Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, julekstep napisał:

a to nie wiem, nie śledzę tego aż tak -> wiem że przy ostatniej 'głośnej' akcji (deluts + vasquie + darkonza) była mowa że ban na 100 dni a potem mogą sobie wrócić

Delta dostał perma jakieś 4 miesiące przed tym jak Rosja najechała Ukrainę. Tamte 100 dni bana o których piszesz było już na kolejne konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Ale czy ja temu zaprzeczałem? Ale ban na jedno konto z konrketnego powodu nie oznacza ,że z automatu mam dać na kolejne jeśli jednak nie przekracza granic. 

XD. Chyba na tym polega w świecie forumingu permanentny ban, że jedna osoba potem nie może sobie założyć 4-5 konta (czy ile ich tam było) i pisać sobie jak gdyby nigdy nic. 

A ja tu czytam ,,wprawdzie DeltaCenter dostał cztery konta temu bana na forum, ale teraz pisze jedynie bardzo dziwne rzeczy, więc w sumie nie ma za co go zbanować, tak że nie płacz january i wrzuć go na ignora" (gdy opcja ignora nie działa, bo dalej się widzi inne posty odnoszące się do postów tej osoby), i jeszcze dostaje się january'emu za szantaż. ;] 

I mnie to absolutnie nie interesuje, bo ja od jakiegoś czasu po prostu nie czytam tych random shitów w temacie inne, ale jakby na to nie patrzeć, january ma rację. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Delta dostał perma jakieś 4 miesiące przed tym jak Rosja najechała Ukrainę. Tamte 100 dni bana o których piszesz było już na kolejne konto.

 Nie chcę mi się już tego po raz setny tłumaczyć. Tobie chyba już po raz sto drugi. 

Klamiesz, kłamiesz, kłamiesz po raz kolejny. Jakie 4 miesiące wcześniej fantasto? User J. kłamie i jak zawsze wyzywa. Przy okazji odstawia szopkę na poziomie 13-letniej dziewczynki. Za posiadanie własnego zdania domaga się bana.Choć dziwne że za menelskie wyzwiska pod adresem mojej rodziny dostał kiedyś, po znajomości, bana tylko na tydzień. 

Konto DeltaCenter zostało na moją prośbę usunięte. @Borysmoże poświadczyć, bo prośbę taka dostał ode mnie na pw. Jego zapytajcie. A ban sprzed roku poleciał zupełnie za nic - @ely3 dał na 100 dni (choć ja dostałem info że na 24 godziny) a Eld ponoć poszedł dalej. Taka wtedy zapanowala na forum histeryczna atmosfera rodem z Jedwabnego. Ely3 pytałem czy mogę wrócić do konta Deltuś albo założyć nowe. Żadnego regulaminu forum nie złamałem. W tym samym czasie kilku userow za wulgaryzmy i wyzwiska nie ponioslo żadnych konsekwencji. 

Mogę tłumaczyć, ale fantasta @fluberi tak nie zrozumie a tym bardziej nie przeprosi za kłamstwa. Poproście o zmianę regulaminu forum wstawcie sobie punkt o zakazanych poglądach, weźcie co niektórzy dorośnijcie i koledze J. znajdźcie dobrego specjalistę. 

 

Godzinę temu, ely3 napisał:

MAm wyrzucić Januarego? Bo go poniosło w jednym wpisie , który usunałem ok 3 minut po jego pojawieniu się?

Nie widziałem najnowszego rzygu Pana J. Ma chyba problem z psychiką. To już jego drugi taki post na forum. Przynajmniej pod moim adresem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Drugie wiadomo. Za ksenofobię. 

A nie za odchylenie onucowe, denializm klimatyczny? W szczuciu aby banować bez powodu wiedziesz prym na tym forum. 

25 minut temu, fluber napisał:

Pierwsze zbanowane nie wiem za co. 

Nic nie wiesz, a dalej klamiesz? Admina, modów zapytaj najpierw. Nie brnij w to dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DLT_Braddock napisał:

A nie za odchylenie onucowe, denializm klimatyczny? W szczuciu aby banować bez powodu wiedziesz prym na tym forum. 

Nikt tu nie banuje za głupotę. 

7 minut temu, DLT_Braddock napisał:

 

Nic nie wiesz, a dalej klamiesz? Admina, modów zapytaj najpierw. Nie brnij w to dalej. 

No wyszukaj swoje stare konto i sam zobacz że ma perm bana. Nie wiem czemu piszesz że kłamię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

ale jakby na to nie patrzeć, january ma rację. ;]

No nie bo ja wtedy dawałem 100 dniowe ale Eld po prostu dał perma . Tyle

 

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Drugie zbanowane nie wiadomo za co. Co do pierwszego potwierdziło się, że kłamałeś. Dziękuję. 

Za sianie rosyjskiej propagandy. Więc nie udawaj naiwnego ...

Plus wtedy dość ostre obrażanie Ukraińców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.