gdy oni walczą za nas wszystkich 

Bastillion był wyśmiewany na e baskecie e NBA i przy każdej okazji podczas gdy jak się z nim często nie zgadzałem i nie zgadzam do dziś bo utrzymujemy kontakt ale wiele się od niego nauczyłem to chyba jeden z lepszych przykładów bo gość przewidział ewolucję koszykówki i jego gadanie o spacingu było wyśmiewane a teraz nie ma koszykówki bez słowa spacing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z kolonii karnej za U-worda w stosunku do sąsiadów ze wschodu mam pytania techniczne:

  • Czy użycie Sz-worda o naszych sąsiadach z zachodu też będzie karane banem/timeoutem? Jeżeli tak, to czy w stosunku do tych z południowo-zachodnich Niemiec też?
  • Czy o europejskich przyjaciołach znad Sekwany nie można użyć określenia Ż-word od zielonego skaczącego płaza?
  • Czy o wyluzowanych południowcach nie można mówić per M-word, nawiązujące do słynnego składnika potraw na bazie mąki jajek i wody?
  • Czy o naszych drogich rodakach nie można mówić popularnego J-worda kojarzącego się z brzuchem, wąsem, rubasznym śmiechem i kamizelką Bomber? Ewentualnie w młodszym wydaniu S-worda i K-worda określających młodych J-wordów i G-wordów słabo radzących sobie w drapieżnych realiach naszego Imperium?
  • Czy nie wolno używać P-worda oznaczającego naszych południowych sąsiadów od Jozina z Bazin?
  • Wreszcie czy na obywateli największego powierzchniowo kraju na świecie nie można mówić R-worda od nazwy pierogów z ziemniakami i serem białym?

 

Recydywista ze mnie żaden, więc wolę dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zdr napisał:

Widzę, że zdarzenie z josephem było dla ciebie bardzo traumatycznym przeżyciem. Kolejne kłamstwo na mój temat.

Ja rozumiem, że na mycie podłóg w Irlandii nie wymagają za bardzo lotnego umysłu, ale po jakichś 5 latach jednak powinieneś zajarzyć, żadnego zdarzenia z Josephem nigdy nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.